Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#48181 12/09/2006 07:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Bonus obracamy 3razy, kurs min. 1.9 (jedno zdarzenie tyle musi miec).

O bonus raczej trzeba wyslac mejla (wplacilem nie dopisali automatycznie, napisalem mejla i dopisali) tak samo jak o wyplate na mb.

Ale jesli tam jeszcze nie graliscie to musicie wiedziec, ze kursy maja smieszne, oferte uboga, niewiele zdarzen mozna grac jako single, i daja limit 25e na zaklad..

Bonus: Unibet
#48182 12/09/2006 09:12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Dear sir / madam

you have opened a betting account with our company and have already
paid into your account.

There is no obligation for us to give a bonus.

Due to massive abuses from polish customers we can not
grant any further bonuses to customers from Poland.

Should – however – your way of betting show us that you
belong to our serious and regular customers we will take you into consideration for our next bonus action.

No i to by bylo na tyle.

Wojtek

#48183 12/09/2006 15:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
ale te bonusy, ktore juz sa naliczone nie beda zabrane?

#48184 13/09/2006 08:56
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
plus za wypłatę na Moneybookers. wczoraj wysłałem e-meil a dziś pieniądze są na koncie.

#48185 14/09/2006 14:52
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
jak zobaczyc tam zaklady , ktore sa w trakcie realizacji?
pozdro

#48186 17/09/2006 21:18
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
po prawej stronie account, otwiera się nowe okno wybierz account history, zaznaczasz o open bets i show account

#48187 21/09/2006 02:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
wyplacal ktos przelewem? ile szlo ?

#48188 22/09/2006 14:23
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
wyplacal ktos przelewem? ile szlo ?
Ja wyplacalem, ale zdecydownaie nie polecam.

Co prawda szlo tylko 36 godzin, ale niezle mnie pojechali.

Powiedzcie czy przy wyplacie na MB tez zabieraja 10E jako koszt wyplaty ??

Zlecilem wyplate 252.26E. Teraz widze, ze wyplacili 242.26, a 10E poszlo na: Payment costs.

Wiec juz po odjeciu tych 10E wyplacili mi 242.28, a na konto doszlo 932.03, co daje kurs 3.85, a Euro stoi po 3.97.

Wiec nie dosc, ze mi zabrali 10E na te koszty to jeszcze dowalili przewalutowanie w wysokosci okolo 3.5%.

Paranoja.

Czy przy wyplacie przez MB jest tak samo ??

#48189 22/09/2006 16:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Przy wyplacie przez mb nie pobieraja zadnych kosztow, a przewalutowanie wiadomo zalezy jak stoi euro.. ale ile zlecisz tyle dostaniesz.

#48190 22/09/2006 17:04
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Przy wyplacie przez mb nie pobieraja zadnych kosztow, a przewalutowanie wiadomo zalezy jak stoi euro.. ale ile zlecisz tyle dostaniesz.
Oczywiscie lepeij wyplacac przez MB.
Ja tez bym chcial, ale nie moglem bo mam konto w MB zablokowane.

Vierklee, to taka firma ktos tu napisal wczesniej, nic u nas nie wygrywaj, a my ci damy kolejne bonusy. Ja od siebie dodam: wplac, bierz bonus, zrob obrot, wyplac i wiecej tu nie wracaj, bo taka prawda ta firma nadaje sie tylko do tego zeby brac bonus robic obrot i wyplacic, bo grac normalnie sie tam nie da. Kursy nie najlepsze, niektorych meczow nie mozna grac jako single, limit na zaklad 25E, to porazka. Kto tam bedzie normalnie gral ??

Ale najwazniejsze, ze mozna troszke kasy od nich wyciagnac: wplata 50E - wyplata 252E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48191 22/09/2006 18:03
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Zlecilem wyplate 252.26E. Teraz widze, ze wyplacili 242.26, a 10E poszlo na: Payment costs.
Wiec juz po odjeciu tych 10E wyplacili mi 242.28, a na konto doszlo 932.03, co daje kurs 3.85, a Euro stoi po 3.97.
Wiec nie dosc, ze mi zabrali 10E na te koszty to jeszcze dowalili przewalutowanie w wysokosci okolo 3.5%.
Paranoja.
Czy przy wyplacie przez MB jest tak samo ??

Zanim sie zecydowałem na wpłate pisałem do supportu
w sprawie MB:

Dear Sir,
one payout per month is free of costs every further payout we charge 5,- Euros.

Payouts via banktransfer to none Euro-currency-zone countries cost 10,- Euros
Kind regards
Your Vierklee-Team
www.vierklee.com [vierklee.com]


Jak na konto w PLN dochodzi EUR, to bank to EUR kupuje i wcale nie wg kursu sredniego a po cenie zakupu (fakt, że ten 3,85 jest kiepski).

Kursy sa wyjątkowo kiepskie - marża ok 12% robi swoje.
Na razie obróciłem 100EUR i czekam na okazje
bo szukanie dobrego kursu, to tu wyzwanie.

Ogólnie jestem zadowolony, bo dopisali mi 14-go brakujące 45 EUR (pomimo ogłoszenia "końca" promocji na forum)

#48192 22/09/2006 18:27
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Kursy sa wyjątkowo kiepskie - marża ok 12% robi swoje.
Na razie obróciłem 100EUR i czekam na okazje
bo szukanie dobrego kursu, to tu wyzwanie.
Oj wiem co o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja te 300E obrotu robilem okolo 1,5 miesiaca.

Trzeba niezle szukac jakis ciekawych meczow po takim kursie.

#48193 22/09/2006 18:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Rzeczywiście buk okropny, jeśli coś ugrasz to nie jesteś tam mile widziany. W moim przypadku na dzień dobry stawka na kupon to było 25E i max wygrana 250E, a w ostatnim tygodniu grania max stawka to 15E i nie mogłem wygrać więcej niż 75E -parodia. Zleciłem wypłate na moneybookers 375E i tyleż mi doszło za co mogę przyznać małego plusika.Niestety trochę się z nimi namęczyłem za nim ta kasa do mnie dotarła. Wszystko trwało...6 dni. Najpierw email o zlecenie wypłaty, potem oni do mnie na drugi dzień że nie mogą zidentyfikować mojego numeru gracza-to im podesłałem.Następnie na kolejny dzień że muszą mnie zidentyfikować poprzez przesłanie im scanu dokumentu.Na kolejny dzień wiadomość od nich że zlecają wypłatę jak najszybciej się da.No ale wkońcu wszystko OK.Wpłata 50 a wypłata 375 jurków.Kursy tragedia, dużo meczy trzeba było grać w kombo a na zdarzenia dwudrogowe to taką marże walili że aż strach.Nigdy więcej-ale najważniejsze że wypłacalni.

#48194 23/09/2006 00:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jeszcze im ta promocja więcej strat niż korzyści przyniesie. Bo dzięki niej wszyscy dowiedzą się, że Vierklee należy omijać szerokim łukiem.

#48195 26/09/2006 07:25
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Nie mozna wyplacic kasy na MB tylko na konto bankowe?
dobrze widze?

#48196 26/09/2006 07:56
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Wysyłasz meila z prośbą wypłaty i przelewają na Moneybookers

#48197 26/09/2006 07:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Z wyplatami u nich nie ma zadnego problemu, o ile przeslesz scan dokumentu. Od wyslania maila z prosba o wyplate na MB do otrzymania eurosikow minelo ok. 12h w moim przypadku.

#48198 26/09/2006 09:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
ok
dzieki wielkie
tak mialem zrobic

#48199 29/09/2006 15:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Witam prosilem ich o wyplate na mb i oto co mi odpisali..
'Dear Mr,

you may request moneybookers-payouts via your betting-account 19821!

This is for security reasons as we have had fraud payout request via Email.

Kind regards
Your Vierklee-Team
www.vierklee.com [vierklee.com]'

Za nic nie moge tego zrozumiec.. pomoze ktos uswiadomic mi jaki byl sens tego mejla?

#48200 29/09/2006 15:31
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
pewnie prosiles przez maila... mozna tylkoo z konta

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1