|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65 |
bonusu, czyli 50 zeta, nie musisz grac za 2.00 wystarczy ze obrocisz go 3x czyli zagrasz razem za 150 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
czy ktoś dziś wpłacał kase do expektu w kredyt banku ?? bo po raz pierwszy mi się zdarzyło żeby nie aktywowali mi wpłaty w tym samym dniu i nie wiem czy bank burola zrobił czy może dzis im się nie chciało księgowac wpłat
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
ja dzisiaj wpłacałem o 17:45 i 19:30 już miałem na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41 |
od 20 expet padł - nie działa - pewnie zbankrutowali i kasa przepadła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 93 |
Oryginalnie wysłał zimnyr: [qb]od 20 expet padł - nie działa - pewnie zbankrutowali i kasa przepadła.[/qb] dziala dziala tylko z chwilowymi czestymi przerwami i .... czy wam tez caly dzien od rana wyskakuje ramka o niezgodnosci certyfikatow itp. ?? co znowu skopali....? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74 |
Oryginalnie wysłał mcgregor99: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał zimnyr: [qb]od 20 expet padł - nie działa - pewnie zbankrutowali i kasa przepadła.[/qb] dziala dziala tylko z chwilowymi czestymi przerwami i .... czy wam tez caly dzien od rana wyskakuje ramka o niezgodnosci certyfikatow itp. ?? co znowu skopali....? wyskakuje :eek: jestem zaniepokojony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
ok dzięki bibsen za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118 |
Wyskakuje cos takiego u mnie: - Nazwa serwera "www.expekt.com" nie jest zgodna z nazwą certyfikatu "www.expekt.com"Być może ktoś próbuje cię podsłuchiwać. - Certyfikat dla "RSDevice" został podpisany przez nieznany ośrodek certyfikacji "RSDevice". Weryfikacja ważności tego certyfikatu nie jest możliwa. Jakby nie patrzec to nocne obstawianie NHL,NBA szlak trafil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74 |
koniec z obstawianiem dziś w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Podczas sprowadzania URL-a: http://www.expekt.com/pol wystąpił następujący błąd: Nie można zrealizować połączenia System zwrócił następującą wartość: (110) Connection timed outSerwer źródłowy lub sieć mogą być nieczynne. Spróbuj ponowić żądanie później.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
system: 4/5 pokaż szczegóły kuponu stawka : 20.00 PLN możliwa wygrana: 71.20 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs So 13/12/03 13:30 Manchester U. - Manchester C Ang.Premier League 1 1 (3-1) 1.40 So 13/12/03 20:00 Sochaux - Ajaccio Fra. Ligue 1 1 1 (2-0) 1.45 So 13/12/03 13:45 Adam Malysz - Sigurd Pettersen Kto lepszy in K-120, Titisee-Neustadt Skoki Narciarskie 1 1.55 So 13/12/03 16:00 Queens Park Rangers - Hartlepool podwójna szansa Ang.2 Liga 1X 1.10 So 13/12/03 20:00 Bastia - Lyon podwójna szansa Fra. Ligue 1 X2 1.40
zagralem taki kupon wczoraj. I mam jedno zdarzenie z skokow narciarskich Malysza! Ale expekt nie wiem dlaczego dal mi gratis 12,50 a kupon jeszcze nie zostal zaliczony? Dlaczego Czy juz dostalem zwrot czy co?! Czy moze jutrejsze zawody zostana uznane? Bo jesli mi dali zwrot to sa ....://
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Została wypłacona kasa za 1 kombinacje (MU, Sochaux, QPR, Lyon). Na skoki musisz poczekać. Jakbyś miał zwrot to byś dostał przecież więcej, z tym że to jedno zdarzenie policzone by było z kursem 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
Adam Malysz - Sigurd Pettersen Czyli jak jutro Malysz wygra z Pettersenem to bede mial 71zl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
nie 71, nawet 71,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
CZy ktoś może mi powiedzieć więcej na temat Voyager co to i z czy sie to je thanks.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
Star Trek co to jest? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
WOW !!!. wlasnie wygrałem koszulke expekta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Widział ktoś juz ją? Może to jakiś kicz :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał Noe: [qb]CZy ktoś może mi powiedzieć więcej na temat Voyager co to i z czy sie to je thanks.[/qb] buhahaha Voyager <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam tez Malysza z Norwegiem, jako ostatnie zdarzenie w kuponie i narazie nie rozliczone. Wg ostatnich info o 14 ma byc konkurs...niedzielny. Wiec chyba beda zwroty (czyli kurs 1). No chyba, ze po konkursie podlicza szybko, ze beda duzo na plus jakby zaliczyli i ...zalicza to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> heh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
to jak bedzie zwrot czy umie ktos policzyc ile dostane? Bo jak dostane mniej od 20zlotych to...:/
|
|
|
Link skopiowany do schowka