Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
#48020 13/12/2003 00:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
bonusu, czyli 50 zeta, nie musisz grac za 2.00 wystarczy ze obrocisz go 3x czyli zagrasz razem za 150 zl

Bonus: Unibet
#48021 13/12/2003 01:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
czy ktoś dziś wpłacał kase do expektu w kredyt banku ?? bo po raz pierwszy mi się zdarzyło żeby nie aktywowali mi wpłaty w tym samym dniu i nie wiem czy bank burola zrobił czy może dzis im się nie chciało księgowac wpłat

#48022 13/12/2003 01:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
ja dzisiaj wpłacałem o 17:45 i 19:30 już miałem na koncie

#48023 13/12/2003 01:58
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41
od 20 expet padł - nie działa - pewnie zbankrutowali i kasa przepadła.

#48024 13/12/2003 02:08
Dołączył: Oct 2003
Posty: 93
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 93
Quote
Oryginalnie wysłał zimnyr:
[qb]od 20 expet padł - nie działa - pewnie zbankrutowali i kasa przepadła.[/qb]
dziala dziala tylko z chwilowymi czestymi przerwami i .... czy wam tez caly dzien od rana wyskakuje ramka o niezgodnosci certyfikatow itp. ?? co znowu skopali....? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#48025 13/12/2003 02:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
Quote
Oryginalnie wysłał mcgregor99:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał zimnyr:
[qb]od 20 expet padł - nie działa - pewnie zbankrutowali i kasa przepadła.[/qb]
dziala dziala tylko z chwilowymi czestymi przerwami i .... czy wam tez caly dzien od rana wyskakuje ramka o niezgodnosci certyfikatow itp. ?? co znowu skopali....?
wyskakuje :eek: jestem zaniepokojony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#48026 13/12/2003 02:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
ok dzięki bibsen za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#48027 13/12/2003 03:40
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
Wyskakuje cos takiego u mnie:
- Nazwa serwera "www.expekt.com" nie jest zgodna z nazwą certyfikatu "www.expekt.com"Być może ktoś próbuje cię podsłuchiwać.
- Certyfikat dla "RSDevice" został podpisany przez nieznany ośrodek certyfikacji "RSDevice". Weryfikacja ważności tego certyfikatu nie jest możliwa.
Jakby nie patrzec to nocne obstawianie NHL,NBA szlak trafil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#48028 13/12/2003 03:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291

#48029 13/12/2003 04:58
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
koniec z obstawianiem dziś w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Podczas sprowadzania URL-a: http://www.expekt.com/pol

wystąpił następujący błąd:

Nie można zrealizować połączenia
System zwrócił następującą wartość:
(110) Connection timed outSerwer źródłowy lub sieć mogą być nieczynne. Spróbuj ponowić żądanie później.

#48030 14/12/2003 02:46
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
system: 4/5 pokaż szczegóły kuponu
stawka : 20.00 PLN
możliwa wygrana: 71.20 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
So 13/12/03 13:30 Manchester U. - Manchester C
Ang.Premier League 1 1 (3-1) 1.40
So 13/12/03 20:00 Sochaux - Ajaccio
Fra. Ligue 1 1 1 (2-0) 1.45
So 13/12/03 13:45 Adam Malysz - Sigurd Pettersen
Kto lepszy in K-120, Titisee-Neustadt
Skoki Narciarskie 1 1.55
So 13/12/03 16:00 Queens Park Rangers - Hartlepool
podwójna szansa Ang.2 Liga 1X 1.10
So 13/12/03 20:00 Bastia - Lyon
podwójna szansa Fra. Ligue 1 X2 1.40

zagralem taki kupon wczoraj. I mam jedno zdarzenie z skokow narciarskich Malysza! Ale expekt nie wiem dlaczego dal mi gratis 12,50 a kupon jeszcze nie zostal zaliczony? Dlaczego Czy juz dostalem zwrot czy co?! Czy moze jutrejsze zawody zostana uznane? Bo jesli mi dali zwrot to sa ....://

#48031 14/12/2003 03:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Została wypłacona kasa za 1 kombinacje (MU, Sochaux, QPR, Lyon). Na skoki musisz poczekać. Jakbyś miał zwrot to byś dostał przecież więcej, z tym że to jedno zdarzenie policzone by było z kursem 1.

#48032 14/12/2003 03:05
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
Adam Malysz - Sigurd Pettersen
Czyli jak jutro Malysz wygra z Pettersenem to bede mial 71zl?

#48033 14/12/2003 03:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
nie 71, nawet 71,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#48034 14/12/2003 03:10
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48035 14/12/2003 03:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
CZy ktoś może mi powiedzieć więcej na temat Voyager co to i z czy sie to je thanks.

#48036 14/12/2003 03:20
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
Star Trek co to jest? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48037 14/12/2003 16:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
WOW !!!. wlasnie wygrałem koszulke expekta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Widział ktoś juz ją? Może to jakiś kicz :rolleyes:

#48038 14/12/2003 16:50
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał Noe:
[qb]CZy ktoś może mi powiedzieć więcej na temat Voyager co to i z czy sie to je thanks.[/qb]
buhahaha Voyager <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mam tez Malysza z Norwegiem, jako ostatnie zdarzenie w kuponie i narazie nie rozliczone. Wg ostatnich info o 14 ma byc konkurs...niedzielny. Wiec chyba beda zwroty (czyli kurs 1). No chyba, ze po konkursie podlicza szybko, ze beda duzo na plus jakby zaliczyli i ...zalicza to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> heh

#48039 14/12/2003 17:02
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
to jak bedzie zwrot czy umie ktos policzyc ile dostane? Bo jak dostane mniej od 20zlotych to...:/

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,964 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1