|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
to powiadomienie do moderatorow ktore sprawdzaja raz na kilka miesiecy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
to jedyna opcja bylo nabic kilka postow aby wjechac na nowa podstrone
co tam bylo, jakis art. ze tusk znowu wygral z kibicami i ma 37% poparcia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
do mnie nie dochodzą powiadomki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
do mnie nie dochodzą powiadomki  calkowicie to wylaczylem jak widzialem ze jeden user na drugiego powiadamial moderatora bo w poscie bylo 'kurwa'. I zeby bylo w temacie: Platforma Obywatelska w wyborach parlamentarnych może liczyć na 38 proc. poparcia, PiS na 17 proc., SLD na 9 proc., a PSL na 4 proc. - wynika z lipcowego sondażu CBOS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Mam powiekszona ilosc postow na stronie, wiec jedziemy dalej.
OLE!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Te powiadomienia idą mi tam na maila, którego używałem ładnych kilka lat temu. Kiedyś tam zajrzałem i... szybko wyłączyłem. Stajnia augiasza się zrobiła od tych powiadomień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Jak poinformowało radio RMF FM Ekstraklasa zgodziła się na udział zorganizowanych grup kibiców w meczach wyjazdowych w rundzie jesienniej sezonu 2011/2012.
Zgoda została wydana z zastrzeżeniem, że w razie jakichkolwiek problemów z fanami drużyny przyjezdnej, ich klub będzie ukarany bezwzględnym zakazem do końca rundy.
Brak zgody na udział kibiców gości w meczach był elementem strategii poprawy bezpieczeństwa na polskich stadionach. Szeroka krytyka tego kontrowersyjnego pomysłu spowodowała jednak, że Ekstraklasa zweryfikowała swoje stanowisko w tej sprawie.
i stało się nieoczekiwane.
ciekawe jak dużo pojeździmy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Policja nie będzie sobie dokładała roboty i pieniędzy, szybko pójdą jakieś prowokacje, zanotują kolejne sukcesy w walce z chuligaństwem, pzpn nałoży sobie kary na kluby i odpali policji działkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
W lipcowym numerze Nowego Panstwa jest bardzo dobry artykuł Starucha. Ogólnie cały numer bardzo trzyma poziom. Polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
"Wobec niejasnej sytuacji w wypadku nałożenia przez urzędników zakazu udziału publiczności w meczach rozgrywanych u siebie oraz na wyjazdach, decyzji MSWiA o tym, że kibice nie są stroną w sprawach przeciwko wojewodom o zwrot opłat za mecze objęte zakazem po zakupie biletów/karnetów oraz stanowiska klubu, który jako strona umowy zwrotów tych zamierza w takich sytuacjach odmawiać – jak to się dzieje w przypadku karnetów i niedawnego meczu z Koroną Kielce – podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu się z zakupem karnetów na rundę jesienną" - informują na zyleta.info legijne grupy kibicowskie.
"Zamierzamy też ostrożnie kupować bilety wcześniej niż w dniu meczu.
Nie bez znaczenia są też restrykcje wobec niezależnego ruchu kibicowskiego – takie jak zakaz prezentacji sektorówek czy jeszcze większa cenzura transparentów i flag. Chcemy efektywnie i efektownie wspierać nasz klub, tworząc atmosferę przyciągającą rzesze kibiców, jak to miało miejsce w rundzie jesiennej 2010 r.
Na naszą decyzję miały również wpływ nowe praktyki administracji rządowej, korzystającej nagle z kompetencji o rozmiarach absurdalnych – np. zamknięcie dwóch najbezpieczniejszych stadionów w kraju ze względu na... problemy z bezpieczeństwem na obiektach. Po czym wydanie zgód na organizowanie na nich imprez masowych z udziałem innych podmiotów, niż uzasadnione "antykibolskim" PR-em. Interesy osób, które zakupiły karnety na całą rundę oraz bilety na konkretne widowisko nie są w żaden sposób zabezpieczone. Wojewodowie w ramach kampanii wyborczej dalej mogą dowolnie stosować odpowiedzialność zbiorową czy też realizować własne kaprysy. Wszak na większości z zamykanych ostatnio stadionów nic się nie działo, chodziło wyłącznie o pokazanie "walki z kibolstwem" w TV.
Zostawiając wątki polityczne na boku, do momentu aż ktoś poczuje się odpowiedzialny za zabezpieczenie interesów kibiców, którzy z lojalności wobec klubu kupują karnety czy wspierają drużynę na meczach wyjazdowych, nie łamiąc przy tym prawa – uważamy za bezsensowne opłaty za mecze, o których nie wiadomo w dniu zakupu biletów, czy zostaną rozegrane z udziałem publiczności. Nikt też nie może mieć pewności czy nawet w przypadku łaskawej zgody na ten udział, ich atmosfera będzie bardziej przypominała sparing, czy wielkie widowiska, na które bez wątpienia zasługuje Warszawa. Miarą naszej dobrej woli jest fakt, że powyższą decyzję oraz jej motywy ogłaszamy dopiero teraz.
Grupy Kibicowskie Legii Warszawa"
Szkoda, że dopiero teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341 |
w filmiku co po niektórzy chyba do zawodów Strongmen się przygotowują mma ćwiczą, mają pały, kominiarki, psy... ale jakoś nie mogą dać sobie rady z cyganami w Koszycach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Slowacy to pizdeczki,smiech ogarnia jak sie na to patrzy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Slowacy to pizdeczki,smiech ogarnia jak sie na to patrzy.  Naród mały, ale nawet z małej społeczności, można wybrać, kilka - nie "pizdeczek". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
wiele razy tam jezdzilem na "rekreacje" i nie jedno sie widzialo.generalnie to pizdeusze.Polscy amatorzy alkoholu i wiejskiego mma ,stoja wyzej w rankingu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|