Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 42 1 2 3 4 5 6 41 42
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by wbj
aker a oglądałeś wczorajszy mecz piłk plażowej Włochy - Polska ?? Polacy lepiej się prezentowali od makaronów i przy stanie 1-1 (3-4 min do końca meczu) mieli karnego którego nie strzelili a na 20 sekund przed końcem bramka na 2-1 dla Włochów smile

gdzie ogladales? tongue

Eurosport 2

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wenezuzazela brąz ?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Black243
Niech panienki z Legii przygotuja papmpersy bo tam jest taki kociol na trybunach ze szok.

Czarno to widzisz ?

Czarnemu wolno.

Alez izunia Legia wczoraj piwo
Poszła w dublu z X2 Nieciecza
Dzisiaj X2 na Polonie B. boks (Pobrane juz we wtorek)

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by wbj
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by wbj
aker a oglądałeś wczorajszy mecz piłk plażowej Włochy - Polska ?? Polacy lepiej się prezentowali od makaronów i przy stanie 1-1 (3-4 min do końca meczu) mieli karnego którego nie strzelili a na 20 sekund przed końcem bramka na 2-1 dla Włochów smile

gdzie ogladales? tongue

Eurosport 2

dzieki piwoko smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Black243
Niech panienki z Legii przygotuja papmpersy bo tam jest taki kociol na trybunach ze szok.

Czarno to widzisz ?

Czarnemu wolno.

Alez izunia Legia wczoraj piwo
Poszła w dublu z X2 Nieciecza
Dzisiaj X2 na Polonie B. boks (Pobrane juz we wtorek)

ja dzisiaj sledzi chcialem cisnac wink

Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Arka Gdynia + Pogoń SZczecin dzis izi smile

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
GKS TYCHY 1 @2,35 grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by TriumfWoli

Alez izunia Legia wczoraj piwo
Poszła w dublu z X2 Nieciecza
Dzisiaj X2 na Polonie B. boks (Pobrane juz we wtorek) [/quote]

Izunia, izunia piwo

Bytom mówisz... ?

Jeszcze za wcześnie na takie decyzje ( dla mnie). smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530

no kociol niezly zreszta obejrzyjcie sami

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by rosom
Arka Gdynia + Pogoń SZczecin dzis izi smile


over w Arce i Pogon smile ja tak chcem grac

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
dziś mnie zaskoczyły bardzo mile dwa kursy w 2 lidze Polskiej smile

dwa single na 17 !

Okocimski 2.90@ boks

Miedź 2.40@ boks


Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@akagi

Twoi wczoraj luzem, dzięki piwo

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Zebrało mie się na przemyślenia .... po wczorajszych atakach na Grzeha. Nie jestem jego adwokatem ale teksty pt. pokaż przegrany kupon to już chyba przegięcie. Gość podaje typ przed meczem , również stawkę no i potem lecą komentarze ... teraz pisałeś i zaraz padła bramka , przegrałeś to pokaż ,że nie podpuszczasz i zeskanuj kupony , itd itd ....

Prośba do modów - za tekst pt pokaż kupon ( jeżeli typ był podany przed meczem ) BAN bo zamiast doceniać i uczyć się od dobrych typerów powoduje to tylko ich wkurw..nie i ucieczkę z forum ( czego przykładów było już dość ) Facet jest zawodowcem ( tak zawodowcem bo jest to jego praca ) i należy to doceniać , podaje typy których normalnie 98 % nie dotknie jak np. wczoraj Istra , ma wysoką skuteczność i powiem więcej jak ktoś grałby tylko jego typy byłby duuużo do przodu.

Więc apel hamujcie się z ocenianiem innych , pracujcie nad sobą i szanujcie tych ,którzy dzielą się z wami wiedzą i typami,póki jeszcze mają ochotę to robić

Hough ...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by wbj
dziś mnie zaskoczyły bardzo mile dwa kursy w 2 lidze Polskiej smile

dwa single na 17 !

Okocimski 2.90@ boks
Tutaj za bardzo tego nie widzę ale próbuj wink

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by wbj
dziś mnie zaskoczyły bardzo mile dwa kursy w 2 lidze Polskiej smile

dwa single na 17 !

Okocimski 2.90@ boks

Miedź 2.40@ boks

dowiesz sie po spotkaniach dlaczego takie kursy

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by blondyn21

no kociol niezly zreszta obejrzyjcie sami

A Ty na Lecha nie chodzisz ?

To przyjedź na Legię. wink


Kocioł... laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
urawa - kofu cmoooooooon gola

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by vecchio cucs
Zebrało mie się na przemyślenia .... po wczorajszych atakach na Grzeha. Nie jestem jego adwokatem ale teksty pt. pokaż przegrany kupon to już chyba przegięcie. Gość podaje typ przed meczem , również stawkę no i potem lecą komentarze ... teraz pisałeś i zaraz padła bramka , przegrałeś to pokaż ,że nie podpuszczasz i zeskanuj kupony , itd itd ....

Prośba do modów - za tekst pt pokaż kupon ( jeżeli typ był podany przed meczem ) BAN bo zamiast doceniać i uczyć się od dobrych typerów powoduje to tylko ich wkurw..nie i ucieczkę z forum ( czego przykładów było już dość ) Facet jest zawodowcem ( tak zawodowcem bo jest to jego praca ) i należy to doceniać , podaje typy których normalnie 98 % nie dotknie jak np. wczoraj Istra , ma wysoką skuteczność i powiem więcej jak ktoś grałby tylko jego typy byłby duuużo do przodu.

Więc apel hamujcie się z ocenianiem innych , pracujcie nad sobą i szanujcie tych ,którzy dzielą się z wami wiedzą i typami,póki jeszcze mają ochotę to robić

Hough ...

piwo

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by akagi
Originally Posted by blondyn21

no kociol niezly zreszta obejrzyjcie sami

A Ty na Lecha nie chodzisz ?

To przyjedź na Legię. wink


Kocioł... laugh

dokładnie laugh kawałek trybuny zapełniony i kocioł ...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Pogon zgrana druzyna i walka o awans - ok.
Jak co sezon...
Najzwyczajniej w swiecie kurs na Polonie B. Nalezy wykorzystac bo 1.90 to jest usmiech losu wink

Co do Arki,rowneiz bardziej sklanialbym sie na X2.

Podobnei jak wczoraj pograne X2 na Nieciecze,z tego wzgledu iz to dopiero pierwsza kolejka,a kursy zdecydowanie zawyzone - warto to wykorzystac.

Zadne peffki ,raczej lekko na czuja ,no bo na czym sie opierac ?

Strona 4 z 42 1 2 3 4 5 6 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, forty, latajaca_holenderka, poozon), 2,910 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1