aker a oglądałeś wczorajszy mecz piłk plażowej Włochy - Polska ?? Polacy lepiej się prezentowali od makaronów i przy stanie 1-1 (3-4 min do końca meczu) mieli karnego którego nie strzelili a na 20 sekund przed końcem bramka na 2-1 dla Włochów
aker a oglądałeś wczorajszy mecz piłk plażowej Włochy - Polska ?? Polacy lepiej się prezentowali od makaronów i przy stanie 1-1 (3-4 min do końca meczu) mieli karnego którego nie strzelili a na 20 sekund przed końcem bramka na 2-1 dla Włochów
Zebrało mie się na przemyślenia .... po wczorajszych atakach na Grzeha. Nie jestem jego adwokatem ale teksty pt. pokaż przegrany kupon to już chyba przegięcie. Gość podaje typ przed meczem , również stawkę no i potem lecą komentarze ... teraz pisałeś i zaraz padła bramka , przegrałeś to pokaż ,że nie podpuszczasz i zeskanuj kupony , itd itd ....
Prośba do modów - za tekst pt pokaż kupon ( jeżeli typ był podany przed meczem ) BAN bo zamiast doceniać i uczyć się od dobrych typerów powoduje to tylko ich wkurw..nie i ucieczkę z forum ( czego przykładów było już dość ) Facet jest zawodowcem ( tak zawodowcem bo jest to jego praca ) i należy to doceniać , podaje typy których normalnie 98 % nie dotknie jak np. wczoraj Istra , ma wysoką skuteczność i powiem więcej jak ktoś grałby tylko jego typy byłby duuużo do przodu.
Więc apel hamujcie się z ocenianiem innych , pracujcie nad sobą i szanujcie tych ,którzy dzielą się z wami wiedzą i typami,póki jeszcze mają ochotę to robić
Zebrało mie się na przemyślenia .... po wczorajszych atakach na Grzeha. Nie jestem jego adwokatem ale teksty pt. pokaż przegrany kupon to już chyba przegięcie. Gość podaje typ przed meczem , również stawkę no i potem lecą komentarze ... teraz pisałeś i zaraz padła bramka , przegrałeś to pokaż ,że nie podpuszczasz i zeskanuj kupony , itd itd ....
Prośba do modów - za tekst pt pokaż kupon ( jeżeli typ był podany przed meczem ) BAN bo zamiast doceniać i uczyć się od dobrych typerów powoduje to tylko ich wkurw..nie i ucieczkę z forum ( czego przykładów było już dość ) Facet jest zawodowcem ( tak zawodowcem bo jest to jego praca ) i należy to doceniać , podaje typy których normalnie 98 % nie dotknie jak np. wczoraj Istra , ma wysoką skuteczność i powiem więcej jak ktoś grałby tylko jego typy byłby duuużo do przodu.
Więc apel hamujcie się z ocenianiem innych , pracujcie nad sobą i szanujcie tych ,którzy dzielą się z wami wiedzą i typami,póki jeszcze mają ochotę to robić