|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Komisja Dyscyplinarna EPO po długich rozważaniach zdecydowała o degradacji do Football League drużyn Olympiakosu Volou i AO Kavala.
kursy na Differdange leca w dol rywale ogórki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
pakiet cyfry plus bodajze ok 90 zyli miesiecznie i ogladasz wszystko teraz płace za tv 16 zł więc różnica jest, nie wiem, nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Panowie ja mam Eurosport zwykły, Polsat Sport, PS Extra i TVP Sport,
Co bym musiał dokupić abymieć wszystkie te kanały powyżej( post Marcina)
I jaki był by tego koszt? cyfra + i masz i canal + i eurosporty. multimedia wszystko raczej ma 35-38pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
polsat sport w tej kolejce pokazuje : LKS, cRACOWIE , bELCHATOW TE DWA WSOBOTE OD 13:30 I NA NIEDZIELE SLASK
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
nie wiem co Wy macie z tym PAOK-iem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
polsat sport w tej kolejce pokazuje : LKS, cRACOWIE , bELCHATOW TE DWA WSOBOTE OD 13:30 I NA NIEDZIELE SLASK no nie za bardzo, raczej mowa o POLSAT FUTBOL, ktory malo kto ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146 |
Zna Pan taką rymowankę: "Kto ty jesteś? Polak mały. Jaki znak twój? Orzeł biały"? - Nie, nie znam. Pan jest Polakiem? - Mam przecież polski paszport Na ile więc czuje się Pan Niemcem? - Chyba bardziej niż Polakiem. tragedia  hmmm...nie wiem o kogo chodzi...ale w podobnej tonacji jest wywiad z Eugen Polanski...tylko najgorsze jest to, że wyciąga się zdanie z kontekstu...czysta manipulacja. Proszę o to dalsza część wywiadu: Wyjechałem z Polski, kiedy miałem ledwie trzy lata. Tak naprawdę nie pamiętam niczego z tego okresu. Całe swoje dzieciństwo i dorosłe życie spędziłem w Niemczech. Tu poznałem moją żonę, urodziło mi się tu dziecko. W Niemczech zacząłem grać w piłkę; grałem dla młodzieżowej reprezentacji, której byłem nawet kapitanem. Nie będę kłamał i mówił: jestem stuprocentowym Polakiem. Tak nie jest. Ale to nie znaczy, że nie jestem dumny z tego, że będę grał dla Polski. I przede wszystkim: nie znaczy to, że nie jestem Polakiem! Chyba teraz wszystko jest jasne. I jeszcze coś. My polacy mamy dziwny stosunek do gry rodaków w reprezentacji którzy mają polskie korzenie. Tak się stosuje na całym świcie i wszyscy są zadowoleni. Proszę przypomnijcie mi "sukcesy" tych "rodowitych" Polaków co osiagneli przez ostatnie 20 lat, bo ja ich nie widzę. Więc dajmy sznsę tym, którzy chcą nas reprezentować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Mowcie sobie co chcecie, ale ja szczerze mowiac wolalbym zebysmy z grupy na EURO nie wyszli (wiem, i tak nie wyjdziemy), niz wyszli z niej z jakimis Polanskimi i innymi Arboledami, ktorzy wszystko co maja z Polska wspolnego, to tyle, ze dla wlasnego interesu chcieliby nagle zagrac na EURO Jeszcze nasz kraj ma reprezentowac gosc ktorym innym chlopom wklada palce do dupy? ja pierdole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Chyba teraz wszystko jest jasne. I jeszcze coś. My polacy mamy dziwny stosunek do gry rodaków w reprezentacji którzy mają polskie korzenie. Tak się stosuje na całym świcie i wszyscy są zadowoleni. Proszę przypomnijcie mi "sukcesy" tych "rodowitych" Polaków co osiagneli przez ostatnie 20 lat, bo ja ich nie widzę. Więc dajmy sznsę tym, którzy chcą nas reprezentować. Wolę żeby nie było sukcesów, a żeby mój kraj reprezentowali Polacy a nie jacyś farbowani, dla których najważniejsze jest EURO2012.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Chyba teraz wszystko jest jasne. I jeszcze coś. My polacy mamy dziwny stosunek do gry rodaków w reprezentacji którzy mają polskie korzenie. Tak się stosuje na całym świcie i wszyscy są zadowoleni. Proszę przypomnijcie mi "sukcesy" tych "rodowitych" Polaków co osiagneli przez ostatnie 20 lat, bo ja ich nie widzę. Więc dajmy sznsę tym, którzy chcą nas reprezentować. [/quote] Boże Święty. Wole nie mieć żadnych sukcesów i dostawać w dupe od Cypryjczyków, Owczarzów itp niż oglądać mieszańców, obcokrajowców, innowierców, ludzi nie mówiących po polsku itd. Mamy się zachowywać jak np Szwaby, którzy mają w swojej reprze wszystko oprócz niemców?.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Chyba teraz wszystko jest jasne. I jeszcze coś. My polacy mamy dziwny stosunek do gry rodaków w reprezentacji którzy mają polskie korzenie. Tak się stosuje na całym świcie i wszyscy są zadowoleni. Proszę przypomnijcie mi "sukcesy" tych "rodowitych" Polaków co osiagneli przez ostatnie 20 lat, bo ja ich nie widzę. Więc dajmy sznsę tym, którzy chcą nas reprezentować. Wolę żeby nie było sukcesów, a żeby mój kraj reprezentowali Polacy a nie jacyś farbowani, dla których najważniejsze jest EURO2012. dobrze prawisz precz z czarnuchami i calym innym gownem kolorowym z Polskiej rep  ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
FC Porto odrzuciło niedawno ofertę w wysokości 80 milionów euro za swojego napastnika, Hulka
lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
najgorsze jest to ze rok temu polanski powiedzial ze ma wyjeb... na gre dla polski i z tym krajem nie ma nic wsolnego i ze czuje sie niemcem i liczy na powolanie od loewa a dyzma frajer traktuje reprezentacje jak swoj wlasny klub to sa dopiero jaja ojczyzne ma sie tylko jedna wiec stop dla takich sztucznych farbowanych reprezentantow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
FC Porto odrzuciło niedawno ofertę w wysokości 80 milionów euro za swojego napastnika, Hulka
lol niby kto tyle dawal  ? nie mozliwe ze taka oferta byla jak on nawet polowy tego nie jest wart ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
FC Porto odrzuciło niedawno ofertę w wysokości 80 milionów euro za swojego napastnika, Hulka
lol niby kto tyle dawal  ? nie mozliwe ze taka oferta byla jak on nawet polowy tego nie jest wart ... czemu niemozliwe? City, Real albo Czelsi ponoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
FC Porto odrzuciło niedawno ofertę w wysokości 80 milionów euro za swojego napastnika, Hulka
lol niby kto tyle dawal  ? nie mozliwe ze taka oferta byla jak on nawet polowy tego nie jest wart ... czemu niemozliwe? City, Real albo Czelsi ponoc bo nie jest tylu wart ... Real tylu by nie dal City mozliwe ale za taka kase by kupili zdecydowanie lepszego gracza ... a Chelsi bez przesady 80 mln to chyba Hulk + Falcao razem wzieci co najwyzej ... Aguero min x2 lepszy napastnik a warty 40mln gdzie Hulk i 80 mln 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
najgorsze jest to ze rok temu polanski powiedzial ze ma wyjeb... na gre dla polski i z tym krajem nie ma nic wsolnego i ze czuje sie niemcem i liczy na powolanie od loewa a dyzma frajer traktuje reprezentacje jak swoj wlasny klub to sa dopiero jaja ojczyzne ma sie tylko jedna wiec stop dla takich sztucznych farbowanych reprezentantow ruda kotka- to Ci powinno przemówić do rozsądku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
w Fortunie 3,25 na to że wisła wygra mistrza Polski 2011-2012 plus Porto mistrz Portugalii kursy 1,5 za 2 tysiące, hyba warto poczekać i za rok na wakacje jakieś na karaiby hmmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
Odnośnie Live Streamingu w bet365: "Ustaw szerokosc okna prawie na max (lub pełne okno), następnie kliknij takie dwie poziome strzałki (prawy górny róg okna bet365) - trochę poprzestawia elementy na ekranie, a stream będzie lekko większy."
NIe widzę tych 2 poziomych strzałek - w którym dokładnie miejscu sa? ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
najgorsze jest to ze rok temu polanski powiedzial ze ma wyjeb... na gre dla polski i z tym krajem nie ma nic wsolnego i ze czuje sie niemcem i liczy na powolanie od loewa a dyzma frajer traktuje reprezentacje jak swoj wlasny klub to sa dopiero jaja ojczyzne ma sie tylko jedna wiec stop dla takich sztucznych farbowanych reprezentantow Widzisz wszystko przez to je*bane EURO. Wszystko wróci do normalności jak Mistrzostwa się skończą.. wtedy te wszystkie Arboledy czy Polańskie już nie będą tak dążyć do tego by grać z Orzełkiem na piersi. To samo tyczy się innych spraw, chociażby nagonki na kibiców, yyy przepraszam kiboli.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|