Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
Piostar #4794525 16/07/2011 21:51
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
To jakaś nowa moda stadionowa? koszulka Legii i plastron Police ;p? No chyba ze to jaki hapenning i jak deszczem popada to mu plastron moknie i hasło zmienia treść na anty police albo fuck ;p

[Linked Image] [imageshack.us]

Bonus: Unibet
ultra1978 #4794952 16/07/2011 23:36
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
to spotters wink

Piostar #4795643 17/07/2011 03:25
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
I taki spotter to se jeździ na wyjazdy w klubowych koszulkach a nie letnim umundurowaniu blush Sodomia i Gomorra ;p

Piostar #4800560 20/07/2011 14:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Jeszcze liga nie ruszyła a już zaczynają się cyrki.

ŁKS swoje mecze które będzie rozgrywał na początku rozgrywek w Bełchatowie będzie grał bez udziału publiczności.. dlaczego? Bo tak zdecydował prezydent Bełchatowa za namową policji.

Legia raczej sobie nie pojeździ - bo pojechali wspomóc swoja zgodę na Litwę. Policja ma właśnie złożyć wniosek do Ekstraklasy z wnioskiem o zakaz wyjazdowy w rundzie jesiennej dla kibiców (L).

Myślę, że po pierwszych dwóch, trzech kolejkach znów będziemy oglądać puste stadiony, nagonka trwa w najlepsze.

Jeszcze ktoś mi powie, że nie mieszkamy w państwie POlicyjnym?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Originally Posted by 19marcin08
Jeszcze liga nie ruszyła a już zaczynają się cyrki.

ŁKS swoje mecze które będzie rozgrywał na początku rozgrywek w Bełchatowie będzie grał bez udziału publiczności.. dlaczego? Bo tak zdecydował prezydent Bełchatowa za namową policji.

Jak bez publiki to niech grają w Łodzi,trochę $ zaoszczędzą.

ivo #4800572 20/07/2011 14:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by ivo
Jak bez publiki to niech grają w Łodzi,trochę $ zaoszczędzą.

Bez urazy ale na to trzeba miec stadion ...

jbrach #4802652 21/07/2011 12:58
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
Originally Posted by jbrach
ciekawostka z nocnego meczu wink
[Linked Image] [imageshack.us]

Piostar #4805048 22/07/2011 09:25
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
laugh Myślałem, że padnę:)

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Conrad #4810563 25/07/2011 04:00
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Czy rząd został już obalony przez kiboli? czy jak zwykle tylko gadanina paplanina laugh

Piostar #4812491 26/07/2011 21:00
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nie będzie zakazu wyjazdów kibiców na mecze swoich drużyn.

Ale...

Jakakolwiek " zadyma " podczas meczu,
powoduje zakaz wyjazdów,

kibiców drużyn,
które w niej uczestniczyły.


Jakby nie patrzeć,
to już lepsze, niż to, co planowali - " chłopcy ". grin

Piostar #4812499 26/07/2011 21:11
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nadmienię jeszcze,

że na takie rozwiązanie wpadł,

wybitny intelektualista,

Nasz kochany prezes - Grześ. grin

Piostar #4814954 28/07/2011 01:54
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Premier,
Donald Tusk złożył wniosek, o wydanie karty kibica Lechii Gdańsk.

No to kibice z Gdańska,
mają nowego, oficjalnego kibica ( bo jeszcze nie miał karty). smile

Piostar #4815292 28/07/2011 03:39
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
najpierw to chyba stowarzyszenia muszą podpisać jakiś papierek gdzie biorą odpowiedzialność za zachowanie kibiców na obiekcie jak i w drodze/powrocie z meczu.
śmierdzi na kilometr
brak wyjazdowiczów to w pewnym sensie ograniczenie koryta w postaci kar, dlatego PZPN nie zgodził się na zalecenia policji wystarczy drobna prowokacja, wilk syty i owca cała

Piostar #4815458 28/07/2011 11:27
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
PZPN sobie poradzi.

Dadzą zakazy wyjazdowe, a potem kary dla gospodarzy za to, że na ich obiekcie nie ma kibiców gości.
I korytko będzie się zapełniało.

mazik #4815459 28/07/2011 12:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by mazik
Czy rząd został już obalony przez kiboli? czy jak zwykle tylko gadanina paplanina laugh

taaa obalili tak ze Tusek zyskal z 10% poparcia w sondazach, wiec skutecznosc maja niezla, zacznie sie sezon to znowu zaczna spiewac 'donald matole twoj rzad obala kibole' i pewnie ponownie her Tusek dodatkowe % zyska.

Piostar #4815488 28/07/2011 14:56
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Quote
Kibice klubów ekstraklasowych nie pojadą na wyjazdowe mecze pierwszej kolejki swoich drużyn. Przypomnijmy, że dwa dni temu kluby Ekstraklasy uzależniły możliwość wyjazdu od podpisania przez stowarzyszenia kibicowskie stosownego porozumienia. Stowarzyszenia odrzucają treść dokumentu zaproponowanego przez ligowe władze.

Porozumienie zakłada wzięcie przez stowarzyszenia kibicowskie absolutnej odpowiedzialności za wszelkie wydarzenia podczas wyjazdów. Zabrakło natomiast zobowiązania przez kluby do zapewnienia prawidłowej pracy służb porządkowych na stadionie. "Zarówno Ekstraklasa SA, jak i PZPN oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji były wielokrotnie informowane o poważnych naruszeniach prawa przez poszczególne kluby i wynajmowane przez nie agencje ochrony" - podkreśla Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców w liście otwartym do prezesa Ekstraklasy S.A. Andrzeja Ruski.

OZSK zaprotestował także przeciwko formie prowadzenia dialogu. Wcześniej ustalono z Ekstraklasą S.A., że wszelkie rozmowy będą prowadzone bezpośrednio, bez uczestnictwa mediów. Tymczasem 22 lipca Ekstraklasa S.A. zaproponowała nowy projekt porozumienia, a kilka dni później wydała oświadczenie, w którym uzależnia wyjazdy od zgody stowarzyszeń kibicowskich na narzucone z góry warunki.

"Nikt nie informował nas uprzednio, że porozumienie będzie warunkiem sine qua non zgody na wyjazdy. Jest to ewidentne naruszenie zasady fair play - nie traktuje się nas jako równorzędnego partnera, przeciwnie przedstawia nam się „propozycję nie do odrzucenia”" - czytamy w liście otwartym OZSK.

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków poinformowało, że wyjazd na sobotni mecz z Widzewem nie zostanie zorganizowany. SKWK także skrytykowało projekt porozumienia przedstawiony przez władze Ekstraklasy. "(...) Porozumienie w praktyce nakładało obowiązki wyłącznie na stowarzyszenia kibiców i obciążało fanów całkowitą odpowiedzialnością za wydarzenia na trybunach" - zwraca uwagę SKWK.

connor #4815933 28/07/2011 20:24
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Experto
taaa obalili tak ze Tusek zyskal z 10% poparcia w sondazach, wiec skutecznosc maja niezla, zacznie sie sezon to znowu zaczna spiewac 'donald matole twoj rzad obala kibole' i pewnie ponownie her Tusek dodatkowe % zyska.


Z ferowaniem takich sądów to lepiej poczekać do wyborów. Sondaże w tym kraju są robione na zamówienie i już dawno przestały być wyznacznikiem czegokolwiek. Służą tylko i wyłącznie do celów propagandowych.

Piostar #4816297 28/07/2011 22:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Bardzo watpliwa sprawa aby PO nie wygralo wyborow, ale faktycznie warto poczekac i sprawdzic jaka sile maja kibice w obalaniu rzadu.

Piostar #4817499 29/07/2011 03:41
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
chyba nie do końca rozumiesz o co chodzi w tym całym proteście, uczepiłeś się zwykłego hasła i brudzisz temat niepotrzebnym syfem

trochę dystansu

Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec), 2,563 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1