Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
#481900 04/02/2006 14:37
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Witam...Czy wy też macie problemy ze stronką i logowaniem?

Bonus: Unibet
#481901 04/02/2006 14:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Quote
Witam...Czy wy też macie problemy ze stronką i logowaniem?

od 2 dni tak mam, ze wpisuje login i haslo klikam ok, a strona sie tylko odswieza, ale po kilku proboach sie normlanie loguje

#481902 04/02/2006 20:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ej a kiedy oni zamierzają zwrócić stawke za zjazd odwołany o 11 w dzien? po igrzyskach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?

#481903 05/02/2006 11:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
K..., znowu nie mozna sie zalogować!!!!!!

#481904 05/02/2006 11:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
K..., znowu nie mozna sie zalogować!!!!!!
Nie no bez przesady, ja się loguje bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i to za pierwszym razem. Zdarza sie że nie chce się zalogować tak po południu ale to rzadko. Spróbuj może przez Firefoxa albo inną przeglądarke. Ja tak miałem jak używałem Opery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#481905 05/02/2006 11:15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
I
iCe Offline
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
Co sie dzieje z tym expektem! To już ludzkie pojęcie przechodzi co chwila mają problemy. Teraz strona chodzi ale jak sie zaloguje to mnie zaraz samoczynnie wyrzuca, tragedia...

#481906 05/02/2006 11:37
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
jak mi siętak dzieje to uruchamiam jeszcze raz komputer, albo przeglądarkę... i widać poprawę

#481907 05/02/2006 15:01
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Wie któś w jakich dniach miesiaca expekt przyznaje kase z programu partnerskiego ?

#481908 05/02/2006 15:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Wie któś w jakich dniach miesiaca expekt przyznaje kase z programu partnerskiego ?
do 10-tego kazdego miesiąca, ale zazwyczja tak 8-go juz jest przyznana.

#481909 05/02/2006 16:36
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
ile trwa wypłata z expekta na moneybookers??

#481910 05/02/2006 16:48
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
ile trwa wypłata z expekta na moneybookers??
Na stronce mają info że do 2 dni, ale w praktyce wygląda to tak: dziś zlecisz, we wtorek koło 3 rano będzie kaska.

#481911 05/02/2006 21:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
Kurka co jest z meczami LIVE w expie?? Niby w ofercie były a potem znikają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#481912 06/02/2006 07:32
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
Jak jest w Expekcie z pierwszą wypłatą? Żądają skanu dowodu i wyciągu z konta bankowego?

#481913 06/02/2006 07:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Nie

#481914 06/02/2006 16:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Jak jest w Expekcie z pierwszą wypłatą? Żądają skanu dowodu i wyciągu z konta bankowego?
Nie a nic...nawet uśmiechu na twarzy nie proszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#481915 06/02/2006 17:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Witam.
czy aktualny swift kredyt banku to KRDBPLPW ?? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam

#481916 06/02/2006 20:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Teraz ja mam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dostałem 48 zł w Expekcie za prowizję w Programie Partnerskim. Czy mogę sianko od razu wypłacić, czy muszę obrócić, czy wyczekać jakiś czas...?!

#481917 06/02/2006 20:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
możesz odrazu wypłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#481918 07/02/2006 09:07
Dołączył: May 2005
Posty: 156
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 156
niby można... ale po co? nie lepiej najpierw pomnożyć ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#481919 07/02/2006 13:53
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
niby można... ale po co? nie lepiej najpierw pomnożyć ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
kasa juz wysłana
ciekaw jestem czy dadza mi to sianko z PP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, kamel, forty, burbon), 2,515 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,346
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1