|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Patrzcie, nawet nie wiedziałem, że nasz kochany Premier dalej "drąży" temat blokowania stron internetowy! http://www.tvn24.pl/-1,1710437,0,1,tusk-vs-internauci-bez-stroszenia-piorek,wiadomosc.html Kolejnym tematem była kwestia blokowania i filtrowania stron internetowych. Według Tuska, jest powszechna akceptacja co do potrzeby usuwania treści o charakterze przestępczym - w tym zwłaszcza pedofilskim. Główny spór dotyczy jednak możliwości blokowania stron, a przede wszystkim określenia kto, dlaczego i w jakich okolicznościach może je blokować.
- Tutaj również - jak sądzę - będziemy kierowali się wspólnym zdrowym rozsądkiem i poczuciem przyzwoitości, ponieważ tutaj nie ma jakiegoś szczególnego interesu służb państwowych, służb specjalnych i wymiaru sprawiedliwości, jeśli chodzi o samo blokowanie stron - zapowiedział szef rządu.
A Szymilewicz dodała, że Polska w Brukseli poparła kompromis, który umożliwia rządom fakultatywne blokowanie stron – czyli decyzje zapadają na szczeblu krajowym, nie unijnym. – Więcej nie można było wygrać. Ale dostaliśmy zapewnienie, że blokowania nie będzie, o ile udowodnimy, że jest nieskuteczne. Jeśli ten test wygramy, zamykamy temat – zapewniała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Nie będziemy w stanie ścigać kibiców grających w kafejkach internetowych - mówi Jacek Kapica, wiceminister finansów odpowiedzialny za branżę hazardową
http://www.rp.pl/artykul/19417,687043.html "I tak w 2009 r. powstała w Szczecinie dziewięcioosobowa grupa ds. gier hazardowych, która na początku koncentrowała się na hazardzie w rzeczywistości, a obecnie również zajmuje się grami w Internecie." Ciekawe kiedy tej wspaniałej dziewiątce uda się kogoś złapać za granie w sieci ? Mógłby się Luc Nillis wkraść w ich szeregi i zobaczyć jakimi sposobami szukają netowych hazardzistów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
W jednym z moich wcześniejszych wpisów zamiast "brak nowelizacji" powinno być oczywiście "brak notyfikacji".
Podkreślam jeszcze raz, bo mnóstwo tu zamieszania, że notyfikuje się Komisji, a nie "jest notyfikowana przez Komisję".
To nie jest szczegół, a istota sprawy. Notyfikacja, czyli zawiadomienie jest aktem strony polskiej, nie unijnej. Polska notyfikuje Komisji stan na poszczególnych etapach procesu legislacyjnego. A Komisja zgłasza uwagi, które mają zostać uwzględnione, albo nie zgłasza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Ciekawe kiedy tej wspaniałej dziewiątce uda się kogoś złapać za granie w sieci ? No to zależy jaką mają umowę z bankami, czy już się jakoś dogadali i jak się dogadali bo bez tego wiadomo, mogą mieć tylko nic nie znaczącą bazę tysięcy ip wchodzących na strony e-buków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
STS jako pierwsza firma w historii złożyła wniosek w MF o udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów bukmacherskich w Internecie! [Linked Image] [ imageshack.us] ze strony sts. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7 |
Ten baran i wielki biznesmen Juroszek nie potrafi nawet liczyc do 14-tu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Dodatkowo wniosek powinien być o "oferowanie zakładów wzajemnych przez siec internet" a nie urządzanie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Skoro nawet Kaplica leci slangiem... zezwolenie na prowadzenie działalności naziemniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
czyli wplacasz kaske na konto i nie musisz łazic do punktu by zagrac , a jak z wyplatami ? pewnei zaraz za nimi pojda w slady millenium , i fortuna jak i tipsport i pewnie aby zmniejszyc koszty utrzymania zmniejsza ilosc punktow naziemnych w polsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
czyli wplacasz kaske na konto i nie musisz łazic do punktu by zagrac , a jak z wyplatami ? pewnei zaraz za nimi pojda w slady millenium , i fortuna jak i tipsport i pewnie aby zmniejszyc koszty utrzymania zmniejsza ilosc punktow naziemnych w polsce Zmniejsza liczbe punktow ale zyski zwieksza. Kiedy mozna wykonac ostatni przelew z Polskiego konta do buka? Dzis przed polnoca? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Skoro nawet Kaplica leci slangiem... zezwolenie na prowadzenie działalności naziemniej ten sam Kaplica twierdzi,że internet to tylko kanał dystrybucji  więc siec internet to kanał urządzania zakładów sportowych czy dystrybucji Panie Ministrze ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ciekawe czy beda miec livechat, poczte mailowa, czy trzeba bedzie isc do punktu zeby dostac odpowiedz na pytania:
- wplata/wyplata na konto bankowe, mb czy neteller ? - czy bedzie jakis bonus od depozytu 100%
itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Zapomniałeś pytania o limity 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Dobra parę pytań: - stosuje ktoś już na poważnie vpn? - nie ma problemów ze strony buków? - jakiś porządny vpn / stałe ip, brak limitów, nie zwalnianie prędkości łącza/ ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,389 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,389 Likes: 2 |
ciekawe czy beda miec livechat, poczte mailowa, czy trzeba bedzie isc do punktu zeby dostac odpowiedz na pytania:
- wplata/wyplata na konto bankowe, mb czy neteller ? - czy bedzie jakis bonus od depozytu 100%
itp. konto załozysz przez internet,ale aby je aktywować bedziesz musiał pofatygować się do punktu naziemnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Skoro nawet Kaplica leci slangiem... zezwolenie na prowadzenie działalności naziemniej ten sam Kaplica twierdzi,że internet to tylko kanał dystrybucji  więc siec internet to kanał urządzania zakładów sportowych czy dystrybucji Panie Ministrze ?  Ja bym się jeszcze zapytał, czy ten kanał dystrybucji jak na obrazku tutaj: http://www.klubkeno.pl/nie sprzyja uzależnieniom Panie generale Kapica ? schemat jest przecież prosty, piwko i stawka o 21:05, drugie piwko i podwójna stawka o 21:25, setka i pięciokrotna stawka o 21:40, po czym kolejna seta i stawka za wszystko o 22:15. A potem chlańsko na krechę. Panie generale, coś z tym trzeba zrobić przecież.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Dobra parę pytań: - stosuje ktoś już na poważnie vpn? - nie ma problemów ze strony buków? - jakiś porządny vpn / stałe ip, brak limitów, nie zwalnianie prędkości łącza/ ? wpłata przez paysafe , obrót wypłata na konto i można prać pieniądze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
ciekawe czy beda miec livechat, poczte mailowa, czy trzeba bedzie isc do punktu zeby dostac odpowiedz na pytania:
- wplata/wyplata na konto bankowe, mb czy neteller ? - czy bedzie jakis bonus od depozytu 100%
itp. Ojro - bonus od depozytu , no rozbawłieś mnie do łez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Nawiązując jeszcze do dzisiejszego wywiadu z Kapicą w "RP" http://www.rp.pl/artykul/19417,687043.html#Scene_1 Ukarać Polsat Sport! Nie zniekształcili obrazu z meczu Skonto vs Wisła w miejscu gdzie są bandy betathome i tobet! Złoooooo! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
A tak poważnie, to widać teraz komu najbardziej zależy na polskim rynku. Unibet, BetAtHome i Tobet wysłali swoich pracowników na Łotwę z banerami, aby wykorzystać okazję do reklamy. Całe Mangas (BAH,Expekt,BetClic), Unibet, Betsson, może też Sportingbet i wspomniany już typowo polski Tobet. Jeśli któraś z tych firm będzie musiała odpuścić sobie polski rynek po wejściu nowelizacji to znaczy, że nie ma żartów. Oby tak nie było. O Bwin, Bet365 i BetFair nie wspominam. Oni zawsze sobie poradzą 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|