Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#481159 13/01/2006 07:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Zgadzam sie z Krajanem w pelni, Spursi zagrali tak jakby sie bali rywala, gdy w 4q doszli na 10 pkt, i mieli pilke 4 pudla pod rzad z osobistych Duncana i Parkera, a jak liderzy nie trafiaja i trzesa sie im rece przy rzutach to kto ma poprowadzic druzyne do mistrzostwa, oczywiscie do PO jeszcze wiele czasu, ale... to co bylo sila SA przez ostatnie lata teraz jest ich problemem - MOCNA I DLUGA ŁAWKA, dzis z ławki nikt nic znaczacego nie wniosl...

Handi Det i over w LA wszedl, dzieki znakomicie skutecznej 4 odslonie:)

Bonus: Unibet
#481160 13/01/2006 07:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Gdzie ten MISTRZ ? pyTam... Gdzie ten MISZCZ ?

#481161 13/01/2006 07:38
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Jest mistrz z sezonu 2003/2004 i to jest prawdziwy i jedyny sluszny mistrz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Brawo Detroit!!!

#481162 13/01/2006 10:13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Łał - tylko tak mogę powiedzieć o Detroit. Wallesowie pokazali co czeka Duncana w finale. Może i SA nie wyszedł mecz ale jestem jakoś spokojny o to, że to Pistonsi będą mistrzami NBA. Obwód, strefa podkoszowa, ława, no po prostu jest to najlepsza ekipa na kuli ziemskiej. W Detroit zebrano niegrzecznych chłopców i ci niegrzeczni chłopcy z miasta rządzonego przez hip-hop grają bez żadnych obciążeń w meczach na "szczycie" bo po prostu wiedzą co potrafią.

#481163 13/01/2006 11:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Mysle ze jeszcze powiew nowosci "kołcza" Flipa zrobil swoje.. Larry Brown po zdobyciu mistrzostwa lekko sie chyba wypalil.. oczywiscie z ogromnym dla niego szacunkiem..

Potepiony ladnie napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#481164 13/01/2006 11:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
Łał - tylko tak mogę powiedzieć o Detroit. Wallesowie pokazali co czeka Duncana w finale. Może i SA nie wyszedł mecz ale jestem jakoś spokojny o to, że to Pistonsi będą mistrzami NBA. Obwód, strefa podkoszowa, ława, no po prostu jest to najlepsza ekipa na kuli ziemskiej. W Detroit zebrano niegrzecznych chłopców i ci niegrzeczni chłopcy z miasta rządzonego przez hip-hop grają bez żadnych obciążeń w meczach na "szczycie" bo po prostu wiedzą co potrafią.
Miszczami bedzie zespol z Indiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Artest za Pierce'a lub Magietiego juz na 99,9% więc Pacers wracja na mistrzowski tor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Co do tego meczu to Spurs sa lustrzanym odbiciem Pistons z zeszlego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#481165 13/01/2006 12:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Quote
hej amkwish pozdrowienia od snoopola

kazał Ci powtórzyć ze tylko tłuki graja takie teasery przeciwko Tłokom hehe


pozdrawiam mario

Zacznijmy od tego: Kto w ogóle słucha amkwisha na tym forum? Buahahahahahahaha

Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i wielu wielu innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a tak apropo to brakuje Snoopola na tym forum,

jaki był, taki był... ale przynajmniej zawsze miał coś ciekawego do powiedzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

i te niezapomniane "wojny klubowe" na lini pistons - heat

Nie bede komentował meczu Pistons... kazdy chyba widzial.

Jedyne co nalezy teraz zrobic... to poszukac jakiegos dobrego kursu... w granicach @4 i wiecej na Pistons ... moze troche za wcześnie... ale najwyzej w trakcie sezonu sie bedzie kontrować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, aker, rymoholik), 1,963 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1