|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ja mam takie pytanie... tylko prosze mnie nie besztać! Wpłacałem z konta taty kasę do expa... czy muszę wypłacić na jego konto , czy mogę na moje? Proszę o szybką odpowiedź , chce to jeszcze dzis zrobić... pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tomek taty powiadasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> a konto w expekcie też jest na tatę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Ja mam takie pytanie... tylko prosze mnie nie besztać! Wpłacałem z konta taty kasę do expa... czy muszę wypłacić na jego konto , czy mogę na moje? Proszę o szybką odpowiedź , chce to jeszcze dzis zrobić... pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tomek taty powiadasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> a konto w expekcie też jest na tatę? nie panie macieju... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ano chyba ze konto jest na Bursztyka to moze na swoje..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344 |
czy w expekcie jest promocja 100=200???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
była promocja do 31 stycznia 100=200
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Dziś mamy 2 lutego- aż dziwne że jeszcze nie ma jakiejś nowej promocji...?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam Mam takie pytanie, bo nie daje mi to spokoju. Chodzi o tą promocję , Nalezy obrócić depozyt+bonus 3 x , zeby móc ta sumę 200zł wypłacić - jak to wygląda jeżeli na Expekcie mam juz jakąś większą sumę? czy tą sumę 200PLN muszę jakoś specjalnie oddzielać czy moge obracać no 200zł z całej sumy którą mam na exp?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Witam Mam takie pytanie, bo nie daje mi to spokoju. Chodzi o tą promocję , Nalezy obrócić depozyt+bonus 3 x , zeby móc ta sumę 200zł wypłacić - jak to wygląda jeżeli na Expekcie mam juz jakąś większą sumę? czy tą sumę 200PLN muszę jakoś specjalnie oddzielać czy moge obracać no 200zł z całej sumy którą mam na exp? Teoretycznie liczy się to oddzielnie, ale dla bezpieczeństwa tej 'większej sumy' napisz do nich- to nie boli... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254 |
Nawala wam strona expekta? Bo wczoraj to mnie szlak trafiał kiedy samoczynnie mnie wylogowywało, strona się wieszała, nie mogłem nic postawić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
nawala, \teraz są problemy wieksze niz wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
application error w miejscu do logowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
Trafa mnie szlak. Wziołem udział w promocji100=200(tak mi się wydaje).Wpłaciłem kase kartą 30,01 puściem zakład , wysłałem meila do nich .Dziś jest 02,02 mija 72 godziny i nic.Pisze do nich na support też cisza. Chyba zaczne ich nazywać złodziejami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Nawala wam strona expekta? Bo wczoraj to mnie szlak trafiał kiedy samoczynnie mnie wylogowywało, strona się wieszała, nie mogłem nic postawić. No to fakt ,wczoraj to byl horror,ale z drugiej strony przez to ze nie moglem zagrać nie przegralem kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,bo tak bym popłynął na overku romy ,takze to był plus tej calej sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
Ajem ja napisałem 7 maili i dali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Trafa mnie szlak. Wziołem udział w promocji100=200(tak mi się wydaje).Wpłaciłem kase kartą 30,01 puściem zakład , wysłałem meila do nich .Dziś jest 02,02 mija 72 godziny i nic.Pisze do nich na support też cisza. Chyba zaczne ich nazywać złodziejami. Uzupełnij swoje personalia na koncie w Expekcie. Mi takiego maila przysłali- choć wszystko wypełniłem... Z resztą Support nie działa tak jak dawnej (odpowiedzi w 20 minut nawet w niedzielę!)... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254 |
Chyba napisze do nich bo to co sie dzieje to już przesada. Rozumiem że mogą mieć awarie strony ale żeby to trawało aż tak długo! Poważna firma a takie wałki robi. Akurat ja wczoraj z tymi typami co miałem do zagrania, zgarnoł bym kase. Jak to potrwa jeszcze dłużej to zaczne rozmyslać nad ulokowaniem pieniędzy w innym buku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ALE KASKE wyplacaja jak zawsze szybko wczoraj zlecenie dzis kasa jest !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
Nareście dopisali. Dzięki za podpowiedzi ale niemusałem korzystać znich. teraz do boju:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Nie moge nigdzie znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Czy w expie jest standardowo => tylko jedna wypłata w miechu za free?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Nie moge nigdzie znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Czy w expie jest standardowo => tylko jedna wypłata w miechu za free? Nie, w Expekcie jest tylko ograniczenie co do minimalnej wypłaty 10zł a możesz zrobić ich nawet i z 1000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />!!!PAMIĘAJ!!! Minimalna wypłata:10zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Wooooow , zagrałem zdarzenie Bibby - Okur , był remis , i dali mi zwrot w wysokosci 3/4 stawki szok , złodziejee
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|