02:00 02:00
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#481139 12/01/2006 03:16
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
NBA 12.01.2006[color:"blue"]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />02:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> San Antonio Spurs - Detroit Pistons
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />03:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Phoenix Suns - Golden State Warriors
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />04:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Lakers - Cleveland Cavaliers[/color]


- GOSPODARZE NA PIERWSZYM MIEJSCU
- LINKI POMOCNICZE w DZIALE "LINKI NBA MLB i NFL"

Bonus: Unibet
#481140 12/01/2006 12:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Analizując dzisiejszy hit... nalezy sobie zadać 1 pytanie, które w moim mniemaniu wydaje sie kluczowe: Ile razy w sezonie kurs na Pistons jest powyżej @2.5 ? Odpowiedz brzmi 5 lub mniej niż 5.

Pistons w każdym meczu pokazują niezwykłą pewność siebie, ich gra jest niezwykle przekonywująca.

Sa pomimo dobrych wyników, często muli. 17-1 u siebie. 3 ostatnie spotkania Sa to 2 wymęczone zwyciestwa u siebie i porazka z Suns. Moim zdaniem ich forma jest daleko od tej, jaką prezentowali w ubieglorocznych finalach.

Pistons leją każdego po kolei, przegrywają tylko z tymi, kogo zlekceważą, a SA z pewnoscia nie zlekcewazą.

+15 w Detroit w tym sezonie... zapewne SA niezwykle bedzie zalezalo na rewanzu i co za tym idzie probie dogonienia i przegoenienia pistons, jesli chodzi o bilans... co tam im przewage w ewentulanym finale.

Pistons @2.45 4/10.

Oprocz tego lekko Suns oraz Cavaliers.

#481141 12/01/2006 13:05
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Phoenix-GS 1

Słońca ostatnio na fali,a Golden w odwrocie raczej,więc skoro mecz jest w Arizonie,to wszystko dla mnie jasne.

SA-DETROIT 1

Niewątpliwy szlagier ligi,unikam takich meczy,bo wszystko,moze tu być,ale nauczony historią,dałbym Spurs z handi,bo w rywalizacji tych ekip,z reguły gospodarze wyraźnie górą.

#481142 12/01/2006 13:07
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Phoenix - Golden State 1.40 2.75 sts
ja myslalem zeby postawic na 1 i to za lepsza kase cos kolo 100 + jakis inny mecz, czy ktos mi moze poradzic czy to dobry typ,czy jest jakis lepszy na dzisiaj ?

#481143 12/01/2006 13:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Ja po pierwszych drobnych analizkach 3 x 1 z -hp - dlaczego tak napiszę wieczorem - teraz jestem ograniczony czasowo (dodatkowo może dojdą jakieś infa o absencjach). Jedo jest bankowe - dzisiejszy szlagier napewno nie będzie spacerkiem dla wyśmienicie grających Pistons - skłonny jestem nawet powiedzieć, że dziś mogą zostać upokorzeni - a 15pkt przewagi w meczu w Detroit napewno nie odzwierciedla przebiegu spotkania - kto śledził ten może to potwierdzić.
Ciekawy jestem opinii Michała - bo chyba pora najwyższa aby liga zaczęła się stabilizować a co za tym idzie - przejście na wyższe stawki.

#481144 12/01/2006 14:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
w detroit po pierwsze spursi grali bez ginobila, po drugie zagrali bardzo slaby mecz w pewnym momencie mieli chyba serie z 10 nietrafionych rzutow a wiec dzisiaj u siebie z ginobilim powinni sie zmobilizowac i ograc pistonsow wiec jak dla mnie spurs -4.5.

#481145 12/01/2006 15:10
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
... skłonny jestem nawet powiedzieć, że dziś mogą zostać upokorzeni - a 15pkt przewagi w meczu w Detroit napewno nie odzwierciedla przebiegu spotkania - kto śledził ten może to potwierdzić.

Śledziłem i nie mogę potwierdzić.

skończyło się 15.... jednak przez prawie caly mecz przewaga tłoków wynosila w granicach 8-10 punktów. Odnosilem wrazenie ze kontroluja spotkanie, i kiedy tylko Sa staralo sie zrobić jakiś zryw... to Tłuki udowadniały kto tak naprawde rządzi.

Upokorzenie dzisiaj ? Trudno mi to sobie wyobrazic, ale mam 2 scenariszue ... albo 10 i wiecej dla SA .. albo minimalnie Pistons.

Jedno jest pewne ... granie za @1.5 SA to głupota. Gdyby bylo @1.9 to sklnialbym sie ku gospodarzom. W takim wypadku innego typu niz Pistons w moim toku myslenia byc nie ma prawda.

Pomimo tego, ze historia... i przeczucie mówi mi że Sa dzisiaj wygra.

handi -5 ... w takim meczu... nigdy w życiu.

Michał to amk ? Jezeli tak to zapewne bedzie grał away win lub no bet. Czy sie pomyliłem ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#481146 12/01/2006 15:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Jedyne co mnie martwi w garniu na Det to.....w swieta naze myslenie bylo mniej wiecej: "ile razy w sezonie na mistzrow NBA jest kurs ponad 3,-. raz i to akurat w swieta". mniej wiecej tak psial Amkwish. jak sie skonczylo wszyscy pamietamy. ja typwoanie 1,2 wiec dzis odpuszcze. Tymczasem znowu smakowicie wyglada underek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#481147 12/01/2006 15:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Naprawdę muszę sie wypowiadać odnośnie meczu na szczycie ? :-)

Mam jedną mysl - wygrana gospodarzy.

Jak to teraz ubrać w kuponach ?

Cóż,skłaniam sie do...teasera.

W opcji "4,5/6,5" potrzebna bedzie wygrana Spurs no i 2 typ,powiedzmy,że -3,5pts na Suns.

Kurs wyniesie 2,00

W moim mniemaniu przyzwoity.

Jeszcze sie zastanawiam czy nie zmiescić w teaserze undera.
Po "podrasowaniu" bedzie to linia 183,5 ,wysoka jak na mecz SA-DET.

@Mariusz,wyższe stawki chyba dopiero po ASG :-)

#481148 12/01/2006 20:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405
To podsumowujac Typujac mecz Phoenix Suns - Golden State Warriors jednym zgodnym tchem typujemy "jedyneczke" ?

#481149 12/01/2006 20:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138
Jak te Slonca takie mocne to moze zagrac handicap -8?
Co ty na to Juan R.R.???

8 pkt jak ktos jest w gazie to chyba pryszcz.
Widzialem ostatnio wygrabne ponad 20 punktami!

#481150 12/01/2006 21:28
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
no ja teraz czekam na
ZWYCIESTWO PHOENIX
bo dwa pozostale mecze na kuponie mi juz weszly (euroliga)

#481151 12/01/2006 21:31
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Jak te Slonca takie mocne to moze zagrac handicap -8?
Co ty na to Juan R.R.???

8 pkt jak ktos jest w gazie to chyba pryszcz.
Widzialem ostatnio wygrabne ponad 20 punktami!

handicap to zawsze jakieś ryzyko,szczególnie taki -8,ale myśle,że dadzą rade,Goldeny cuś ostatnio słabo sobie radzą,a Suns mocni.
Ja miałem zagrane Suns po przyzwoitym 1,45 w profku,ale panie ze śledziowa dały ciała i musze zagrać z handi w necie(tzn. nie musze,ale chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />).

#481152 12/01/2006 21:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Dzis widze wiekszosc pasjonuje sie meczem w Phoenix niz szlagierem:P.

Ale ja dzis odpuszcze typ dnia: Suns.

Zagralem dubla 30/10

Detroit+10.5 + Lakers over 187.5

#481153 12/01/2006 22:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Ja jednak skłaniam się ku wygranej Pistons w meczu na szczycie. W poprzednim meczu zdecydowane zwycięstwo a przede wszystkim w pełni zasłużone i kontrolowane od początku do końca. Kursy na obie drużyny powinny byc mniej więcej równe a tu taka promocja na Tłoki aż żal nie grać. Ryzyko zlekceważenia rywala nie wchodzi w grę, po obu stronach pełna mobilizacja i brak kontuzji. Na plus Spurs w porównaniu do ostatniego meczu powrót do składu Manu ale sądzę że jednak Detroit zwycięży.
SAN ANTONIO SPURS vs. DETROIT PISTONS 2
kurs 2,70 bet-at-home, stawka 6/10

Pozdr
Gregorovius

#481154 13/01/2006 00:05
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
A ja sobie zagram Pistons +4,5. Mam dziwne przeczucie, że dzisiejszy mecz potoczy się zupełnie inaczej niż sądzi się powszechnie (prócz Zabielanego87). Detroit jest mocne, ostatnio lekka zadyszka (2 porażki), ale nie zmienia to faktu, że są najlepsi w NBA! Są jak Chicago w najlepszych latach, nie ważne czy grają z Portland, Sacramento czy z Miami. KLEPIĄ WSZYSTKICH! Wydaje mi się, że dziś będzie podobnie. Ławka po stronie SA (niestety), ale Tłoki grają zawsze 8-9 zawodnikami, tak więc w ich wypadku nie będzie to decydujące. Decydująca będzie psycha, w końcówce tego zapewne zaciętego meczu. Wczoraj przewidziałem Utah, dziś mówię: DETROIT!

#481155 13/01/2006 00:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
Cóż,skłaniam sie do...teasera.

W opcji "4,5/6,5" potrzebna bedzie wygrana Spurs no i 2 typ,powiedzmy,że -3,5pts na Suns.

Kurs wyniesie 2,00

W moim mniemaniu przyzwoity.

Jeszcze sie zastanawiam czy nie zmiescić w teaserze undera.
Po "podrasowaniu" bedzie to linia 183,5 ,wysoka jak na mecz SA-DET.

@Mariusz,wyższe stawki chyba dopiero po ASG :-)

Zamiast tego undera proponowałbym dołączyć w Twojej opcji +7 na Cleveland - chyba trochę bezpieczniejsze... ale jak to mówią nie moje pieniądze , nie mój biznes.

Co do stawek to...zdecydowanie po ASG

W każdym razie powodzenia

#481156 13/01/2006 03:27
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
hej amkwish pozdrowienia od snoopola

kazał Ci powtórzyć ze tylko tłuki graja takie teasery przeciwko Tłokom hehe


pozdrawiam mario

#481157 13/01/2006 03:30
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Quote
hej amkwish pozdrowienia od snoopola

kazał Ci powtórzyć ze tylko tłuki graja takie teasery przeciwko Tłokom hehe


pozdrawiam mario

Zacznijmy od tego: Kto w ogóle słucha amkwisha na tym forum? Buahahahahahahaha

#481158 13/01/2006 03:42
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Zabielany "chylę czoła" 83-68 - historia lubi sie powtarzać - ale to to dziś zagrali Spurs - totalne dno - zresztą wystarczy spojrzeć na staty - nie wiem czy Prokom lepiej nie wykonuje osobistych? - o zbiorkach lepiej nie wspominać:
DET: Points 83
Field Goals 37-85, 43%
Free Throws 4-7, 57%
3-Pointers 6-15, 40%
Off. Rebounds 14
Def. Rebounds 42
Total Rebounds 56
Assists 24

SAS Points 68
Field Goals 27-70, 38%
Free Throws 12-24, 50%
3-Pointers 2-13, 15%
Off. Rebounds 4
Def. Rebounds 27
Total Rebounds 31
Assists 8
Blocks 2
Fouls 15

Brak słów - szkoda że nie posłuchałem Michała w kwestii doboru stawek - oj mocno dało mi po kieszeniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, alfa, rymoholik, Sensei, bukma, aker, Akhu, latajaca_holenderka, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1