Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
#481800 23/01/2006 16:58
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Witam, jak wplace na konto expektu z MB to tez mi przynaja bonus?? Bedzie to moja pierwsza wplata, bo dopiero zalozylem konto, dziekuje za odpowiedz!!

Bonus: Unibet
#481801 23/01/2006 17:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
tak, przyznaja

#481802 23/01/2006 17:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Witam, jak wplace na konto expektu z MB to tez mi przynaja bonus?? Bedzie to moja pierwsza wplata, bo dopiero zalozylem konto, dziekuje za odpowiedz!!
Tak, oczywiście- bez żadnego problemu.
Poczytaj wcześniejsze posty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#481803 23/01/2006 21:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Panowie dzisiaj rozliczyli mi zakład na ilość goli poniżej 1,5 w pierwszej połowie jako przegrany? grał ktos jeszcze to? poczekam do jutra jak nie poprawią to do nich piszę, pozdrawiam. aha chodzi o mecz Senegalu

#481804 23/01/2006 21:37
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Panowie dzisiaj rozliczyli mi zakład na ilość goli poniżej 1,5 w pierwszej połowie jako przegrany? grał ktos jeszcze to? poczekam do jutra jak nie poprawią to do nich piszę, pozdrawiam. aha chodzi o mecz Senegalu
Pisz od razu, i to z bluzgami! Miałem podobną sytację w BaW! Czekałem troche ale nikt sam nie ruszył tyłka do naprawy błędu. Dopiero po 'miłym' liście ręcznie rozliczyli.

#481805 23/01/2006 21:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Quote
Quote
Panowie dzisiaj rozliczyli mi zakład na ilość goli poniżej 1,5 w pierwszej połowie jako przegrany? grał ktos jeszcze to? poczekam do jutra jak nie poprawią to do nich piszę, pozdrawiam. aha chodzi o mecz Senegalu
Pisz od razu, i to z bluzgami! Miałem podobną sytację w BaW! Czekałem troche ale nikt sam nie ruszył tyłka do naprawy błędu. Dopiero po 'miłym' liście ręcznie rozliczyli.
dzięki za radę, nie postawiłem na to za dużo kasy,ale nie lubie jak sie kogos w bambuko robi, kiedys mialem podobną sytuacje w bahu, ale po jakims czasie sami poprawili

#481806 23/01/2006 21:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
dopiero teraz zauważyłem że Expekt przy wypłatach na MB przycina końcówkę... tzn grosiki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#481807 23/01/2006 21:53
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Quote
Quote
Quote
Panowie dzisiaj rozliczyli mi zakład na ilość goli poniżej 1,5 w pierwszej połowie jako przegrany? grał ktos jeszcze to? poczekam do jutra jak nie poprawią to do nich piszę, pozdrawiam. aha chodzi o mecz Senegalu
Pisz od razu, i to z bluzgami! Miałem podobną sytację w BaW! Czekałem troche ale nikt sam nie ruszył tyłka do naprawy błędu. Dopiero po 'miłym' liście ręcznie rozliczyli.
dzięki za radę, nie postawiłem na to za dużo kasy,ale nie lubie jak sie kogos w bambuko robi, kiedys mialem podobną sytuacje w bahu, ale po jakims czasie sami poprawili
He, chyba to czytali bo przed chwila sami doliczyli,

#481808 24/01/2006 09:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Dzisiaj zleciłem wypłate z konta gracza o godzinie 6.00...zerknałem na moje konto bankowe około 16 i już jest kasiurka....bardzo szybkie działanie Expekta.

Hehe a jednak sie sprawdza co pisałem powyżej , najlepiej o 6 zlecać wypłate , u mnie tez wtedy o 16 kaska na koncie , co oni robią bonus szybkości dla porannych wypłat chyba:)normalnie szok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

#481809 24/01/2006 10:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272
czy do zakladu bonusowego na 100 pln mozna zawierac zaklad live?

#481810 24/01/2006 10:19
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
czy do zakladu bonusowego na 100 pln mozna zawierac zaklad live?

Wczoraj napisałem tak:

Quote
Niedobrze sie tez robi jak czyta sie w kolko te same pytania, pytania, na ktore odpowiedzi sa na pierwszych stronach u poszczegolnych bukow, bo kazdy z nich stara sie zainteresowac graczy swymi promocjami. Odpowiedzi sa udzielane co czwarty post, ale wiekszosci nie chce sie przewinac strony, zeby poszukac info. Dzis nawet ktos sie tam przyznal, ze w ogole nie chcialo mu sie wchodzic na strone buka. Przerazajace.

Jak radzicie sobie w zyciu? Radzicie w ogole? Czy ciagle mamusia z tatusiem wszystko zalatwiaja?

Najwyraźniej muszę zyć ze swoim bólem.. ;-)

Odpo- na Twoje pytanie brzmi "tak". I uwierz, że jakbyś ruszył myszką to znalazłbyś, że już kilka osób o to pytało, i dostały takie odpo-.

--
pzdr.bcn1899 *tots units fem forca*

#481811 24/01/2006 10:24
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272
sory, ale chciałem na szybko obstawic rozgrywany własnie mecz tenisowy i nie mialem czasu wertowac forum w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie
dzieki za odpowiedz i jeszcze raz sory za burdel w temacie
pozdrawiam

#481812 24/01/2006 11:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Witam
Mam pytanie odnośnie bonusa. Mieszkamy i studiujemy z kupmlem w Krk. Obaj chcielibyśmy skorzysać z tego bonusa, ale mamy do dyspozycji tylko jeden komp:( Mamy oczywiście osobne konta, ale nasz nr IP będzie się pokrywał. Czy można by zrobić np. tak, żę ja będe grał do momentu obrotu 600zł z tego kompa, a kumpel powiedzmy z uczelni albo od znajomych??? Dotąd graliśmy na jednym i problemu nie było...

#481813 24/01/2006 13:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Chodzi wam EXP ?

#481814 24/01/2006 20:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 132
P
member
member
P Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 132
Chciałbym usnąć swoje konto z Expektu... neistety nie znalazłem takowej funkcji w opcjach po zalogowaniu... . Czy powysłaniu do nich maila moge liczyć na takowe usunięcie? Czy mogą odmówić?

z góry dziękuję

#481815 25/01/2006 16:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Witam, działa wam expekt?

#481816 26/01/2006 11:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Ale ten expekt to jednak gówniana firma, przez ponad godzinę nie mogą rozliczyc zakladu live "kto wygra 2 seta"

#481817 26/01/2006 11:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Ja wczoraj gralem na ich bzdurnym live'iku -rowniez tenis...
wszystkie zaklady podliczyli mi dopiero po zakonczeniu mecza:/
moze to jakas regula <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

wiecej tam nie gram.... na live betingu...

#481818 26/01/2006 15:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2
Witam,

Potrzebuje wpłacić pieniadze do expekta do wtorku, chyba każdy wie dlaczego Mam konto w mBanku ale nie mam zielonego pojecia jak dokonac takiego przelewu. Jesli ma ktos jakiegos linka gdzie jest to wytłumaczone krok po kroku to vylvym mu wdzieczny. Jeszcze lepiej by bylo aby ktos mi to wytlumaczyl na gg - 4214305. Prosze !

#481819 26/01/2006 18:18
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
To ścierwo przestało działać. Zawsze kiedy wpłace tam kase jak mają jakąś promocję to potem k...wa nich nie chce chodzić. Macie to samo ?

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, aker), 2,759 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,856
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1