Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 19 1 2 3 18 19
#4822987 01/08/2011 03:09
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie regulaminu, formuły czy jakichś innych dziwnych kwestii to piszcie tutaj tongue

Akhu #4823191 01/08/2011 06:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Co wy na to zeby od tej edycji w fazie pucharowej przy rownym bilansie decydowal wynik z rundy zasadniczej? Wtedy jakims handicapem bedzie ten pieciotygodniowy wysilek typowania tongue

iti #4823794 01/08/2011 20:54
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by iti
Co wy na to zeby od tej edycji w fazie pucharowej przy rownym bilansie decydowal wynik z rundy zasadniczej? Wtedy jakims handicapem bedzie ten pieciotygodniowy wysilek typowania tongue

Myślę, że powinno zostać jak jest, bo jest to logiczne.
Premiujemy tego, który oddał szybciej typ. Ten, który czeka wie jaki kurs ma postawić żeby wygrać i to jest jego handicap.
Takie jest moje zdanie smile

Akhu #4823810 01/08/2011 21:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Z całym szacunkiem Akhu dla roboty jaką tu odwalasz ale na jakiej podstawie dokonywałeś/dokonujesz losowania grup? Patrząc na obie grupy i uczestników tego konkursu do tej pory widać jak byk, że grupa czerwona jest 3x mocniejsza od grupy niebieskiej, nie żebym coś insynuował, ale uważam, że jakieś zasady podziału powinny być a nie, że w czerwonej grupie jest aż 3 finalistów z poprzedniej edycji albo z półfinalistów aż 5 jest w czerwonej grupie a z pozostałej 3, tylko 2 jest w grupie czerwonej bo 1 się wycofał, dodajmy do tego starych wyjadaczy z forum i mamy do tego grupę śmierci laugh laugh laugh

Kenny #4823815 01/08/2011 21:12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Kenny
Z całym szacunkiem Akhu dla roboty jaką tu odwalasz ale na jakiej podstawie dokonywałeś/dokonujesz losowania grup? Patrząc na obie grupy i uczestników tego konkursu do tej pory widać jak byk, że grupa czerwona jest 3x mocniejsza od grupy niebieskiej, nie żebym coś insynuował, ale uważam, że jakieś zasady podziału powinny być a nie, że w czerwonej grupie jest aż 3 finalistów z poprzedniej edycji albo z półfinalistów aż 5 jest w czerwonej grupie a z pozostałej 3, tylko 2 jest w grupie czerwonej bo 1 się wycofał, dodajmy do tego starych wyjadaczy z forum i mamy do tego grupę śmierci laugh laugh laugh

Kenny, przez wszystkie edycje numery są losowane.

Akhu #4823835 01/08/2011 21:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
A jak Was obchodzi jak wygląda samo losowanie, to odbywa się ono za pomocą tej strony [random.org]. tongue

Akhu #4823963 01/08/2011 23:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Eeeee, Akhu myślałem że zatrudniasz na tą procedurę jakieś panie ze startu smile tongue

Akhu #4829153 04/08/2011 22:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Dodatkowe nagrody obowiązujące w tej edycji:

50zł - pobicie rekordu toru (+430) i utrzymanie go do końca edycji

50zł - uzyskanie kompletu piętnastu punktów w rundzie zasadniczej


boks

Akhu #4829180 04/08/2011 23:11
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
O super, szkoda że tej nagrody szybciej nie było smile

Akhu #4836171 08/08/2011 02:21
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Pogoda trochę popsuła zabawę w tej kolejce, ale jest jedna bardzo pozytywna wiadomość...brak wykluczeń i tylko jeden defekt i to na ostatnim kółku.
Jednak można! aplauz panowie, oby tak dalej boks

Akhu #4836173 08/08/2011 02:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Co tu dużo mówić jaja w tej kolejce, że hej laugh ciekawe co będzie za tydzień laugh

Akhu #4861298 20/08/2011 00:56
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
bieg 7 grupa niebieska norbax
1
13.08 19:00
Andreas Jonsson - Janusz Kołodziej ++++++++
typ 1
kurs 1.40
2
13.08. 19;00
Antonio Lindbäck - Thomas H. Jonasson --------
typ 1
kurs 1.45
3.
14.08 17:00
Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów --------
typ 1
kurs 1.34

4.
14.08 17:00
Hampel-2/Kołodziej + 2 ++++++++
typ 1
kurs 1.50

jak tu wyliczyłeś - 400 /0 pkt układy ?????????????

norbax #4861370 20/08/2011 01:17
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Originally Posted by norbax
bieg 7 grupa niebieska norbax
1
13.08 19:00
Andreas Jonsson - Janusz Kołodziej ++++++++
typ 1
kurs 1.40
2
13.08. 19;00
Antonio Lindbäck - Thomas H. Jonasson --------
typ 1
kurs 1.45
--------


4.
14.08 17:00
Hampel-2/Kołodziej + 2 ++++++++
typ 1
kurs 1.50

jak tu wyliczyłeś - 400 /0 pkt układy ?????????????

Nie podałeś jakie to mecze(jakie zawody),sam miałem tak samo frown

Akhu #4861389 20/08/2011 01:20
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
jeżeli jest data to chyba wiadomo ,są godziny hmm/sprawdze następny bieg bo podałem dwa typy i to dobre które weszły

Akhu #4861406 20/08/2011 01:25
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
2.
15.08 20:30
Ward-1.5/Nermark +1.5
typ 1
kurs 1.60/to mecz Birmingham - B.V -jeżeli to ma być nie uznane to
Akhu możesz mnie wykluczyć całkowicie-kontuzja

Akhu #4861420 20/08/2011 01:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
9. Każdy typ musi zawierać następujące dane:
I. numer naszego typu
II. Data i czas spotkania (według bukmachera)
III. Zdarzenie jakie gramy. Uwaga jeśli gramy zdarzenia na zawodników zawsze trzeba napisać w jakim meczu występują (patrz niżej).
IV. Nasz typ
V. Kurs

Przykładowy typ:
#1
25.04.2011 20:00
Chris Holder (Unibax Toruń - Betard Wrocław)
Typ: over 12,5
Kurs: 1.85


Ostatnio też przez nieuwagę straciłem dwa trafne typy,ale regulamin jest, co zrobić.

Akhu #4861444 20/08/2011 01:34
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
tak 2,0 i teraz odrób nie ma szans chociaż pierwsze podliczenie było 2,1 nie było mnie 4 dni i.......zmiana ktoś donosi :D/ jak za komuny dobra gram dalej piwo

norbax #4861482 20/08/2011 01:42
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Originally Posted by norbax
ktoś donosi :D/ jak za komuny

a to rzecz jasna smile

Akhu #4861524 20/08/2011 01:50
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
więcej nic nie pisze bo wylece z konkursu,lub mnie zbanują jak było na poprzednim nicku mad 2 pkt to musze uzyskać minimum 7,8 by dostać się do półfinału tylko poziom trzeba przyznać wysoki i typować moge tylko sobota-niedziela

Akhu #4861552 20/08/2011 01:57
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
norbax nie miałeś podanego spotkania na początku podliczyłem na Twoją korzyść, ale tak jak pisałem w regulaminie jeśli ktoś złoży protest to będę reagował.

Od następnej edycji (w kwietniu) będę już sam rozdawał -100 nie czekając na protesty.

A co do typów w tym tygodniu, to nie wiem czy będziesz miał -100. Jeśli ktoś pokrzywdzony się zgłosi to tak, jeśli nie, to nie.\

Mam nadzieję, że w miarę jasno to napisałem smile

Strona 1 z 19 1 2 3 18 19

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,595 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1