Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 34 1 2 26 27 28 29 30 33 34
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
Originally Posted by Kielon86
Kurde dałem o159 i nie wiem czy poczekac na dobry moment i kontre zrobic


nie sadz,ze bedzie over , chyba ze :
-bedzie wynik na kilkoma pkt dla 1 druzyny i wtedy faule (to sie nie zanosi ,bo brazylia +12)
-dogrywaka (j.w.)

Under easy

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
Originally Posted by antoniooo
Originally Posted by Kielon86
Kurde dałem o159 i nie wiem czy poczekac na dobry moment i kontre zrobic


nie sadz,ze bedzie over , chyba ze :
-bedzie wynik na kilkoma pkt dla 1 druzyny i wtedy faule (to sie nie zanosi ,bo brazylia +12)
-dogrywaka (j.w.)

Under easy

nie wiem, skąd taka pewność

wg mnie 50-50

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
w meczu Kangurów overek powinien wejść jak w masełko

Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
Originally Posted by heniutek
Originally Posted by antoniooo
Originally Posted by Kielon86
Kurde dałem o159 i nie wiem czy poczekac na dobry moment i kontre zrobic


nie sadz,ze bedzie over , chyba ze :
-bedzie wynik na kilkoma pkt dla 1 druzyny i wtedy faule (to sie nie zanosi ,bo brazylia +12)
-dogrywaka (j.w.)

Under easy

nie wiem, skąd taka pewność

wg mnie 50-50


na pewno nie 50-50 , jak masz linie 159 to zostalo do rzucenia 83 pkt , prawda?

To sa juniorzy - moze zdarzyc sie kwarta z wynkiem 17-15 , wtedy ponad 50 do rzucenia w innej,
Ponadto Brazylia potrafi grac dobrze w obronie i nie sadze ,zeby trafila sie kwarta z wynkiem Suma>44-45

Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
Belgia undrr 16,5 poszla 1st q

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
kurde wkurza mnie ta nowa szata na fibaeurope...

nie mogę znaleść wyników Grecji i Belgii z u18 w 1009 roku

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
Originally Posted by antoniooo
Originally Posted by heniutek
Originally Posted by antoniooo
Originally Posted by Kielon86
Kurde dałem o159 i nie wiem czy poczekac na dobry moment i kontre zrobic


nie sadz,ze bedzie over , chyba ze :
-bedzie wynik na kilkoma pkt dla 1 druzyny i wtedy faule (to sie nie zanosi ,bo brazylia +12)
-dogrywaka (j.w.)

Under easy

nie wiem, skąd taka pewność

wg mnie 50-50


na pewno nie 50-50 , jak masz linie 159 to zostalo do rzucenia 83 pkt , prawda?

To sa juniorzy - moze zdarzyc sie kwarta z wynkiem 17-15 , wtedy ponad 50 do rzucenia w innej,
Ponadto Brazylia potrafi grac dobrze w obronie i nie sadze ,zeby trafila sie kwarta z wynkiem Suma>44-45

z cały szacunkiem, ale jesteś na etapie grania, na którym ja bylem parę lat temu smile

tzn bawisz się w obliczanie średniej, czyli jak jest np linia 160 to liczysz po 80 pkt na połowę i 40 na kwartę, nic bardziej mylnego, weź pod uwagę jeszcze inne czynniki: motywację, faule szczególnie w 4 kwarcie, zmęczenie i tym samym "osłabienie czujności" w obronie itp :))))))))

chociaż oczywiście nie wykluczam, że Ci under w tym meczu wejdzie

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
Originally Posted by grajus87
kurde wkurza mnie ta nowa szata na fibaeurope...

nie mogę znaleść wyników Grecji i Belgii z u18 w 1009 roku


wtedy nie było jeszcze takiego państwa jak Belgia, a o tym, czy już wtedy gracy Grali w koszykówkę kroniki milczą

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Originally Posted by antoniooo
Belgia undrr 16,5 poszla 1st q

under 16.5 grecja boks

Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808

buhahaha ,wiesz co to ,ze pisze tu od niedawno to nie znaczy,ze gram krotko , pewnie gram dluzej od Ciebie

zobaczysz under synku

Ponadto kosza trzeba czuc, a ja swego czasu grywalem sporo i nie chce sie chwalic, ale i zdobylem Vice Mistrzostwo Polski juniorow ,wiec wiesz... :]

Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
kieruj sie swoimi zasadami , a ja swoimi zobczymy kto lepiej wyjdzie na tym , kosza trzeba czuć ;]

Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
Trzeba tez wiedziec jak druzyny graja, Brazylia gra pouklada ,wolna koszykowke z mocna obrona, fakt Lotwa to przedwszystkim ofensywa i rzuty za 3, no ale bez przesady nie sa Litwinami, co rzucaja z 50 % skutecznoscia


Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Za 40 minut bedzie wiadomo nie ma co sie kłocic

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
Originally Posted by antoniooo
buhahaha ,wiesz co to ,ze pisze tu od niedawno to nie znaczy,ze gram krotko , pewnie gram dluzej od Ciebie

zobaczysz under synku

Ponadto kosza trzeba czuc, a ja swego czasu grywalem sporo i nie chce sie chwalic, ale i zdobylem Vice Mistrzostwo Polski juniorow ,wiec wiesz... :]

nie będziemy się licytować, kto gra dłużej

natomiast ubliżanie komuś, kto ma inne zdanie nie jest na miejscu

jak pisałem wyżej, nie wykluczam undera

Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
Originally Posted by heniutek
Originally Posted by antoniooo
buhahaha ,wiesz co to ,ze pisze tu od niedawno to nie znaczy,ze gram krotko , pewnie gram dluzej od Ciebie

zobaczysz under synku

Ponadto kosza trzeba czuc, a ja swego czasu grywalem sporo i nie chce sie chwalic, ale i zdobylem Vice Mistrzostwo Polski juniorow ,wiec wiesz... :]

nie będziemy się licytować, kto gra dłużej

natomiast ubliżanie komuś, kto ma inne zdanie nie jest na miejscu

jak pisałem wyżej, nie wykluczam undera


a ja sobie nie zycze pisania,ze jestem na Twoim poziomie kilka lat temu, bo nie wiesz jak jest



Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
Originally Posted by antoniooo
Originally Posted by heniutek
Originally Posted by antoniooo
buhahaha ,wiesz co to ,ze pisze tu od niedawno to nie znaczy,ze gram krotko , pewnie gram dluzej od Ciebie

zobaczysz under synku

Ponadto kosza trzeba czuc, a ja swego czasu grywalem sporo i nie chce sie chwalic, ale i zdobylem Vice Mistrzostwo Polski juniorow ,wiec wiesz... :]

nie będziemy się licytować, kto gra dłużej

natomiast ubliżanie komuś, kto ma inne zdanie nie jest na miejscu

jak pisałem wyżej, nie wykluczam undera


a ja sobie nie zycze pisania,ze jestem na Twoim poziomie kilka lat temu, bo nie wiesz jak jest


mozesz przejrzec forum od 3-4 dni o zobaczyc moje typy skutecznosc ponad 90%

Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
Originally Posted by NotoriousBG
Originally Posted by antoniooo
Belgia undrr 16,5 poszla 1st q

under 16.5 grecja boks


2x easy man smile

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Hej wszystkim:)

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
Originally Posted by antoniooo
Originally Posted by antoniooo
Originally Posted by heniutek
Originally Posted by antoniooo
buhahaha ,wiesz co to ,ze pisze tu od niedawno to nie znaczy,ze gram krotko , pewnie gram dluzej od Ciebie

zobaczysz under synku

Ponadto kosza trzeba czuc, a ja swego czasu grywalem sporo i nie chce sie chwalic, ale i zdobylem Vice Mistrzostwo Polski juniorow ,wiec wiesz... :]

nie będziemy się licytować, kto gra dłużej

natomiast ubliżanie komuś, kto ma inne zdanie nie jest na miejscu

jak pisałem wyżej, nie wykluczam undera


a ja sobie nie zycze pisania,ze jestem na Twoim poziomie kilka lat temu, bo nie wiesz jak jest


mozesz przejrzec forum od 3-4 dni o zobaczyc moje typy skutecznosc ponad 90%

cóż, my się chyba nie rozumiemy, ale to nie ważne

pozdrawiam

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Originally Posted by antoniooo
Originally Posted by NotoriousBG
Originally Posted by antoniooo
Belgia undrr 16,5 poszla 1st q

under 16.5 grecja boks


2x easy man smile

piwo

Strona 28 z 34 1 2 26 27 28 29 30 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1