|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Zgadzam sie z Krajanem w pelni, Spursi zagrali tak jakby sie bali rywala, gdy w 4q doszli na 10 pkt, i mieli pilke 4 pudla pod rzad z osobistych Duncana i Parkera, a jak liderzy nie trafiaja i trzesa sie im rece przy rzutach to kto ma poprowadzic druzyne do mistrzostwa, oczywiscie do PO jeszcze wiele czasu, ale... to co bylo sila SA przez ostatnie lata teraz jest ich problemem - MOCNA I DLUGA ŁAWKA, dzis z ławki nikt nic znaczacego nie wniosl...
Handi Det i over w LA wszedl, dzieki znakomicie skutecznej 4 odslonie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Gdzie ten MISTRZ ? pyTam... Gdzie ten MISZCZ ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Jest mistrz z sezonu 2003/2004 i to jest prawdziwy i jedyny sluszny mistrz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Brawo Detroit!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Łał - tylko tak mogę powiedzieć o Detroit. Wallesowie pokazali co czeka Duncana w finale. Może i SA nie wyszedł mecz ale jestem jakoś spokojny o to, że to Pistonsi będą mistrzami NBA. Obwód, strefa podkoszowa, ława, no po prostu jest to najlepsza ekipa na kuli ziemskiej. W Detroit zebrano niegrzecznych chłopców i ci niegrzeczni chłopcy z miasta rządzonego przez hip-hop grają bez żadnych obciążeń w meczach na "szczycie" bo po prostu wiedzą co potrafią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Mysle ze jeszcze powiew nowosci "kołcza" Flipa zrobil swoje.. Larry Brown po zdobyciu mistrzostwa lekko sie chyba wypalil.. oczywiscie z ogromnym dla niego szacunkiem..
Potepiony ladnie napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Łał - tylko tak mogę powiedzieć o Detroit. Wallesowie pokazali co czeka Duncana w finale. Może i SA nie wyszedł mecz ale jestem jakoś spokojny o to, że to Pistonsi będą mistrzami NBA. Obwód, strefa podkoszowa, ława, no po prostu jest to najlepsza ekipa na kuli ziemskiej. W Detroit zebrano niegrzecznych chłopców i ci niegrzeczni chłopcy z miasta rządzonego przez hip-hop grają bez żadnych obciążeń w meczach na "szczycie" bo po prostu wiedzą co potrafią. Miszczami bedzie zespol z Indiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Artest za Pierce'a lub Magietiego juz na 99,9% więc Pacers wracja na mistrzowski tor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Co do tego meczu to Spurs sa lustrzanym odbiciem Pistons z zeszlego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
hej amkwish pozdrowienia od snoopola
kazał Ci powtórzyć ze tylko tłuki graja takie teasery przeciwko Tłokom hehe
pozdrawiam mario Zacznijmy od tego: Kto w ogóle słucha amkwisha na tym forum? Buahahahahahahaha Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i wielu wielu innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a tak apropo to brakuje Snoopola na tym forum, jaki był, taki był... ale przynajmniej zawsze miał coś ciekawego do powiedzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i te niezapomniane "wojny klubowe" na lini pistons - heat Nie bede komentował meczu Pistons... kazdy chyba widzial. Jedyne co nalezy teraz zrobic... to poszukac jakiegos dobrego kursu... w granicach @4 i wiecej na Pistons ... moze troche za wcześnie... ale najwyzej w trakcie sezonu sie bedzie kontrować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka