Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 65 1 2 4 5 6 7 8 64 65
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Originally Posted by e$corpion
Komisja Dyscyplinarna EPO po długich rozważaniach zdecydowała o degradacji do Football League drużyn Olympiakosu Volou i AO Kavala.

kursy na Differdange leca w dol


rywale ogórki...

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by milano
pakiet cyfry plus bodajze ok 90 zyli miesiecznie i ogladasz wszystko

teraz płace za tv 16 zł więc różnica jest, nie wiem, nie wiem

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Panowie ja mam Eurosport zwykły, Polsat Sport, PS Extra i TVP Sport,

Co bym musiał dokupić abymieć wszystkie te kanały powyżej( post Marcina)

I jaki był by tego koszt?


cyfra + i masz i canal + i eurosporty.

multimedia wszystko raczej ma 35-38pln

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
polsat sport w tej kolejce pokazuje : LKS, cRACOWIE , bELCHATOW TE DWA WSOBOTE OD 13:30 I NA NIEDZIELE SLASK

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
nie wiem co Wy macie z tym PAOK-iem blush

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Tomasz Frankowski
polsat sport w tej kolejce pokazuje : LKS, cRACOWIE , bELCHATOW TE DWA WSOBOTE OD 13:30 I NA NIEDZIELE SLASK

no nie za bardzo, raczej mowa o POLSAT FUTBOL, ktory malo kto ma wink

Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
Originally Posted by Gabashvili
Zna Pan taką rymowankę: "Kto ty jesteś? Polak mały. Jaki znak twój? Orzeł biały"?
- Nie, nie znam.
Pan jest Polakiem?
- Mam przecież polski paszport
Na ile więc czuje się Pan Niemcem?
- Chyba bardziej niż Polakiem.


tragedia boli


hmmm...nie wiem o kogo chodzi...ale w podobnej tonacji jest wywiad z Eugen Polanski...tylko najgorsze jest to, że wyciąga się zdanie z kontekstu...czysta manipulacja. Proszę o to dalsza część wywiadu: Wyjechałem z Polski, kiedy miałem ledwie trzy lata. Tak naprawdę nie pamiętam niczego z tego okresu. Całe swoje dzieciństwo i dorosłe życie spędziłem w Niemczech. Tu poznałem moją żonę, urodziło mi się tu dziecko. W Niemczech zacząłem grać w piłkę; grałem dla młodzieżowej reprezentacji, której byłem nawet kapitanem. Nie będę kłamał i mówił: jestem stuprocentowym Polakiem. Tak nie jest. Ale to nie znaczy, że nie jestem dumny z tego, że będę grał dla Polski. I przede wszystkim: nie znaczy to, że nie jestem Polakiem!

Chyba teraz wszystko jest jasne. I jeszcze coś. My polacy mamy dziwny stosunek do gry rodaków w reprezentacji którzy mają polskie korzenie. Tak się stosuje na całym świcie i wszyscy są zadowoleni. Proszę przypomnijcie mi "sukcesy" tych "rodowitych" Polaków co osiagneli przez ostatnie 20 lat, bo ja ich nie widzę. Więc dajmy sznsę tym, którzy chcą nas reprezentować.


Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Mowcie sobie co chcecie, ale ja szczerze mowiac wolalbym zebysmy z grupy na EURO nie wyszli (wiem, i tak nie wyjdziemy), niz wyszli z niej z jakimis Polanskimi i innymi Arboledami, ktorzy wszystko co maja z Polska wspolnego, to tyle, ze dla wlasnego interesu chcieliby nagle zagrac na EURO

Jeszcze nasz kraj ma reprezentowac gosc ktorym innym chlopom wklada palce do dupy? ja pierdole puke

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by ruda kotka
Chyba teraz wszystko jest jasne. I jeszcze coś. My polacy mamy dziwny stosunek do gry rodaków w reprezentacji którzy mają polskie korzenie. Tak się stosuje na całym świcie i wszyscy są zadowoleni. Proszę przypomnijcie mi "sukcesy" tych "rodowitych" Polaków co osiagneli przez ostatnie 20 lat, bo ja ich nie widzę. Więc dajmy sznsę tym, którzy chcą nas reprezentować.

Wolę żeby nie było sukcesów, a żeby mój kraj reprezentowali Polacy a nie jacyś farbowani, dla których najważniejsze jest EURO2012.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by ruda kotka



Chyba teraz wszystko jest jasne. I jeszcze coś. My polacy mamy dziwny stosunek do gry rodaków w reprezentacji którzy mają polskie korzenie. Tak się stosuje na całym świcie i wszyscy są zadowoleni. Proszę przypomnijcie mi "sukcesy" tych "rodowitych" Polaków co osiagneli przez ostatnie 20 lat, bo ja ich nie widzę. Więc dajmy sznsę tym, którzy chcą nas reprezentować.

[/quote]

Boże Święty. Wole nie mieć żadnych sukcesów i dostawać w dupe od Cypryjczyków, Owczarzów itp niż oglądać mieszańców, obcokrajowców, innowierców, ludzi nie mówiących po polsku itd.

Mamy się zachowywać jak np Szwaby, którzy mają w swojej reprze wszystko oprócz niemców?.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by 19marcin08
Originally Posted by ruda kotka
Chyba teraz wszystko jest jasne. I jeszcze coś. My polacy mamy dziwny stosunek do gry rodaków w reprezentacji którzy mają polskie korzenie. Tak się stosuje na całym świcie i wszyscy są zadowoleni. Proszę przypomnijcie mi "sukcesy" tych "rodowitych" Polaków co osiagneli przez ostatnie 20 lat, bo ja ich nie widzę. Więc dajmy sznsę tym, którzy chcą nas reprezentować.

Wolę żeby nie było sukcesów, a żeby mój kraj reprezentowali Polacy a nie jacyś farbowani, dla których najważniejsze jest EURO2012.

dobrze prawisz precz z czarnuchami i calym innym gownem kolorowym z Polskiej rep boks ...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
FC Porto odrzuciło niedawno ofertę w wysokości 80 milionów euro za swojego napastnika, Hulka

lol

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
najgorsze jest to ze rok temu polanski powiedzial ze ma wyjeb... na gre dla polski i z tym krajem nie ma nic wsolnego i ze czuje sie niemcem i liczy na powolanie od loewa a dyzma frajer traktuje reprezentacje jak swoj wlasny klub to sa dopiero jaja ojczyzne ma sie tylko jedna wiec stop dla takich sztucznych farbowanych reprezentantow

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Krystian
FC Porto odrzuciło niedawno ofertę w wysokości 80 milionów euro za swojego napastnika, Hulka

lol

niby kto tyle dawal laugh ? nie mozliwe ze taka oferta byla jak on nawet polowy tego nie jest wart ...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Krystian
FC Porto odrzuciło niedawno ofertę w wysokości 80 milionów euro za swojego napastnika, Hulka

lol

niby kto tyle dawal laugh ? nie mozliwe ze taka oferta byla jak on nawet polowy tego nie jest wart ...
czemu niemozliwe?

City, Real albo Czelsi ponoc

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Krystian
FC Porto odrzuciło niedawno ofertę w wysokości 80 milionów euro za swojego napastnika, Hulka

lol

niby kto tyle dawal laugh ? nie mozliwe ze taka oferta byla jak on nawet polowy tego nie jest wart ...
czemu niemozliwe?

City, Real albo Czelsi ponoc

bo nie jest tylu wart ... Real tylu by nie dal City mozliwe ale za taka kase by kupili zdecydowanie lepszego gracza ... a Chelsi bez przesady 80 mln to chyba Hulk + Falcao razem wzieci co najwyzej ... Aguero min x2 lepszy napastnik a warty 40mln gdzie Hulk i 80 mln laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by milano
najgorsze jest to ze rok temu polanski powiedzial ze ma wyjeb... na gre dla polski i z tym krajem nie ma nic wsolnego i ze czuje sie niemcem i liczy na powolanie od loewa a dyzma frajer traktuje reprezentacje jak swoj wlasny klub to sa dopiero jaja ojczyzne ma sie tylko jedna wiec stop dla takich sztucznych farbowanych reprezentantow

ruda kotka- to Ci powinno przemówić do rozsądku.


Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
w Fortunie 3,25 na to że wisła wygra mistrza Polski 2011-2012 plus Porto mistrz Portugalii kursy 1,5 za 2 tysiące, hyba warto poczekać i za rok na wakacje jakieś na karaiby hmmm

Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
Originally Posted by Kane1910
Odnośnie Live Streamingu w bet365:
"Ustaw szerokosc okna prawie na max (lub pełne okno), następnie kliknij takie dwie poziome strzałki (prawy górny róg okna bet365) - trochę poprzestawia elementy na ekranie, a stream będzie lekko większy."

NIe widzę tych 2 poziomych strzałek - w którym dokładnie miejscu sa?

?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by milano
najgorsze jest to ze rok temu polanski powiedzial ze ma wyjeb... na gre dla polski i z tym krajem nie ma nic wsolnego i ze czuje sie niemcem i liczy na powolanie od loewa a dyzma frajer traktuje reprezentacje jak swoj wlasny klub to sa dopiero jaja ojczyzne ma sie tylko jedna wiec stop dla takich sztucznych farbowanych reprezentantow

Widzisz wszystko przez to je*bane EURO.
Wszystko wróci do normalności jak Mistrzostwa się skończą..
wtedy te wszystkie Arboledy czy Polańskie już nie będą tak dążyć do tego by grać z Orzełkiem na piersi.
To samo tyczy się innych spraw, chociażby nagonki na kibiców, yyy przepraszam kiboli.

Strona 6 z 65 1 2 4 5 6 7 8 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Sensei, betowiec, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 1,951 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1