|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
Witam...Czy wy też macie problemy ze stronką i logowaniem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
Witam...Czy wy też macie problemy ze stronką i logowaniem? od 2 dni tak mam, ze wpisuje login i haslo klikam ok, a strona sie tylko odswieza, ale po kilku proboach sie normlanie loguje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ej a kiedy oni zamierzają zwrócić stawke za zjazd odwołany o 11 w dzien? po igrzyskach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
K..., znowu nie mozna sie zalogować!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
K..., znowu nie mozna sie zalogować!!!!!! Nie no bez przesady, ja się loguje bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i to za pierwszym razem. Zdarza sie że nie chce się zalogować tak po południu ale to rzadko. Spróbuj może przez Firefoxa albo inną przeglądarke. Ja tak miałem jak używałem Opery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254 |
Co sie dzieje z tym expektem! To już ludzkie pojęcie przechodzi co chwila mają problemy. Teraz strona chodzi ale jak sie zaloguje to mnie zaraz samoczynnie wyrzuca, tragedia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
jak mi siętak dzieje to uruchamiam jeszcze raz komputer, albo przeglądarkę... i widać poprawę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Wie któś w jakich dniach miesiaca expekt przyznaje kase z programu partnerskiego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Wie któś w jakich dniach miesiaca expekt przyznaje kase z programu partnerskiego ? do 10-tego kazdego miesiąca, ale zazwyczja tak 8-go juz jest przyznana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
ile trwa wypłata z expekta na moneybookers??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
ile trwa wypłata z expekta na moneybookers?? Na stronce mają info że do 2 dni, ale w praktyce wygląda to tak: dziś zlecisz, we wtorek koło 3 rano będzie kaska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
Kurka co jest z meczami LIVE w expie?? Niby w ofercie były a potem znikają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
Jak jest w Expekcie z pierwszą wypłatą? Żądają skanu dowodu i wyciągu z konta bankowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Jak jest w Expekcie z pierwszą wypłatą? Żądają skanu dowodu i wyciągu z konta bankowego? Nie a nic...nawet uśmiechu na twarzy nie proszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42 |
Witam. czy aktualny swift kredyt banku to KRDBPLPW ?? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Teraz ja mam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dostałem 48 zł w Expekcie za prowizję w Programie Partnerskim. Czy mogę sianko od razu wypłacić, czy muszę obrócić, czy wyczekać jakiś czas...?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504 |
możesz odrazu wypłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 156 |
niby można... ale po co? nie lepiej najpierw pomnożyć ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
niby można... ale po co? nie lepiej najpierw pomnożyć ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kasa juz wysłana ciekaw jestem czy dadza mi to sianko z PP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka