Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Patrzcie, nawet nie wiedziałem, że nasz kochany Premier dalej "drąży" temat blokowania stron internetowy! http://www.tvn24.pl/-1,1710437,0,1,tusk-vs-internauci-bez-stroszenia-piorek,wiadomosc.html

Quote
Kolejnym tematem była kwestia blokowania i filtrowania stron internetowych. Według Tuska, jest powszechna akceptacja co do potrzeby usuwania treści o charakterze przestępczym - w tym zwłaszcza pedofilskim. Główny spór dotyczy jednak możliwości blokowania stron, a przede wszystkim określenia kto, dlaczego i w jakich okolicznościach może je blokować.

- Tutaj również - jak sądzę - będziemy kierowali się wspólnym zdrowym rozsądkiem i poczuciem przyzwoitości, ponieważ tutaj nie ma jakiegoś szczególnego interesu służb państwowych, służb specjalnych i wymiaru sprawiedliwości, jeśli chodzi o samo blokowanie stron - zapowiedział szef rządu.

A Szymilewicz dodała, że Polska w Brukseli poparła kompromis, który umożliwia rządom fakultatywne blokowanie stron – czyli decyzje zapadają na szczeblu krajowym, nie unijnym. – Więcej nie można było wygrać. Ale dostaliśmy zapewnienie, że blokowania nie będzie, o ile udowodnimy, że jest nieskuteczne. Jeśli ten test wygramy, zamykamy temat – zapewniała.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Baqu
Nie będziemy w stanie ścigać kibiców grających w kafejkach internetowych - mówi Jacek Kapica, wiceminister finansów odpowiedzialny za branżę hazardową

http://www.rp.pl/artykul/19417,687043.html

"I tak w 2009 r. powstała w Szczecinie dziewięcioosobowa grupa ds. gier hazardowych, która na początku koncentrowała się na hazardzie w rzeczywistości, a obecnie również zajmuje się grami w Internecie."

Ciekawe kiedy tej wspaniałej dziewiątce uda się kogoś złapać za granie w sieci ?

Mógłby się Luc Nillis wkraść w ich szeregi i zobaczyć jakimi sposobami szukają netowych hazardzistów smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
W jednym z moich wcześniejszych wpisów zamiast "brak nowelizacji" powinno być oczywiście "brak notyfikacji".

Podkreślam jeszcze raz, bo mnóstwo tu zamieszania, że notyfikuje się Komisji, a nie "jest notyfikowana przez Komisję".

To nie jest szczegół, a istota sprawy.
Notyfikacja, czyli zawiadomienie jest aktem strony polskiej, nie unijnej. Polska notyfikuje Komisji stan na poszczególnych etapach procesu legislacyjnego.
A Komisja zgłasza uwagi, które mają zostać uwzględnione, albo nie zgłasza.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Goget
Ciekawe kiedy tej wspaniałej dziewiątce uda się kogoś złapać za granie w sieci ?

No to zależy jaką mają umowę z bankami, czy już się jakoś dogadali i jak się dogadali bo bez tego wiadomo, mogą mieć tylko nic nie znaczącą bazę tysięcy ip wchodzących na strony e-buków.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
STS jako pierwsza firma w historii złożyła wniosek w MF o udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów bukmacherskich w Internecie!

[Linked Image] [imageshack.us]

ze strony sts. smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7
Ten baran i wielki biznesmen Juroszek nie potrafi nawet liczyc do 14-tu.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Dodatkowo wniosek powinien być o "oferowanie zakładów wzajemnych przez siec internet" a nie urządzanie.
wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Skoro nawet Kaplica leci slangiem...
Quote
zezwolenie na prowadzenie działalności naziemniej

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
czyli wplacasz kaske na konto i nie musisz łazic do punktu by zagrac , a jak z wyplatami ?
pewnei zaraz za nimi pojda w slady millenium , i fortuna jak i tipsport i pewnie aby zmniejszyc koszty utrzymania zmniejsza ilosc punktow naziemnych w polsce

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by pacjent11
czyli wplacasz kaske na konto i nie musisz łazic do punktu by zagrac , a jak z wyplatami ?
pewnei zaraz za nimi pojda w slady millenium , i fortuna jak i tipsport i pewnie aby zmniejszyc koszty utrzymania zmniejsza ilosc punktow naziemnych w polsce

Zmniejsza liczbe punktow ale zyski zwieksza.

Kiedy mozna wykonac ostatni przelew z Polskiego konta do buka? Dzis przed polnoca? grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o ® r o
Skoro nawet Kaplica leci slangiem...
Quote
zezwolenie na prowadzenie działalności naziemniej

ten sam Kaplica twierdzi,że internet to tylko kanał dystrybucji laugh
więc siec internet to kanał urządzania zakładów sportowych czy dystrybucji Panie Ministrze ? laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ciekawe czy beda miec livechat, poczte mailowa, czy trzeba bedzie isc do punktu zeby dostac odpowiedz na pytania:

- wplata/wyplata na konto bankowe, mb czy neteller ?
- czy bedzie jakis bonus od depozytu 100%

itp.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Zapomniałeś pytania o limity grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Dobra parę pytań:
- stosuje ktoś już na poważnie vpn?
- nie ma problemów ze strony buków?
- jakiś porządny vpn / stałe ip, brak limitów, nie zwalnianie prędkości łącza/ ?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by Ojro
ciekawe czy beda miec livechat, poczte mailowa, czy trzeba bedzie isc do punktu zeby dostac odpowiedz na pytania:

- wplata/wyplata na konto bankowe, mb czy neteller ?
- czy bedzie jakis bonus od depozytu 100%

itp.

konto załozysz przez internet,ale aby je aktywować bedziesz musiał pofatygować się do punktu naziemnego

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by z o ® r o
Skoro nawet Kaplica leci slangiem...
Quote
zezwolenie na prowadzenie działalności naziemniej

ten sam Kaplica twierdzi,że internet to tylko kanał dystrybucji laugh
więc siec internet to kanał urządzania zakładów sportowych czy dystrybucji Panie Ministrze ? laugh


Ja bym się jeszcze zapytał, czy ten kanał dystrybucji jak na obrazku tutaj:

http://www.klubkeno.pl/

nie sprzyja uzależnieniom Panie generale Kapica ?

schemat jest przecież prosty, piwko i stawka o 21:05, drugie piwko i podwójna stawka o 21:25, setka i pięciokrotna stawka o 21:40, po czym kolejna seta i stawka za wszystko o 22:15.

A potem chlańsko na krechę.

Panie generale, coś z tym trzeba zrobić przecież.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by gryzonko
Dobra parę pytań:
- stosuje ktoś już na poważnie vpn?
- nie ma problemów ze strony buków?
- jakiś porządny vpn / stałe ip, brak limitów, nie zwalnianie prędkości łącza/ ?

wpłata przez paysafe , obrót wypłata na konto i można prać pieniądze wink

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Ojro
ciekawe czy beda miec livechat, poczte mailowa, czy trzeba bedzie isc do punktu zeby dostac odpowiedz na pytania:

- wplata/wyplata na konto bankowe, mb czy neteller ?
- czy bedzie jakis bonus od depozytu 100%

itp.

Ojro - bonus od depozytu , no rozbawłieś mnie do łez laugh

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Nawiązując jeszcze do dzisiejszego wywiadu z Kapicą w "RP" http://www.rp.pl/artykul/19417,687043.html#Scene_1

Ukarać Polsat Sport! Nie zniekształcili obrazu z meczu Skonto vs Wisła w miejscu gdzie są bandy betathome i tobet! Złoooooo! shocked

cool

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
A tak poważnie, to widać teraz komu najbardziej zależy na polskim rynku. Unibet, BetAtHome i Tobet wysłali swoich pracowników na Łotwę z banerami, aby wykorzystać okazję do reklamy. Całe Mangas (BAH,Expekt,BetClic), Unibet, Betsson, może też Sportingbet i wspomniany już typowo polski Tobet. Jeśli któraś z tych firm będzie musiała odpuścić sobie polski rynek po wejściu nowelizacji to znaczy, że nie ma żartów. Oby tak nie było.

O Bwin, Bet365 i BetFair nie wspominam. Oni zawsze sobie poradzą sonar

Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,857 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1