Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17
Piostar #4778053 08/07/2011 22:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
to powiadomienie do moderatorow ktore sprawdzaja raz na kilka miesiecy?

Bonus: Unibet
connor #4778057 08/07/2011 22:10
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
innego chyba nie ma

Piostar #4778065 08/07/2011 22:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
to jedyna opcja bylo nabic kilka postow aby wjechac na nowa podstrone

co tam bylo, jakis art. ze tusk znowu wygral z kibicami i ma 37% poparcia?

Piostar #4778071 08/07/2011 22:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
do mnie nie dochodzą powiadomki tongue

lupus #4778079 08/07/2011 22:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by lupus
do mnie nie dochodzą powiadomki tongue

calkowicie to wylaczylem jak widzialem ze jeden user na drugiego powiadamial moderatora bo w poscie bylo 'kurwa'.

I zeby bylo w temacie:

Platforma Obywatelska w wyborach parlamentarnych może liczyć na 38 proc. poparcia, PiS na 17 proc., SLD na 9 proc., a PSL na 4 proc. - wynika z lipcowego sondażu CBOS.

Piostar #4778095 08/07/2011 22:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Mam powiekszona ilosc postow na stronie, wiec jedziemy dalej.


OLE!

Piostar #4778340 08/07/2011 23:34
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Te powiadomienia idą mi tam na maila, którego używałem ładnych kilka lat temu.

Kiedyś tam zajrzałem i... szybko wyłączyłem. Stajnia augiasza się zrobiła od tych powiadomień laugh

Bzyku #4780601 09/07/2011 15:58
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Jak poinformowało radio RMF FM Ekstraklasa zgodziła się na udział zorganizowanych grup kibiców w meczach wyjazdowych w rundzie jesienniej sezonu 2011/2012.

Zgoda została wydana z zastrzeżeniem, że w razie jakichkolwiek problemów z fanami drużyny przyjezdnej, ich klub będzie ukarany bezwzględnym zakazem do końca rundy.

Brak zgody na udział kibiców gości w meczach był elementem strategii poprawy bezpieczeństwa na polskich stadionach. Szeroka krytyka tego kontrowersyjnego pomysłu spowodowała jednak, że Ekstraklasa zweryfikowała swoje stanowisko w tej sprawie.


i stało się nieoczekiwane.

ciekawe jak dużo pojeździmy..

Piostar #4780618 09/07/2011 16:16
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Policja nie będzie sobie dokładała roboty i pieniędzy, szybko pójdą jakieś prowokacje, zanotują kolejne sukcesy w walce z chuligaństwem, pzpn nałoży sobie kary na kluby i odpali policji działkę laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975


Może było może nie.Po części to i ma racje.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
W lipcowym numerze Nowego Panstwa jest bardzo dobry artykuł Starucha. Ogólnie cały numer bardzo trzyma poziom. Polecam.

mat2000 #4788123 13/07/2011 02:42
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
"Wobec niejasnej sytuacji w wypadku nałożenia przez urzędników zakazu udziału publiczności w meczach rozgrywanych u siebie oraz na wyjazdach, decyzji MSWiA o tym, że kibice nie są stroną w sprawach przeciwko wojewodom o zwrot opłat za mecze objęte zakazem po zakupie biletów/karnetów oraz stanowiska klubu, który jako strona umowy zwrotów tych zamierza w takich sytuacjach odmawiać – jak to się dzieje w przypadku karnetów i niedawnego meczu z Koroną Kielce – podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu się z zakupem karnetów na rundę jesienną" - informują na zyleta.info legijne grupy kibicowskie.

"Zamierzamy też ostrożnie kupować bilety wcześniej niż w dniu meczu.

Nie bez znaczenia są też restrykcje wobec niezależnego ruchu kibicowskiego – takie jak zakaz prezentacji sektorówek czy jeszcze większa cenzura transparentów i flag. Chcemy efektywnie i efektownie wspierać nasz klub, tworząc atmosferę przyciągającą rzesze kibiców, jak to miało miejsce w rundzie jesiennej 2010 r.

Na naszą decyzję miały również wpływ nowe praktyki administracji rządowej, korzystającej nagle z kompetencji o rozmiarach absurdalnych – np. zamknięcie dwóch najbezpieczniejszych stadionów w kraju ze względu na... problemy z bezpieczeństwem na obiektach. Po czym wydanie zgód na organizowanie na nich imprez masowych z udziałem innych podmiotów, niż uzasadnione "antykibolskim" PR-em. Interesy osób, które zakupiły karnety na całą rundę oraz bilety na konkretne widowisko nie są w żaden sposób zabezpieczone. Wojewodowie w ramach kampanii wyborczej dalej mogą dowolnie stosować odpowiedzialność zbiorową czy też realizować własne kaprysy. Wszak na większości z zamykanych ostatnio stadionów nic się nie działo, chodziło wyłącznie o pokazanie "walki z kibolstwem" w TV.

Zostawiając wątki polityczne na boku, do momentu aż ktoś poczuje się odpowiedzialny za zabezpieczenie interesów kibiców, którzy z lojalności wobec klubu kupują karnety czy wspierają drużynę na meczach wyjazdowych, nie łamiąc przy tym prawa – uważamy za bezsensowne opłaty za mecze, o których nie wiadomo w dniu zakupu biletów, czy zostaną rozegrane z udziałem publiczności. Nikt też nie może mieć pewności czy nawet w przypadku łaskawej zgody na ten udział, ich atmosfera będzie bardziej przypominała sparing, czy wielkie widowiska, na które bez wątpienia zasługuje Warszawa. Miarą naszej dobrej woli jest fakt, że powyższą decyzję oraz jej motywy ogłaszamy dopiero teraz.

Grupy Kibicowskie Legii Warszawa"



Szkoda, że dopiero teraz.

mat2000 #4790277 14/07/2011 03:04
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991

buldog #4790582 14/07/2011 05:01
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
Originally Posted by buldog

w filmiku co po niektórzy chyba do zawodów Strongmen się przygotowują laugh

mma ćwiczą, mają pały, kominiarki, psy... ale jakoś nie mogą dać sobie rady z cyganami w Koszycach laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Slowacy to pizdeczki,smiech ogarnia jak sie na to patrzy. wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Slowacy to pizdeczki,smiech ogarnia jak sie na to patrzy. wink

Naród mały,

ale nawet z małej społeczności,

można wybrać,
kilka - nie "pizdeczek". smile

akagi #4791176 14/07/2011 19:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
wiele razy tam jezdzilem na "rekreacje" i nie jedno sie widzialo.generalnie to pizdeusze.Polscy amatorzy alkoholu i wiejskiego mma ,stoja wyzej w rankingu grin

Piostar #4791369 14/07/2011 21:39
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Piostar #4792522 15/07/2011 17:01
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438

Piostar #4794053 16/07/2011 19:16
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2

Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1