|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
To jakaś nowa moda stadionowa? koszulka Legii i plastron Police ;p? No chyba ze to jaki hapenning i jak deszczem popada to mu plastron moknie i hasło zmienia treść na anty police albo fuck ;p [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
to spotters 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
I taki spotter to se jeździ na wyjazdy w klubowych koszulkach a nie letnim umundurowaniu  Sodomia i Gomorra ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Jeszcze liga nie ruszyła a już zaczynają się cyrki.
ŁKS swoje mecze które będzie rozgrywał na początku rozgrywek w Bełchatowie będzie grał bez udziału publiczności.. dlaczego? Bo tak zdecydował prezydent Bełchatowa za namową policji.
Legia raczej sobie nie pojeździ - bo pojechali wspomóc swoja zgodę na Litwę. Policja ma właśnie złożyć wniosek do Ekstraklasy z wnioskiem o zakaz wyjazdowy w rundzie jesiennej dla kibiców (L).
Myślę, że po pierwszych dwóch, trzech kolejkach znów będziemy oglądać puste stadiony, nagonka trwa w najlepsze.
Jeszcze ktoś mi powie, że nie mieszkamy w państwie POlicyjnym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Jeszcze liga nie ruszyła a już zaczynają się cyrki.
ŁKS swoje mecze które będzie rozgrywał na początku rozgrywek w Bełchatowie będzie grał bez udziału publiczności.. dlaczego? Bo tak zdecydował prezydent Bełchatowa za namową policji. Jak bez publiki to niech grają w Łodzi,trochę $ zaoszczędzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Jak bez publiki to niech grają w Łodzi,trochę $ zaoszczędzą. Bez urazy ale na to trzeba miec stadion ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
 Myślałem, że padnę:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Czy rząd został już obalony przez kiboli? czy jak zwykle tylko gadanina paplanina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie będzie zakazu wyjazdów kibiców na mecze swoich drużyn. Ale... Jakakolwiek " zadyma " podczas meczu, powoduje zakaz wyjazdów, kibiców drużyn, które w niej uczestniczyły. Jakby nie patrzeć, to już lepsze, niż to, co planowali - " chłopcy ". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nadmienię jeszcze, że na takie rozwiązanie wpadł, wybitny intelektualista, Nasz kochany prezes - Grześ. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Premier, Donald Tusk złożył wniosek, o wydanie karty kibica Lechii Gdańsk. No to kibice z Gdańska, mają nowego, oficjalnego kibica ( bo jeszcze nie miał karty). 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
najpierw to chyba stowarzyszenia muszą podpisać jakiś papierek gdzie biorą odpowiedzialność za zachowanie kibiców na obiekcie jak i w drodze/powrocie z meczu. śmierdzi na kilometr brak wyjazdowiczów to w pewnym sensie ograniczenie koryta w postaci kar, dlatego PZPN nie zgodził się na zalecenia policji wystarczy drobna prowokacja, wilk syty i owca cała
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
PZPN sobie poradzi.
Dadzą zakazy wyjazdowe, a potem kary dla gospodarzy za to, że na ich obiekcie nie ma kibiców gości. I korytko będzie się zapełniało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czy rząd został już obalony przez kiboli? czy jak zwykle tylko gadanina paplanina  taaa obalili tak ze Tusek zyskal z 10% poparcia w sondazach, wiec skutecznosc maja niezla, zacznie sie sezon to znowu zaczna spiewac 'donald matole twoj rzad obala kibole' i pewnie ponownie her Tusek dodatkowe % zyska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Kibice klubów ekstraklasowych nie pojadą na wyjazdowe mecze pierwszej kolejki swoich drużyn. Przypomnijmy, że dwa dni temu kluby Ekstraklasy uzależniły możliwość wyjazdu od podpisania przez stowarzyszenia kibicowskie stosownego porozumienia. Stowarzyszenia odrzucają treść dokumentu zaproponowanego przez ligowe władze.
Porozumienie zakłada wzięcie przez stowarzyszenia kibicowskie absolutnej odpowiedzialności za wszelkie wydarzenia podczas wyjazdów. Zabrakło natomiast zobowiązania przez kluby do zapewnienia prawidłowej pracy służb porządkowych na stadionie. "Zarówno Ekstraklasa SA, jak i PZPN oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji były wielokrotnie informowane o poważnych naruszeniach prawa przez poszczególne kluby i wynajmowane przez nie agencje ochrony" - podkreśla Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców w liście otwartym do prezesa Ekstraklasy S.A. Andrzeja Ruski.
OZSK zaprotestował także przeciwko formie prowadzenia dialogu. Wcześniej ustalono z Ekstraklasą S.A., że wszelkie rozmowy będą prowadzone bezpośrednio, bez uczestnictwa mediów. Tymczasem 22 lipca Ekstraklasa S.A. zaproponowała nowy projekt porozumienia, a kilka dni później wydała oświadczenie, w którym uzależnia wyjazdy od zgody stowarzyszeń kibicowskich na narzucone z góry warunki.
"Nikt nie informował nas uprzednio, że porozumienie będzie warunkiem sine qua non zgody na wyjazdy. Jest to ewidentne naruszenie zasady fair play - nie traktuje się nas jako równorzędnego partnera, przeciwnie przedstawia nam się „propozycję nie do odrzucenia”" - czytamy w liście otwartym OZSK.
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków poinformowało, że wyjazd na sobotni mecz z Widzewem nie zostanie zorganizowany. SKWK także skrytykowało projekt porozumienia przedstawiony przez władze Ekstraklasy. "(...) Porozumienie w praktyce nakładało obowiązki wyłącznie na stowarzyszenia kibiców i obciążało fanów całkowitą odpowiedzialnością za wydarzenia na trybunach" - zwraca uwagę SKWK.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
taaa obalili tak ze Tusek zyskal z 10% poparcia w sondazach, wiec skutecznosc maja niezla, zacznie sie sezon to znowu zaczna spiewac 'donald matole twoj rzad obala kibole' i pewnie ponownie her Tusek dodatkowe % zyska. Z ferowaniem takich sądów to lepiej poczekać do wyborów. Sondaże w tym kraju są robione na zamówienie i już dawno przestały być wyznacznikiem czegokolwiek. Służą tylko i wyłącznie do celów propagandowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Bardzo watpliwa sprawa aby PO nie wygralo wyborow, ale faktycznie warto poczekac i sprawdzic jaka sile maja kibice w obalaniu rzadu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
chyba nie do końca rozumiesz o co chodzi w tym całym proteście, uczepiłeś się zwykłego hasła i brudzisz temat niepotrzebnym syfem
trochę dystansu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|