Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
#481880 01/02/2006 21:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Ja mam takie pytanie... tylko prosze mnie nie besztać! Wpłacałem z konta taty kasę do expa... czy muszę wypłacić na jego konto , czy mogę na moje? Proszę o szybką odpowiedź , chce to jeszcze dzis zrobić...
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tomek


taty powiadasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


a konto w expekcie też jest na tatę?

Bonus: Unibet
#481881 01/02/2006 21:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Quote
Ja mam takie pytanie... tylko prosze mnie nie besztać! Wpłacałem z konta taty kasę do expa... czy muszę wypłacić na jego konto , czy mogę na moje? Proszę o szybką odpowiedź , chce to jeszcze dzis zrobić...
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tomek


taty powiadasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


a konto w expekcie też jest na tatę?

nie panie macieju... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#481882 01/02/2006 21:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ano chyba ze konto jest na Bursztyka to moze na swoje..

#481883 01/02/2006 22:00
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
czy w expekcie jest promocja 100=200???

#481884 02/02/2006 08:52
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
była promocja do 31 stycznia 100=200

#481885 02/02/2006 09:55
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Dziś mamy 2 lutego- aż dziwne że jeszcze nie ma jakiejś nowej promocji...?!

#481886 02/02/2006 10:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Witam
Mam takie pytanie, bo nie daje mi to spokoju.
Chodzi o tą promocję , Nalezy obrócić depozyt+bonus 3 x , zeby móc ta sumę 200zł wypłacić - jak to wygląda jeżeli na Expekcie mam juz jakąś większą sumę? czy tą sumę 200PLN muszę jakoś specjalnie oddzielać czy moge obracać no 200zł z całej sumy którą mam na exp?

#481887 02/02/2006 11:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Witam
Mam takie pytanie, bo nie daje mi to spokoju.
Chodzi o tą promocję , Nalezy obrócić depozyt+bonus 3 x , zeby móc ta sumę 200zł wypłacić - jak to wygląda jeżeli na Expekcie mam juz jakąś większą sumę? czy tą sumę 200PLN muszę jakoś specjalnie oddzielać czy moge obracać no 200zł z całej sumy którą mam na exp?
Teoretycznie liczy się to oddzielnie, ale dla bezpieczeństwa tej 'większej sumy' napisz do nich- to nie boli... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#481888 02/02/2006 12:47
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
I
iCe Offline
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
Nawala wam strona expekta? Bo wczoraj to mnie szlak trafiał kiedy samoczynnie mnie wylogowywało, strona się wieszała, nie mogłem nic postawić.

#481889 02/02/2006 12:54
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
nawala, \teraz są problemy wieksze niz wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

application error w miejscu do logowania

#481890 02/02/2006 15:03
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
Trafa mnie szlak.
Wziołem udział w promocji100=200(tak mi się wydaje).Wpłaciłem kase kartą 30,01 puściem zakład , wysłałem meila do nich .Dziś jest 02,02 mija 72 godziny i nic.Pisze do nich na support też cisza.
Chyba zaczne ich nazywać złodziejami.

#481891 02/02/2006 16:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Quote
Nawala wam strona expekta? Bo wczoraj to mnie szlak trafiał kiedy samoczynnie mnie wylogowywało, strona się wieszała, nie mogłem nic postawić.
No to fakt ,wczoraj to byl horror,ale z drugiej strony przez to ze nie moglem zagrać nie przegralem kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,bo tak bym popłynął na overku romy ,takze to był plus tej calej sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#481892 02/02/2006 17:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
Ajem ja napisałem 7 maili i dali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#481893 02/02/2006 17:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Trafa mnie szlak.
Wziołem udział w promocji100=200(tak mi się wydaje).Wpłaciłem kase kartą 30,01 puściem zakład , wysłałem meila do nich .Dziś jest 02,02 mija 72 godziny i nic.Pisze do nich na support też cisza.
Chyba zaczne ich nazywać złodziejami.
Uzupełnij swoje personalia na koncie w Expekcie. Mi takiego maila przysłali- choć wszystko wypełniłem...
Z resztą Support nie działa tak jak dawnej (odpowiedzi w 20 minut nawet w niedzielę!)... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

#481894 02/02/2006 17:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
I
iCe Offline
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
Chyba napisze do nich bo to co sie dzieje to już przesada. Rozumiem że mogą mieć awarie strony ale żeby to trawało aż tak długo! Poważna firma a takie wałki robi. Akurat ja wczoraj z tymi typami co miałem do zagrania, zgarnoł bym kase. Jak to potrwa jeszcze dłużej to zaczne rozmyslać nad ulokowaniem pieniędzy w innym buku.

#481895 02/02/2006 19:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ALE KASKE wyplacaja jak zawsze szybko wczoraj zlecenie dzis kasa jest !

#481896 02/02/2006 20:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
Nareście dopisali.
Dzięki za podpowiedzi ale niemusałem korzystać znich.
teraz do boju:)

#481897 02/02/2006 21:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Nie moge nigdzie znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Czy w expie jest standardowo => tylko jedna wypłata w miechu za free?

#481898 03/02/2006 16:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Nie moge nigdzie znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Czy w expie jest standardowo => tylko jedna wypłata w miechu za free?
Nie, w Expekcie jest tylko ograniczenie co do minimalnej wypłaty 10zł a możesz zrobić ich nawet i z 1000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />!!!PAMIĘAJ!!! Minimalna wypłata:10zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#481899 04/02/2006 06:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Wooooow , zagrałem zdarzenie Bibby - Okur , był remis , i dali mi zwrot w wysokosci 3/4 stawki szok , złodziejee

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1