|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Witam, jak wplace na konto expektu z MB to tez mi przynaja bonus?? Bedzie to moja pierwsza wplata, bo dopiero zalozylem konto, dziekuje za odpowiedz!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Witam, jak wplace na konto expektu z MB to tez mi przynaja bonus?? Bedzie to moja pierwsza wplata, bo dopiero zalozylem konto, dziekuje za odpowiedz!! Tak, oczywiście- bez żadnego problemu. Poczytaj wcześniejsze posty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Panowie dzisiaj rozliczyli mi zakład na ilość goli poniżej 1,5 w pierwszej połowie jako przegrany? grał ktos jeszcze to? poczekam do jutra jak nie poprawią to do nich piszę, pozdrawiam. aha chodzi o mecz Senegalu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Panowie dzisiaj rozliczyli mi zakład na ilość goli poniżej 1,5 w pierwszej połowie jako przegrany? grał ktos jeszcze to? poczekam do jutra jak nie poprawią to do nich piszę, pozdrawiam. aha chodzi o mecz Senegalu Pisz od razu, i to z bluzgami! Miałem podobną sytację w BaW! Czekałem troche ale nikt sam nie ruszył tyłka do naprawy błędu. Dopiero po 'miłym' liście ręcznie rozliczyli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Panowie dzisiaj rozliczyli mi zakład na ilość goli poniżej 1,5 w pierwszej połowie jako przegrany? grał ktos jeszcze to? poczekam do jutra jak nie poprawią to do nich piszę, pozdrawiam. aha chodzi o mecz Senegalu Pisz od razu, i to z bluzgami! Miałem podobną sytację w BaW! Czekałem troche ale nikt sam nie ruszył tyłka do naprawy błędu. Dopiero po 'miłym' liście ręcznie rozliczyli. dzięki za radę, nie postawiłem na to za dużo kasy,ale nie lubie jak sie kogos w bambuko robi, kiedys mialem podobną sytuacje w bahu, ale po jakims czasie sami poprawili
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
dopiero teraz zauważyłem że Expekt przy wypłatach na MB przycina końcówkę... tzn grosiki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Panowie dzisiaj rozliczyli mi zakład na ilość goli poniżej 1,5 w pierwszej połowie jako przegrany? grał ktos jeszcze to? poczekam do jutra jak nie poprawią to do nich piszę, pozdrawiam. aha chodzi o mecz Senegalu Pisz od razu, i to z bluzgami! Miałem podobną sytację w BaW! Czekałem troche ale nikt sam nie ruszył tyłka do naprawy błędu. Dopiero po 'miłym' liście ręcznie rozliczyli. dzięki za radę, nie postawiłem na to za dużo kasy,ale nie lubie jak sie kogos w bambuko robi, kiedys mialem podobną sytuacje w bahu, ale po jakims czasie sami poprawili He, chyba to czytali bo przed chwila sami doliczyli,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Dzisiaj zleciłem wypłate z konta gracza o godzinie 6.00...zerknałem na moje konto bankowe około 16 i już jest kasiurka....bardzo szybkie działanie Expekta. Hehe a jednak sie sprawdza co pisałem powyżej , najlepiej o 6 zlecać wypłate , u mnie tez wtedy o 16 kaska na koncie , co oni robią bonus szybkości dla porannych wypłat chyba:)normalnie szok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272 |
czy do zakladu bonusowego na 100 pln mozna zawierac zaklad live?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
czy do zakladu bonusowego na 100 pln mozna zawierac zaklad live? Wczoraj napisałem tak: Niedobrze sie tez robi jak czyta sie w kolko te same pytania, pytania, na ktore odpowiedzi sa na pierwszych stronach u poszczegolnych bukow, bo kazdy z nich stara sie zainteresowac graczy swymi promocjami. Odpowiedzi sa udzielane co czwarty post, ale wiekszosci nie chce sie przewinac strony, zeby poszukac info. Dzis nawet ktos sie tam przyznal, ze w ogole nie chcialo mu sie wchodzic na strone buka. Przerazajace.
Jak radzicie sobie w zyciu? Radzicie w ogole? Czy ciagle mamusia z tatusiem wszystko zalatwiaja? Najwyraźniej muszę zyć ze swoim bólem.. ;-) Odpo- na Twoje pytanie brzmi "tak". I uwierz, że jakbyś ruszył myszką to znalazłbyś, że już kilka osób o to pytało, i dostały takie odpo-. -- pzdr.bcn1899 *tots units fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272 |
sory, ale chciałem na szybko obstawic rozgrywany własnie mecz tenisowy i nie mialem czasu wertowac forum w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie dzieki za odpowiedz i jeszcze raz sory za burdel w temacie pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Witam Mam pytanie odnośnie bonusa. Mieszkamy i studiujemy z kupmlem w Krk. Obaj chcielibyśmy skorzysać z tego bonusa, ale mamy do dyspozycji tylko jeden komp:( Mamy oczywiście osobne konta, ale nasz nr IP będzie się pokrywał. Czy można by zrobić np. tak, żę ja będe grał do momentu obrotu 600zł z tego kompa, a kumpel powiedzmy z uczelni albo od znajomych??? Dotąd graliśmy na jednym i problemu nie było...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 132 |
Chciałbym usnąć swoje konto z Expektu... neistety nie znalazłem takowej funkcji w opcjach po zalogowaniu... . Czy powysłaniu do nich maila moge liczyć na takowe usunięcie? Czy mogą odmówić?
z góry dziękuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Witam, działa wam expekt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Ale ten expekt to jednak gówniana firma, przez ponad godzinę nie mogą rozliczyc zakladu live "kto wygra 2 seta"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Ja wczoraj gralem na ich bzdurnym live'iku -rowniez tenis... wszystkie zaklady podliczyli mi dopiero po zakonczeniu mecza:/ moze to jakas regula <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
wiecej tam nie gram.... na live betingu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2 |
Witam,
Potrzebuje wpłacić pieniadze do expekta do wtorku, chyba każdy wie dlaczego Mam konto w mBanku ale nie mam zielonego pojecia jak dokonac takiego przelewu. Jesli ma ktos jakiegos linka gdzie jest to wytłumaczone krok po kroku to vylvym mu wdzieczny. Jeszcze lepiej by bylo aby ktos mi to wytlumaczyl na gg - 4214305. Prosze !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120 |
To ścierwo przestało działać. Zawsze kiedy wpłace tam kase jak mają jakąś promocję to potem k...wa nich nie chce chodzić. Macie to samo ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|