Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20
Piostar #4811381 26/07/2011 00:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
To nie flash a z pewnością stronka, lub ktoś z góry wpinał jakieś urządzenie smile w węzeł DNS.

Nic nie robiłem a teraz jest ok.

Bonus: Unibet
Stasiu #4811483 26/07/2011 00:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Stasiu
Musicie mieć coś z flashem bo u mnie smiga wszystko mega szybko i nic nie nie zacina.

ogolnie chodzi czasami sa zwiechy

Piostar #4815533 28/07/2011 16:16
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Mamy pytanko, jakie jest stanowisko b365 w sprawie nowelizacji ustawy?
Wydaje mi sie ze jakis czas temu czytalem na forum ze b365 "zbanowal" polskich graczy i kazal wyplacic pieniadze. Pamietam ze bylo mi szkoda bo maja naprawde szeroka oferte ale widze ze w temacie cisza to chyba cos pokrecilem?
Dzieki za odp

Piostar #4815555 28/07/2011 16:49
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
nie bylo takiej informacji

live99 #4815571 28/07/2011 16:58
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by live99
Mamy pytanko, jakie jest stanowisko b365 w sprawie nowelizacji ustawy?
Wydaje mi sie ze jakis czas temu czytalem na forum ze b365 "zbanowal" polskich graczy i kazal wyplacic pieniadze. Pamietam ze bylo mi szkoda bo maja naprawde szeroka oferte ale widze ze w temacie cisza to chyba cos pokrecilem?
Dzieki za odp


zdecydowanie cos pokreciles, stanowisko bet365 podobne jak w przypadku unibetu czy expektu - grasz na wlasna odpowiedzialnosc smile

Piostar #4815653 28/07/2011 17:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Ktoś mi wytłumaczy jakie są zasady bet365 co do bonusa? Wpłaciłem 100 i dostałem 100 bonusa. W sumie te 100 już przekulałem, ale bonus nadal jest, i jak chcę zagrać to wyskakuje komunikat, by wplacić depozyt :/

Piostar #4815675 28/07/2011 18:11
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Musisz napisać do supportu lub na live chat , to ci odblokują możliwość gry na bonus.

crossmen #4815679 28/07/2011 18:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Originally Posted by crossmen
Musisz napisać do supportu lub na live chat , to ci odblokują możliwość gry na bonus.

dobra chyba już wiem o co chodzi. Aby skorzystać ze 100zł bonusa, muszę najpierw obrocić 100zł, ktore pierwotnie wpłaciłem. I to zrobiłem, ale mam jeszcze nierozliczony 1 zaklad za 40zł, bo 1 spotkanie dopiero sie odbędzie i muszę czekać, pomimo iz jest on już przegrany.

Piostar #4815799 28/07/2011 19:14
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
U nich obrót to jest to co jest już wysłane,więc raczej kontakt z supportem,zresztą co ci szkodzi zapytać na live chacie.

Piostar #4819901 30/07/2011 16:59
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Witam.

Na jakich zasadach odbywa się standardowa weryfikacja w bet365?

Pozdrawiam.

Piostar #4820603 30/07/2011 21:37
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
skan dowodu trzeba wysłać + czasami telefon weryfikacyjny

Piostar #4820719 30/07/2011 22:12
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Zdarzały się przypadki, że bet3,65 żądał... zdjęcia dowodu przystawionego do własnej twarzy.

Piostar #4821841 31/07/2011 17:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
ile trwa wypłata na konto bankowe ?? przed chwilą zleciłem kiedy mogę się spodziewać kasy na koncie ?

Piostar #4821843 31/07/2011 17:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
zalezy ktora to wyplata ale gdzies kolo srody czwartku powinienes miec

bo to z angielskiego konta idzie

no chyba ze wysylales ta szybka opcja

jak zwykla to poczekasz tak jak wyzej pisalem

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by kardynal20
zalezy ktora to wyplata ale gdzies kolo srody czwartku powinienes miec

bo to z angielskiego konta idzie

no chyba ze wysylales ta szybka opcja

jak zwykla to poczekasz tak jak wyzej pisalem


Pierwsza moja wypłata na konto bankowe bo wpłacałem tym razem poprzez ukash i nie mogłem wypłacić inaczej.
Unibet też wypłaca z angielskiego konta i jest kasa zawsze po 2 dniach więc może i z tym bet365 nie będzie tak źle wink

Piostar #4821861 31/07/2011 18:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
mysle ze sroda to taki optymalny termin

Kretol #4823308 01/08/2011 15:39
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Kretol
ile trwa wypłata na konto bankowe ?? przed chwilą zleciłem kiedy mogę się spodziewać kasy na koncie ?


widze ze mimo ustawy to odwaznych nie brakuje i wyplacaja na konto laugh

Piostar #4823316 01/08/2011 15:49
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
widocznie nie mają paranoi tak jak większość

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by royalflush
widocznie nie mają paranoi tak jak większość

bo niektorzy licza, ze za donos na kogos dostana jakis % od zarekwirowanej kwoty wyplaty laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by royalflush
widocznie nie mają paranoi tak jak większość


paranoi ? Wydaje mi sie , ze ominiecie konta bankowego to minimum jakie nalezy zastosowac w swietle nowej ustawy i to nie jest paranoja tylko zdrowy rozsadek smile

Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (bukma, rafal08, aker, Sensei, Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, rymoholik, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1