Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Warto pograć moim zdaniem pograć Rzeszów z Sokołem, DNB kurs powyżej 2, Resovia w sezon wchodzi z aspiracjami a Sokółka z problemami... wydaję się, że to dzisiaj będzie niezła inwestycja...
oni co roku maja aspiracje a koncza jak zawsze
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Bager dobrze wczoraj pisałeś że Brzesko i Legnica słabo wyglądają
kursy były zachęcające i się skusiłem, składy porównując też na plus tych dwóch ekip ale wiadomo Miedź w Głogowie pojedynek derbowy a w Brzesku mam dwóch znajomych i ciśnienie na awan jest tam od samego początku spore plus składy i mecz sparingowy który Brzesko wygrało ze Stalówką 2-0 skłoniło mnie do postawienia na nich
Stal też celuje w awans choć nikt tam głośno o tym nie mówi.
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Singielki:
Yokohama FC - Giravanz Kitakyushu
Rodzaj zakładu:
Poniżej/powyżej: 2.5
Twój typ: over
2.10
Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu
Rodzaj zakładu:
Poniżej/powyżej: 2.5
Twój typ: over
1.90
Hmm, nie mam głowy na myślenie nad porannymi meczami (kac morderca ;/) także na szybko zmontowałem dubelek.
Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu over 1,5
Yokohama FC - Giravanz Kitakyushu over 1,5
aku 1,85
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
w ub. sezonie - craax - często mówiłeś, że spadniecie.
Teraz widzę też u ciebie jakoś tak...
z optymizmem w kieszeni.
Wczoraj na innym forum, jeden ze znanych tu userów powiedział mi :
" dokąd walczysz, to jesteś zwycięzcą ".
Może coś w tym prawdy jest...
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
w ub. sezonie - craax - często mówiłeś, że spadniecie.
Teraz widzę też u ciebie jakoś tak...
z optymizmem w kieszeni.
Wczoraj na innym forum, jeden ze znanych tu userów powiedział mi :
" dokąd walczysz, to jesteś zwycięzcą ".
Może coś w tym prawdy jest...
no na bank coś w tym jest, powiem Ci nawet co: błąd gramatyczny
dokąd walczysz ?!
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
jak mozna cos wnioskowac z meczy sparingowych ? bez jaj, opanujcie sie
wiadomo że sparing to sparing ale można pewne przemyślenia mieć na temat dwóch drużyn które później ze sobą grają w pierwszej kolejce
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
w ub. sezonie - craax - często mówiłeś, że spadniecie.
Teraz widzę też u ciebie jakoś tak...
z optymizmem w kieszeni.
Wczoraj na innym forum, jeden ze znanych tu userów powiedział mi :
" dokąd walczysz, to jesteś zwycięzcą ".
Może coś w tym prawdy jest...
z tym spadkiem sie pomylilem o "jedną kolejke"
my zawsze jesien mamy beznadziejna, po drugie bez mozgu druzyny grac sie nie da - bardzo mocne skrzydla nie zrobia roznicy i nie beda prowadzily gry ofensywnej - ale okienko otwarte do konca sierpnia, ewentualnie do tego czasu zdazymy przegrac tylko 5 meczy - co to dla nas patrzac na tegoroczne "dokonanie"
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dzien dobry ma ktos linka do cafe futbl?
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
jak mozna cos wnioskowac z meczy sparingowych ? bez jaj, opanujcie sie
wiadomo że sparing to sparing ale można pewne przemyślenia mieć na temat dwóch drużyn które później ze sobą grają w pierwszej kolejce
oj NIE NIE - to dopiero sie mozna przejechac na takich kombinacjach
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
no na bank coś w tym jest, powiem Ci nawet co: błąd gramatyczny
dokąd walczysz ?!
I takich ludzi właśnie " cenię".
Nawet jak nic w temacie, nie mają do powiedzenia,
to coś powiedzą.
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no na bank coś w tym jest, powiem Ci nawet co: błąd gramatyczny
dokąd walczysz ?!
I takich ludzi właśnie " cenię".
Nawet jak nic w temacie, nie mają do powiedzenia,
to coś powiedzą.
wyczekiwanie na "potkniecie" i nagly atak - koment jak w filmach przyrodniczych NG
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
dzien dobry ma ktos linka do cafe futbl?
na drhtv zawsze było ale dziś w ramówce brak
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
czerwo dla yokohamy oby japony nie murowały teraz bramki
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
czerwo dla yokohamy oby japony nie murowały teraz bramki
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Varteks + Kackmest + Aachen
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
no na bank coś w tym jest, powiem Ci nawet co: błąd gramatyczny
dokąd walczysz ?!
I takich ludzi właśnie " cenię".
Nawet jak nic w temacie, nie mają do powiedzenia,
to coś powiedzą.
wyczekiwanie na "potkniecie" i nagly atak - koment jak w filmach przyrodniczych NG
Jak ktoś nie potrafi posługiwać się ojczystym językiem to nie nazwałbym tego potknięciem..
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
wyczekiwanie na "potkniecie" i nagly atak - koment jak w filmach przyrodniczych NG
Jak ktoś nie potrafi posługiwać się ojczystym językiem to nie nazwałbym tego potknięciem.. [/quote] O ile się orientuję,
to w " języku ojczystym",
stosuję się również znaki interpunkcyjne.
Nieprawdaż ?
Ale to nie temat,
na to forum.
Dołączył: Jul 2011
Posty: 15
stranger
stranger
Dołączył: Jul 2011
Posty: 15
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
VIDEO
Znicz - 1 kursy juz poszly z 2,35 na 2,10
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu over 1,5
Yokohama FC - Giravanz Kitakyushu over 1,5 [
Linked Image ]
aku 1,85
Link skopiowany do schowka