Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17
Piostar #4817928 29/07/2011 12:43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
zwykly prowokator siedzacy przed komputerem - olac royal

Bonus: Unibet
Piostar #4817931 29/07/2011 13:10
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Czyli o co w tym protescie chodzi? Bo na razie zero efektow.

craax, tak siedze w okularach przed monitorem i nigdy na zadnym wyjezdzie nie bylem.

connor #4817937 29/07/2011 14:10
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
socjtechniki sie nie oszuka , kibice dla rzadu są grożni tylko w zadymach ulicznych , w sondażach wyborczych i w samych wyborach , giną zasypani głosami golonych małp ceniących ponad wszystko spokoj i bezpieczeństwo

Piostar #4817940 29/07/2011 14:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488


piwo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368


piwo

connor #4817978 29/07/2011 15:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Experto
Czyli o co w tym protescie chodzi? Bo na razie zero efektow.

craax, tak siedze w okularach przed monitorem i nigdy na zadnym wyjezdzie nie bylem.

widac, slychac i czuc

Piostar #4817982 29/07/2011 16:02
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
BRAWO LEGIONISCI - szacunek piwo

Piostar #4819982 30/07/2011 17:40
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735

anfa_ #4823324 01/08/2011 15:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zaczyna sie...

Do dwóch lat więzienia grozi 38-letniemu pseudokibicowi, który w trakcie sobotniego meczu piłkarskiego Widzew Łódź - Wisła Kraków (1:1) uderzył pracownika ochrony. Mieszkańcowi Siedlec grozi również zakaz stadionowy.
Jak poinformowała w niedzielę PAP policja, podczas meczu zatrzymano również trzech mężczyzn, którzy "nie stosowali się do poleceń pracowników ochrony". Łodzianom w wieku 28 i 35 lat oraz 34-letniemu mieszkańcowi Łowicza grozi wysoka grzywna.

Ponadto policjanci ukarali kolejnych 95 osób
mandatami, za wykroczenia polegające m.in. na zaśmiecaniu, publicznym używaniu słów wulgarnych, spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym oraz naruszaniu zasad bezpieczeństwa na drodze.

Mecz Widzewa Łódź i Wisły Kraków rozegrano bez udziału kibiców drużyny przyjezdnej.

lupus #4823334 01/08/2011 16:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Prawde mowiac takiej ilosci Policji to jeszcze nie widzialem i najlepsze jest to ze nie przy samym stadionie ale przy osiedlowych blokach , za sklepami , na placach zabaw puke

Juz w sobote bylo blisko do totalnej rozroby ale mysle ze to kwestia czasu jesli tego typu prowokacje sie nie skoncza tym bardziej ze poza stadionem jest wieksze pole manewru ucieczki

Wiec jesli takie dzialania maja sie przyczynic do zaprowadzenia porzadku to nic nie rozumiem smirk

Inzaghi78 #4823382 01/08/2011 16:55
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Inzaghi78
Prawde mowiac takiej ilosci Policji to jeszcze nie widzialem i najlepsze jest to ze nie przy samym stadionie ale przy osiedlowych blokach , za sklepami , na placach zabaw puke

Juz w sobote bylo blisko do totalnej rozroby ale mysle ze to kwestia czasu jesli tego typu prowokacje sie nie skoncza tym bardziej ze poza stadionem jest wieksze pole manewru ucieczki

Wiec jesli takie dzialania maja sie przyczynic do zaprowadzenia porzadku to nic nie rozumiem smirk

Aha, obecność policji na osiedlach, koło sklepów czy placów zabaw to prowokacja mająca doprowadzić do TOTALNEJ ROZRÓBY? smile

Piostar #4823400 01/08/2011 17:08
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Quote
publicznym używaniu słów wulgarnych,

blush

Nie ma jak to liberalna partia laugh

Piostar #4823415 01/08/2011 17:16
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Inzaghi78
Prawde mowiac takiej ilosci Policji to jeszcze nie widzialem i najlepsze jest to ze nie przy samym stadionie ale przy osiedlowych blokach , za sklepami , na placach zabaw puke

Juz w sobote bylo blisko do totalnej rozroby ale mysle ze to kwestia czasu jesli tego typu prowokacje sie nie skoncza tym bardziej ze poza stadionem jest wieksze pole manewru ucieczki

Wiec jesli takie dzialania maja sie przyczynic do zaprowadzenia porzadku to nic nie rozumiem smirk

Aha, obecność policji na osiedlach, koło sklepów czy placów zabaw to prowokacja mająca doprowadzić do TOTALNEJ ROZRÓBY? smile
dokladnie tak

strasznie potrzebni są kolo placow zabaw, nie ma co..

Piostar #4823420 01/08/2011 17:19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
I kiboli bawiących się w piaskownicy prowokują do "totalnej rozróby". grin

Piostar #4823918 01/08/2011 22:47
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Stawiają ich wszędzie czepiają się najdrobniejszych wykroczeń wlepiając mandaty min za picie, przechodzenie przez ulice w niewyznaczonych miejscach itd.Znam to skądś, raz z ogródka knajpy wytargali na moich oczach typa co stał jedną nogą za ogrodzeniem.
Szkoda że tak nie pilnują np w juvenalia gdzie banda buraków z różnych zapizdów robi to na co ma ochotę.Zrozumiał bym jeszcze jakby się czepiali zapijaczonych ochlaptusów a nie normalnych ludzi którzy w kulturze sączą sobie piwko w okolicy stadionu.

Piostar #4823923 01/08/2011 22:48
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
zwykłe pokazówki za pieniądze podatników.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Conrad sprobuje Ci wytlumaczyc choc to i tak bezsensu bo nie ma co sie kopac z koniem confused

Powiedz mi jaka szkode wyrzadzaja kibice pijacy nawet w tej pierd........ piaskownicy browara ??? Gwarantuje Ci ze widze to zjawisko od X lat i nigdy z tego powodu nie widzialem zeby ktos ucierpial a pojawienie sie w okolicy Policji wywoluje zupelnie niepotrzebna agresje ktora sie jakby nie patrzec rozprzestrzenia

Niech przyjda dzien lub dwa pozniej jak grupa nacpanych gowniarzy rozpier.... okoliczne auta, latarnie i zaczepia przechodniow itd...

Czy myslisz ze to piwko pija sami lysi napakowani hooligans jezdzacy po lasach na ustawki laugh


Piostar #4824377 02/08/2011 02:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174

Inzaghi78 #4824465 02/08/2011 02:55
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Inzaghi78
Powiedz mi jaka szkode wyrzadzaja kibice pijacy nawet w tej pierd........ piaskownicy browara ??? Gwarantuje Ci ze widze to zjawisko od X lat i nigdy z tego powodu nie widzialem zeby ktos ucierpial a pojawienie sie w okolicy Policji wywoluje zupelnie niepotrzebna agresje ktora sie jakby nie patrzec rozprzestrzenia

Mi to akurat nie przeszkadza (za wyjątkiem tych placów zabaw) bo sam lubię sobie wypić piwo w plenerze. Nawet w Singapurze można pić wszędzie i często sobie chodzę z browarem w ręku w upalny dzień, ale fakt że tam nie zobaczysz żadnych problemów związanych z tym. Jedna głupia akcja i więzienie gwarantowane, jak i kara chłosty czyli miesiąc spania na brzuchu i pamiątka do końca życia. grin

Natomiast obecność policji jest czymś pozytywnym bo w każdym kraju ludzie narzekają, że zamiast siedzieć za biurkami to powinni być właśnie na ulicach, wśród ludzi. Tak więc tym więcej i częściej ich widzę poza swoimi budynkami i biurkami, tym lepiej.

Piostar #4824567 02/08/2011 03:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Szkoda, ze nigdy nie ma ich tam kiedy naprawde sa potrzebni.

Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1