Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 48 1 2 3 4 5 47 48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Originally Posted by git_malina
Warto pograć moim zdaniem pograć Rzeszów z Sokołem, DNB kurs powyżej 2, Resovia w sezon wchodzi z aspiracjami a Sokółka z problemami... wydaję się, że to dzisiaj będzie niezła inwestycja...
oni co roku maja aspiracje a koncza jak zawsze laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by wbj
Bager dobrze wczoraj pisałeś że Brzesko i Legnica słabo wyglądają smile kursy były zachęcające i się skusiłem, składy porównując też na plus tych dwóch ekip ale wiadomo Miedź w Głogowie pojedynek derbowy a w Brzesku mam dwóch znajomych i ciśnienie na awan jest tam od samego początku spore plus składy i mecz sparingowy który Brzesko wygrało ze Stalówką 2-0 skłoniło mnie do postawienia na nich smile

Stal też celuje w awans choć nikt tam głośno o tym nie mówi.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by Bager
Singielki:

Yokohama FC - Giravanz Kitakyushu
Rodzaj zakładu:
Poniżej/powyżej: 2.5
Twój typ: over
2.10 boks


Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu
Rodzaj zakładu:
Poniżej/powyżej: 2.5
Twój typ: over
1.90 boks

Hmm, nie mam głowy na myślenie nad porannymi meczami (kac morderca ;/) także na szybko zmontowałem dubelek.

Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu over 1,5
Yokohama FC - Giravanz Kitakyushu over 1,5
aku 1,85

boks

boks grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
w ub. sezonie - craax - często mówiłeś, że spadniecie.

Teraz widzę też u ciebie jakoś tak...
z optymizmem w kieszeni. wink


Wczoraj na innym forum, jeden ze znanych tu userów powiedział mi :

" dokąd walczysz, to jesteś zwycięzcą ".

Może coś w tym prawdy jest...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by akagi
w ub. sezonie - craax - często mówiłeś, że spadniecie.

Teraz widzę też u ciebie jakoś tak...
z optymizmem w kieszeni. wink


Wczoraj na innym forum, jeden ze znanych tu userów powiedział mi :

" dokąd walczysz, to jesteś zwycięzcą ".

Może coś w tym prawdy jest...

no na bank coś w tym jest, powiem Ci nawet co: błąd gramatyczny laugh dokąd walczysz ?!

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Originally Posted by craax
jak mozna cos wnioskowac z meczy sparingowych ? bez jaj, opanujcie sie

wiadomo że sparing to sparing ale można pewne przemyślenia mieć na temat dwóch drużyn które później ze sobą grają w pierwszej kolejce wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
w ub. sezonie - craax - często mówiłeś, że spadniecie.

Teraz widzę też u ciebie jakoś tak...
z optymizmem w kieszeni. wink


Wczoraj na innym forum, jeden ze znanych tu userów powiedział mi :

" dokąd walczysz, to jesteś zwycięzcą ".

Może coś w tym prawdy jest...

z tym spadkiem sie pomylilem o "jedną kolejke" wink

my zawsze jesien mamy beznadziejna, po drugie bez mozgu druzyny grac sie nie da - bardzo mocne skrzydla nie zrobia roznicy i nie beda prowadzily gry ofensywnej - ale okienko otwarte do konca sierpnia, ewentualnie do tego czasu zdazymy przegrac tylko 5 meczy - co to dla nas patrzac na tegoroczne "dokonanie" smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dzien dobry

ma ktos linka do cafe futbl?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by wbj
Originally Posted by craax
jak mozna cos wnioskowac z meczy sparingowych ? bez jaj, opanujcie sie

wiadomo że sparing to sparing ale można pewne przemyślenia mieć na temat dwóch drużyn które później ze sobą grają w pierwszej kolejce wink

oj NIE NIE - to dopiero sie mozna przejechac na takich kombinacjach

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by barciu
no na bank coś w tym jest, powiem Ci nawet co: błąd gramatyczny laugh dokąd walczysz ?!

I takich ludzi właśnie " cenię".

Nawet jak nic w temacie, nie mają do powiedzenia,

to coś powiedzą. smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
Originally Posted by barciu
no na bank coś w tym jest, powiem Ci nawet co: błąd gramatyczny laugh dokąd walczysz ?!

I takich ludzi właśnie " cenię".

Nawet jak nic w temacie, nie mają do powiedzenia,

to coś powiedzą. smile

wyczekiwanie na "potkniecie" i nagly atak - koment jak w filmach przyrodniczych NG grin

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by pacyfista
dzien dobry

ma ktos linka do cafe futbl?

na drhtv zawsze było ale dziś w ramówce brak

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
czerwo dla yokohamy oby japony nie murowały teraz bramki tongue

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by maniak_nw
czerwo dla yokohamy oby japony nie murowały teraz bramki tongue

boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Varteks + Kackmest + Aachen boks

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by craax
Originally Posted by akagi
Originally Posted by barciu
no na bank coś w tym jest, powiem Ci nawet co: błąd gramatyczny laugh dokąd walczysz ?!

I takich ludzi właśnie " cenię".

Nawet jak nic w temacie, nie mają do powiedzenia,

to coś powiedzą. smile

wyczekiwanie na "potkniecie" i nagly atak - koment jak w filmach przyrodniczych NG grin

Jak ktoś nie potrafi posługiwać się ojczystym językiem to nie nazwałbym tego potknięciem..

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by barciu
wyczekiwanie na "potkniecie" i nagly atak - koment jak w filmach przyrodniczych NG grin

Jak ktoś nie potrafi posługiwać się ojczystym językiem to nie nazwałbym tego potknięciem.. [/quote]

O ile się orientuję,
to w " języku ojczystym",

stosuję się również znaki interpunkcyjne.

Nieprawdaż ?



Ale to nie temat,
na to forum. smile

Dołączył: Jul 2011
Posty: 15
stranger
stranger
Dołączył: Jul 2011
Posty: 15
Vortis golll !!

Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530

Znicz - 1 kursy juz poszly z 2,35 na 2,10

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu over 1,5 boks
Yokohama FC - Giravanz Kitakyushu over 1,5 [Linked Image]
aku 1,85

Strona 3 z 48 1 2 3 4 5 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1