|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zwykly prowokator siedzacy przed komputerem - olac royal
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czyli o co w tym protescie chodzi? Bo na razie zero efektow.
craax, tak siedze w okularach przed monitorem i nigdy na zadnym wyjezdzie nie bylem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
socjtechniki sie nie oszuka , kibice dla rzadu są grożni tylko w zadymach ulicznych , w sondażach wyborczych i w samych wyborach , giną zasypani głosami golonych małp ceniących ponad wszystko spokoj i bezpieczeństwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Czyli o co w tym protescie chodzi? Bo na razie zero efektow.
craax, tak siedze w okularach przed monitorem i nigdy na zadnym wyjezdzie nie bylem. widac, slychac i czuc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
BRAWO LEGIONISCI - szacunek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zaczyna sie...
Do dwóch lat więzienia grozi 38-letniemu pseudokibicowi, który w trakcie sobotniego meczu piłkarskiego Widzew Łódź - Wisła Kraków (1:1) uderzył pracownika ochrony. Mieszkańcowi Siedlec grozi również zakaz stadionowy. Jak poinformowała w niedzielę PAP policja, podczas meczu zatrzymano również trzech mężczyzn, którzy "nie stosowali się do poleceń pracowników ochrony". Łodzianom w wieku 28 i 35 lat oraz 34-letniemu mieszkańcowi Łowicza grozi wysoka grzywna.
Ponadto policjanci ukarali kolejnych 95 osób mandatami, za wykroczenia polegające m.in. na zaśmiecaniu, publicznym używaniu słów wulgarnych, spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym oraz naruszaniu zasad bezpieczeństwa na drodze.
Mecz Widzewa Łódź i Wisły Kraków rozegrano bez udziału kibiców drużyny przyjezdnej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Prawde mowiac takiej ilosci Policji to jeszcze nie widzialem i najlepsze jest to ze nie przy samym stadionie ale przy osiedlowych blokach , za sklepami , na placach zabaw  Juz w sobote bylo blisko do totalnej rozroby ale mysle ze to kwestia czasu jesli tego typu prowokacje sie nie skoncza tym bardziej ze poza stadionem jest wieksze pole manewru ucieczki Wiec jesli takie dzialania maja sie przyczynic do zaprowadzenia porzadku to nic nie rozumiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Prawde mowiac takiej ilosci Policji to jeszcze nie widzialem i najlepsze jest to ze nie przy samym stadionie ale przy osiedlowych blokach , za sklepami , na placach zabaw  Juz w sobote bylo blisko do totalnej rozroby ale mysle ze to kwestia czasu jesli tego typu prowokacje sie nie skoncza tym bardziej ze poza stadionem jest wieksze pole manewru ucieczki Wiec jesli takie dzialania maja sie przyczynic do zaprowadzenia porzadku to nic nie rozumiem  Aha, obecność policji na osiedlach, koło sklepów czy placów zabaw to prowokacja mająca doprowadzić do TOTALNEJ ROZRÓBY? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
publicznym używaniu słów wulgarnych,  Nie ma jak to liberalna partia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Prawde mowiac takiej ilosci Policji to jeszcze nie widzialem i najlepsze jest to ze nie przy samym stadionie ale przy osiedlowych blokach , za sklepami , na placach zabaw  Juz w sobote bylo blisko do totalnej rozroby ale mysle ze to kwestia czasu jesli tego typu prowokacje sie nie skoncza tym bardziej ze poza stadionem jest wieksze pole manewru ucieczki Wiec jesli takie dzialania maja sie przyczynic do zaprowadzenia porzadku to nic nie rozumiem  Aha, obecność policji na osiedlach, koło sklepów czy placów zabaw to prowokacja mająca doprowadzić do TOTALNEJ ROZRÓBY?  dokladnie tak strasznie potrzebni są kolo placow zabaw, nie ma co..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
I kiboli bawiących się w piaskownicy prowokują do "totalnej rozróby". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Stawiają ich wszędzie czepiają się najdrobniejszych wykroczeń wlepiając mandaty min za picie, przechodzenie przez ulice w niewyznaczonych miejscach itd.Znam to skądś, raz z ogródka knajpy wytargali na moich oczach typa co stał jedną nogą za ogrodzeniem. Szkoda że tak nie pilnują np w juvenalia gdzie banda buraków z różnych zapizdów robi to na co ma ochotę.Zrozumiał bym jeszcze jakby się czepiali zapijaczonych ochlaptusów a nie normalnych ludzi którzy w kulturze sączą sobie piwko w okolicy stadionu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
zwykłe pokazówki za pieniądze podatników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Conrad sprobuje Ci wytlumaczyc choc to i tak bezsensu bo nie ma co sie kopac z koniem  Powiedz mi jaka szkode wyrzadzaja kibice pijacy nawet w tej pierd........ piaskownicy browara ??? Gwarantuje Ci ze widze to zjawisko od X lat i nigdy z tego powodu nie widzialem zeby ktos ucierpial a pojawienie sie w okolicy Policji wywoluje zupelnie niepotrzebna agresje ktora sie jakby nie patrzec rozprzestrzenia Niech przyjda dzien lub dwa pozniej jak grupa nacpanych gowniarzy rozpier.... okoliczne auta, latarnie i zaczepia przechodniow itd... Czy myslisz ze to piwko pija sami lysi napakowani hooligans jezdzacy po lasach na ustawki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Powiedz mi jaka szkode wyrzadzaja kibice pijacy nawet w tej pierd........ piaskownicy browara ??? Gwarantuje Ci ze widze to zjawisko od X lat i nigdy z tego powodu nie widzialem zeby ktos ucierpial a pojawienie sie w okolicy Policji wywoluje zupelnie niepotrzebna agresje ktora sie jakby nie patrzec rozprzestrzenia Mi to akurat nie przeszkadza (za wyjątkiem tych placów zabaw) bo sam lubię sobie wypić piwo w plenerze. Nawet w Singapurze można pić wszędzie i często sobie chodzę z browarem w ręku w upalny dzień, ale fakt że tam nie zobaczysz żadnych problemów związanych z tym. Jedna głupia akcja i więzienie gwarantowane, jak i kara chłosty czyli miesiąc spania na brzuchu i pamiątka do końca życia.  Natomiast obecność policji jest czymś pozytywnym bo w każdym kraju ludzie narzekają, że zamiast siedzieć za biurkami to powinni być właśnie na ulicach, wśród ludzi. Tak więc tym więcej i częściej ich widzę poza swoimi budynkami i biurkami, tym lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Szkoda, ze nigdy nie ma ich tam kiedy naprawde sa potrzebni.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|