|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie regulaminu, formuły czy jakichś innych dziwnych kwestii to piszcie tutaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Co wy na to zeby od tej edycji w fazie pucharowej przy rownym bilansie decydowal wynik z rundy zasadniczej? Wtedy jakims handicapem bedzie ten pieciotygodniowy wysilek typowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Co wy na to zeby od tej edycji w fazie pucharowej przy rownym bilansie decydowal wynik z rundy zasadniczej? Wtedy jakims handicapem bedzie ten pieciotygodniowy wysilek typowania  Myślę, że powinno zostać jak jest, bo jest to logiczne. Premiujemy tego, który oddał szybciej typ. Ten, który czeka wie jaki kurs ma postawić żeby wygrać i to jest jego handicap. Takie jest moje zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Kenny, przez wszystkie edycje numery są losowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A jak Was obchodzi jak wygląda samo losowanie, to odbywa się ono za pomocą tej strony [ random.org]. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Eeeee, Akhu myślałem że zatrudniasz na tą procedurę jakieś panie ze startu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Dodatkowe nagrody obowiązujące w tej edycji:
50zł - pobicie rekordu toru (+430) i utrzymanie go do końca edycji
50zł - uzyskanie kompletu piętnastu punktów w rundzie zasadniczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
O super, szkoda że tej nagrody szybciej nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Pogoda trochę popsuła zabawę w tej kolejce, ale jest jedna bardzo pozytywna wiadomość...brak wykluczeń i tylko jeden defekt i to na ostatnim kółku. Jednak można!  panowie, oby tak dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Co tu dużo mówić jaja w tej kolejce, że hej  ciekawe co będzie za tydzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
bieg 7 grupa niebieska norbax 1 13.08 19:00 Andreas Jonsson - Janusz Kołodziej ++++++++ typ 1 kurs 1.40 2 13.08. 19;00 Antonio Lindbäck - Thomas H. Jonasson -------- typ 1 kurs 1.45 3. 14.08 17:00 Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów -------- typ 1 kurs 1.34
4. 14.08 17:00 Hampel-2/Kołodziej + 2 ++++++++ typ 1 kurs 1.50
jak tu wyliczyłeś - 400 /0 pkt układy ?????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
bieg 7 grupa niebieska norbax 1 13.08 19:00 Andreas Jonsson - Janusz Kołodziej ++++++++ typ 1 kurs 1.40 2 13.08. 19;00 Antonio Lindbäck - Thomas H. Jonasson -------- typ 1 kurs 1.45 --------
4. 14.08 17:00 Hampel-2/Kołodziej + 2 ++++++++ typ 1 kurs 1.50
jak tu wyliczyłeś - 400 /0 pkt układy ????????????? Nie podałeś jakie to mecze(jakie zawody),sam miałem tak samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
jeżeli jest data to chyba wiadomo ,są godziny  /sprawdze następny bieg bo podałem dwa typy i to dobre które weszły
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
2. 15.08 20:30 Ward-1.5/Nermark +1.5 typ 1 kurs 1.60/to mecz Birmingham - B.V -jeżeli to ma być nie uznane to Akhu możesz mnie wykluczyć całkowicie-kontuzja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
9. Każdy typ musi zawierać następujące dane: I. numer naszego typu II. Data i czas spotkania (według bukmachera) III. Zdarzenie jakie gramy. Uwaga jeśli gramy zdarzenia na zawodników zawsze trzeba napisać w jakim meczu występują (patrz niżej). IV. Nasz typ V. Kurs
Przykładowy typ: #1 25.04.2011 20:00 Chris Holder (Unibax Toruń - Betard Wrocław) Typ: over 12,5 Kurs: 1.85
Ostatnio też przez nieuwagę straciłem dwa trafne typy,ale regulamin jest, co zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
tak 2,0 i teraz odrób nie ma szans chociaż pierwsze podliczenie było 2,1 nie było mnie 4 dni i.......zmiana ktoś donosi :D/ jak za komuny dobra gram dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
ktoś donosi :D/ jak za komuny a to rzecz jasna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
więcej nic nie pisze bo wylece z konkursu,lub mnie zbanują jak było na poprzednim nicku  2 pkt to musze uzyskać minimum 7,8 by dostać się do półfinału tylko poziom trzeba przyznać wysoki i typować moge tylko sobota-niedziela
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
norbax nie miałeś podanego spotkania na początku podliczyłem na Twoją korzyść, ale tak jak pisałem w regulaminie jeśli ktoś złoży protest to będę reagował. Od następnej edycji (w kwietniu) będę już sam rozdawał -100 nie czekając na protesty. A co do typów w tym tygodniu, to nie wiem czy będziesz miał -100. Jeśli ktoś pokrzywdzony się zgłosi to tak, jeśli nie, to nie.\ Mam nadzieję, że w miarę jasno to napisałem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|