|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
NBA 12.01.2006[color:"blue"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> San Antonio Spurs - Detroit Pistons <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />03:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Phoenix Suns - Golden State Warriors <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />04:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Lakers - Cleveland Cavaliers[/color]
- GOSPODARZE NA PIERWSZYM MIEJSCU - LINKI POMOCNICZE w DZIALE "LINKI NBA MLB i NFL"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Analizując dzisiejszy hit... nalezy sobie zadać 1 pytanie, które w moim mniemaniu wydaje sie kluczowe: Ile razy w sezonie kurs na Pistons jest powyżej @2.5 ? Odpowiedz brzmi 5 lub mniej niż 5.
Pistons w każdym meczu pokazują niezwykłą pewność siebie, ich gra jest niezwykle przekonywująca.
Sa pomimo dobrych wyników, często muli. 17-1 u siebie. 3 ostatnie spotkania Sa to 2 wymęczone zwyciestwa u siebie i porazka z Suns. Moim zdaniem ich forma jest daleko od tej, jaką prezentowali w ubieglorocznych finalach.
Pistons leją każdego po kolei, przegrywają tylko z tymi, kogo zlekceważą, a SA z pewnoscia nie zlekcewazą.
+15 w Detroit w tym sezonie... zapewne SA niezwykle bedzie zalezalo na rewanzu i co za tym idzie probie dogonienia i przegoenienia pistons, jesli chodzi o bilans... co tam im przewage w ewentulanym finale.
Pistons @2.45 4/10.
Oprocz tego lekko Suns oraz Cavaliers.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Phoenix-GS 1
Słońca ostatnio na fali,a Golden w odwrocie raczej,więc skoro mecz jest w Arizonie,to wszystko dla mnie jasne.
SA-DETROIT 1
Niewątpliwy szlagier ligi,unikam takich meczy,bo wszystko,moze tu być,ale nauczony historią,dałbym Spurs z handi,bo w rywalizacji tych ekip,z reguły gospodarze wyraźnie górą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Phoenix - Golden State 1.40 2.75 sts ja myslalem zeby postawic na 1 i to za lepsza kase cos kolo 100 + jakis inny mecz, czy ktos mi moze poradzic czy to dobry typ,czy jest jakis lepszy na dzisiaj ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ja po pierwszych drobnych analizkach 3 x 1 z -hp - dlaczego tak napiszę wieczorem - teraz jestem ograniczony czasowo (dodatkowo może dojdą jakieś infa o absencjach). Jedo jest bankowe - dzisiejszy szlagier napewno nie będzie spacerkiem dla wyśmienicie grających Pistons - skłonny jestem nawet powiedzieć, że dziś mogą zostać upokorzeni - a 15pkt przewagi w meczu w Detroit napewno nie odzwierciedla przebiegu spotkania - kto śledził ten może to potwierdzić. Ciekawy jestem opinii Michała - bo chyba pora najwyższa aby liga zaczęła się stabilizować a co za tym idzie - przejście na wyższe stawki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
w detroit po pierwsze spursi grali bez ginobila, po drugie zagrali bardzo slaby mecz w pewnym momencie mieli chyba serie z 10 nietrafionych rzutow a wiec dzisiaj u siebie z ginobilim powinni sie zmobilizowac i ograc pistonsow wiec jak dla mnie spurs -4.5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
... skłonny jestem nawet powiedzieć, że dziś mogą zostać upokorzeni - a 15pkt przewagi w meczu w Detroit napewno nie odzwierciedla przebiegu spotkania - kto śledził ten może to potwierdzić. Śledziłem i nie mogę potwierdzić. skończyło się 15.... jednak przez prawie caly mecz przewaga tłoków wynosila w granicach 8-10 punktów. Odnosilem wrazenie ze kontroluja spotkanie, i kiedy tylko Sa staralo sie zrobić jakiś zryw... to Tłuki udowadniały kto tak naprawde rządzi. Upokorzenie dzisiaj ? Trudno mi to sobie wyobrazic, ale mam 2 scenariszue ... albo 10 i wiecej dla SA .. albo minimalnie Pistons. Jedno jest pewne ... granie za @1.5 SA to głupota. Gdyby bylo @1.9 to sklnialbym sie ku gospodarzom. W takim wypadku innego typu niz Pistons w moim toku myslenia byc nie ma prawda. Pomimo tego, ze historia... i przeczucie mówi mi że Sa dzisiaj wygra. handi -5 ... w takim meczu... nigdy w życiu. Michał to amk ? Jezeli tak to zapewne bedzie grał away win lub no bet. Czy sie pomyliłem ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Jedyne co mnie martwi w garniu na Det to.....w swieta naze myslenie bylo mniej wiecej: "ile razy w sezonie na mistzrow NBA jest kurs ponad 3,-. raz i to akurat w swieta". mniej wiecej tak psial Amkwish. jak sie skonczylo wszyscy pamietamy. ja typwoanie 1,2 wiec dzis odpuszcze. Tymczasem znowu smakowicie wyglada underek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Naprawdę muszę sie wypowiadać odnośnie meczu na szczycie ? :-)
Mam jedną mysl - wygrana gospodarzy.
Jak to teraz ubrać w kuponach ?
Cóż,skłaniam sie do...teasera.
W opcji "4,5/6,5" potrzebna bedzie wygrana Spurs no i 2 typ,powiedzmy,że -3,5pts na Suns.
Kurs wyniesie 2,00
W moim mniemaniu przyzwoity.
Jeszcze sie zastanawiam czy nie zmiescić w teaserze undera. Po "podrasowaniu" bedzie to linia 183,5 ,wysoka jak na mecz SA-DET.
@Mariusz,wyższe stawki chyba dopiero po ASG :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405 |
To podsumowujac Typujac mecz Phoenix Suns - Golden State Warriors jednym zgodnym tchem typujemy "jedyneczke" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138 |
Jak te Slonca takie mocne to moze zagrac handicap -8? Co ty na to Juan R.R.???
8 pkt jak ktos jest w gazie to chyba pryszcz. Widzialem ostatnio wygrabne ponad 20 punktami!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
no ja teraz czekam na ZWYCIESTWO PHOENIX bo dwa pozostale mecze na kuponie mi juz weszly (euroliga)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Jak te Slonca takie mocne to moze zagrac handicap -8? Co ty na to Juan R.R.???
8 pkt jak ktos jest w gazie to chyba pryszcz. Widzialem ostatnio wygrabne ponad 20 punktami! handicap to zawsze jakieś ryzyko,szczególnie taki -8,ale myśle,że dadzą rade,Goldeny cuś ostatnio słabo sobie radzą,a Suns mocni. Ja miałem zagrane Suns po przyzwoitym 1,45 w profku,ale panie ze śledziowa dały ciała i musze zagrać z handi w necie(tzn. nie musze,ale chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Dzis widze wiekszosc pasjonuje sie meczem w Phoenix niz szlagierem:P.
Ale ja dzis odpuszcze typ dnia: Suns.
Zagralem dubla 30/10
Detroit+10.5 + Lakers over 187.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
Ja jednak skłaniam się ku wygranej Pistons w meczu na szczycie. W poprzednim meczu zdecydowane zwycięstwo a przede wszystkim w pełni zasłużone i kontrolowane od początku do końca. Kursy na obie drużyny powinny byc mniej więcej równe a tu taka promocja na Tłoki aż żal nie grać. Ryzyko zlekceważenia rywala nie wchodzi w grę, po obu stronach pełna mobilizacja i brak kontuzji. Na plus Spurs w porównaniu do ostatniego meczu powrót do składu Manu ale sądzę że jednak Detroit zwycięży. SAN ANTONIO SPURS vs. DETROIT PISTONS 2 kurs 2,70 bet-at-home, stawka 6/10
Pozdr Gregorovius
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
A ja sobie zagram Pistons +4,5. Mam dziwne przeczucie, że dzisiejszy mecz potoczy się zupełnie inaczej niż sądzi się powszechnie (prócz Zabielanego87). Detroit jest mocne, ostatnio lekka zadyszka (2 porażki), ale nie zmienia to faktu, że są najlepsi w NBA! Są jak Chicago w najlepszych latach, nie ważne czy grają z Portland, Sacramento czy z Miami. KLEPIĄ WSZYSTKICH! Wydaje mi się, że dziś będzie podobnie. Ławka po stronie SA (niestety), ale Tłoki grają zawsze 8-9 zawodnikami, tak więc w ich wypadku nie będzie to decydujące. Decydująca będzie psycha, w końcówce tego zapewne zaciętego meczu. Wczoraj przewidziałem Utah, dziś mówię: DETROIT!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cóż,skłaniam sie do...teasera.
W opcji "4,5/6,5" potrzebna bedzie wygrana Spurs no i 2 typ,powiedzmy,że -3,5pts na Suns.
Kurs wyniesie 2,00
W moim mniemaniu przyzwoity.
Jeszcze sie zastanawiam czy nie zmiescić w teaserze undera. Po "podrasowaniu" bedzie to linia 183,5 ,wysoka jak na mecz SA-DET.
@Mariusz,wyższe stawki chyba dopiero po ASG :-) Zamiast tego undera proponowałbym dołączyć w Twojej opcji +7 na Cleveland - chyba trochę bezpieczniejsze... ale jak to mówią nie moje pieniądze , nie mój biznes. Co do stawek to...zdecydowanie po ASG W każdym razie powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
hej amkwish pozdrowienia od snoopola
kazał Ci powtórzyć ze tylko tłuki graja takie teasery przeciwko Tłokom hehe
pozdrawiam mario
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
hej amkwish pozdrowienia od snoopola
kazał Ci powtórzyć ze tylko tłuki graja takie teasery przeciwko Tłokom hehe
pozdrawiam mario Zacznijmy od tego: Kto w ogóle słucha amkwisha na tym forum? Buahahahahahahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Zabielany "chylę czoła" 83-68 - historia lubi sie powtarzać - ale to to dziś zagrali Spurs - totalne dno - zresztą wystarczy spojrzeć na staty - nie wiem czy Prokom lepiej nie wykonuje osobistych? - o zbiorkach lepiej nie wspominać: DET: Points 83 Field Goals 37-85, 43% Free Throws 4-7, 57% 3-Pointers 6-15, 40% Off. Rebounds 14 Def. Rebounds 42 Total Rebounds 56 Assists 24
SAS Points 68 Field Goals 27-70, 38% Free Throws 12-24, 50% 3-Pointers 2-13, 15% Off. Rebounds 4 Def. Rebounds 27 Total Rebounds 31 Assists 8 Blocks 2 Fouls 15
Brak słów - szkoda że nie posłuchałem Michała w kwestii doboru stawek - oj mocno dało mi po kieszeniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|