|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Bonus obracamy 3razy, kurs min. 1.9 (jedno zdarzenie tyle musi miec).
O bonus raczej trzeba wyslac mejla (wplacilem nie dopisali automatycznie, napisalem mejla i dopisali) tak samo jak o wyplate na mb.
Ale jesli tam jeszcze nie graliscie to musicie wiedziec, ze kursy maja smieszne, oferte uboga, niewiele zdarzen mozna grac jako single, i daja limit 25e na zaklad..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Dear sir / madam
you have opened a betting account with our company and have already paid into your account.
There is no obligation for us to give a bonus.
Due to massive abuses from polish customers we can not grant any further bonuses to customers from Poland.
Should – however – your way of betting show us that you belong to our serious and regular customers we will take you into consideration for our next bonus action.
No i to by bylo na tyle.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
ale te bonusy, ktore juz sa naliczone nie beda zabrane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
plus za wypłatę na Moneybookers. wczoraj wysłałem e-meil a dziś pieniądze są na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
jak zobaczyc tam zaklady , ktore sa w trakcie realizacji? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
po prawej stronie account, otwiera się nowe okno wybierz account history, zaznaczasz o open bets i show account
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
wyplacal ktos przelewem? ile szlo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
wyplacal ktos przelewem? ile szlo ? Ja wyplacalem, ale zdecydownaie nie polecam. Co prawda szlo tylko 36 godzin, ale niezle mnie pojechali. Powiedzcie czy przy wyplacie na MB tez zabieraja 10E jako koszt wyplaty ?? Zlecilem wyplate 252.26E. Teraz widze, ze wyplacili 242.26, a 10E poszlo na: Payment costs. Wiec juz po odjeciu tych 10E wyplacili mi 242.28, a na konto doszlo 932.03, co daje kurs 3.85, a Euro stoi po 3.97. Wiec nie dosc, ze mi zabrali 10E na te koszty to jeszcze dowalili przewalutowanie w wysokosci okolo 3.5%. Paranoja. Czy przy wyplacie przez MB jest tak samo ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Przy wyplacie przez mb nie pobieraja zadnych kosztow, a przewalutowanie wiadomo zalezy jak stoi euro.. ale ile zlecisz tyle dostaniesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Przy wyplacie przez mb nie pobieraja zadnych kosztow, a przewalutowanie wiadomo zalezy jak stoi euro.. ale ile zlecisz tyle dostaniesz. Oczywiscie lepeij wyplacac przez MB. Ja tez bym chcial, ale nie moglem bo mam konto w MB zablokowane. Vierklee, to taka firma ktos tu napisal wczesniej, nic u nas nie wygrywaj, a my ci damy kolejne bonusy. Ja od siebie dodam: wplac, bierz bonus, zrob obrot, wyplac i wiecej tu nie wracaj, bo taka prawda ta firma nadaje sie tylko do tego zeby brac bonus robic obrot i wyplacic, bo grac normalnie sie tam nie da. Kursy nie najlepsze, niektorych meczow nie mozna grac jako single, limit na zaklad 25E, to porazka. Kto tam bedzie normalnie gral ?? Ale najwazniejsze, ze mozna troszke kasy od nich wyciagnac: wplata 50E - wyplata 252E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Zlecilem wyplate 252.26E. Teraz widze, ze wyplacili 242.26, a 10E poszlo na: Payment costs. Wiec juz po odjeciu tych 10E wyplacili mi 242.28, a na konto doszlo 932.03, co daje kurs 3.85, a Euro stoi po 3.97. Wiec nie dosc, ze mi zabrali 10E na te koszty to jeszcze dowalili przewalutowanie w wysokosci okolo 3.5%. Paranoja. Czy przy wyplacie przez MB jest tak samo ?? Zanim sie zecydowałem na wpłate pisałem do supportu w sprawie MB: Dear Sir, one payout per month is free of costs every further payout we charge 5,- Euros.
Payouts via banktransfer to none Euro-currency-zone countries cost 10,- Euros Kind regards Your Vierklee-Team www.vierklee.com [vierklee.com]Jak na konto w PLN dochodzi EUR, to bank to EUR kupuje i wcale nie wg kursu sredniego a po cenie zakupu (fakt, że ten 3,85 jest kiepski). Kursy sa wyjątkowo kiepskie - marża ok 12% robi swoje. Na razie obróciłem 100EUR i czekam na okazje bo szukanie dobrego kursu, to tu wyzwanie. Ogólnie jestem zadowolony, bo dopisali mi 14-go brakujące 45 EUR (pomimo ogłoszenia "końca" promocji na forum)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Kursy sa wyjątkowo kiepskie - marża ok 12% robi swoje. Na razie obróciłem 100EUR i czekam na okazje bo szukanie dobrego kursu, to tu wyzwanie. Oj wiem co o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja te 300E obrotu robilem okolo 1,5 miesiaca. Trzeba niezle szukac jakis ciekawych meczow po takim kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
Rzeczywiście buk okropny, jeśli coś ugrasz to nie jesteś tam mile widziany. W moim przypadku na dzień dobry stawka na kupon to było 25E i max wygrana 250E, a w ostatnim tygodniu grania max stawka to 15E i nie mogłem wygrać więcej niż 75E -parodia. Zleciłem wypłate na moneybookers 375E i tyleż mi doszło za co mogę przyznać małego plusika.Niestety trochę się z nimi namęczyłem za nim ta kasa do mnie dotarła. Wszystko trwało...6 dni. Najpierw email o zlecenie wypłaty, potem oni do mnie na drugi dzień że nie mogą zidentyfikować mojego numeru gracza-to im podesłałem.Następnie na kolejny dzień że muszą mnie zidentyfikować poprzez przesłanie im scanu dokumentu.Na kolejny dzień wiadomość od nich że zlecają wypłatę jak najszybciej się da.No ale wkońcu wszystko OK.Wpłata 50 a wypłata 375 jurków.Kursy tragedia, dużo meczy trzeba było grać w kombo a na zdarzenia dwudrogowe to taką marże walili że aż strach.Nigdy więcej-ale najważniejsze że wypłacalni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jeszcze im ta promocja więcej strat niż korzyści przyniesie. Bo dzięki niej wszyscy dowiedzą się, że Vierklee należy omijać szerokim łukiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Nie mozna wyplacic kasy na MB tylko na konto bankowe? dobrze widze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Wysyłasz meila z prośbą wypłaty i przelewają na Moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Z wyplatami u nich nie ma zadnego problemu, o ile przeslesz scan dokumentu. Od wyslania maila z prosba o wyplate na MB do otrzymania eurosikow minelo ok. 12h w moim przypadku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
ok dzieki wielkie tak mialem zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Witam prosilem ich o wyplate na mb i oto co mi odpisali.. 'Dear Mr, you may request moneybookers-payouts via your betting-account 19821! This is for security reasons as we have had fraud payout request via Email. Kind regards Your Vierklee-Team www.vierklee.com [ vierklee.com]' Za nic nie moge tego zrozumiec.. pomoze ktos uswiadomic mi jaki byl sens tego mejla?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
pewnie prosiles przez maila... mozna tylkoo z konta
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|