|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
U nas to policja tak pracuje, że wyjeżdża naładowaną suka i wyrzucają na dzielnicy 2-3 największych osłów z ekipy. Reszta jeździ sobie na kebaby a potem stoją gdzieś w uboczu z wyciągniętymi nogami (potem zabierają krawężnych zapierdalaczy na inny rejon) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
W uroczystościach przypadajacej dzisiaj rocznicy bardzo aktywny udział brali kibice. Na pewno wkrótce pojawią się jakieś materiały.
Było wspaniale. Jeden z najbardziej wyjątkowych dni w moim życiu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10047241,Staruch_w_rekach_policji.html
to KURWY POLICYJNE
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10047241,Staruch_w_rekach_policji.html
to KURWY POLICYJNE Jako sprawcę wskazała go ofiara przestępstwa...Starucha najprawdopodobniej ujęto w związku z rozbojem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155 |
Coś mi tu nie gra , Staruch robi "dziesionę" i idzie w miejsce gdzie jest dużo psów , zreszta wątpie żeby cos takiego odjebał w momencie gdy policja tylko czeka aż sie wysika w miejscu publicznym albo przejdzie na czerwonym świetle........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10047241,Staruch_w_rekach_policji.html
to KURWY POLICYJNE Jako sprawcę wskazała go ofiara przestępstwa...Starucha najprawdopodobniej ujęto w związku z rozbojem.  E tam pewnie wpierdolili tym z Konwiktorskiej za próbę obchodów powstania. Zabawne to jest jak w rocznice narodowe typu Święto Niepodległości, 3maja czy wybuch Powstania Polacy okładają się między sobą po gębach ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Jak pies pozniej spierda przed kamera taki "cwaniak" z niego albo jak stado idiotow na koncu stoi i nie umie odpowiedziec na proste pytanie: "kto tu dowodzi" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Porąbany kraj. Byle do wyborow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
A co wybory pomogą? Jedyny ratunek dla Polski to koniec świata w 2012r. ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
- nie ten temat
Dzięki, C.
Last edited by Conrad; 03/08/2011 05:13.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Nie wiem czy rzeczywiście mieli powód żeby go zatrzymać (czy popełnił przestępstwo, czy nie), ale coś czuję, że niedługo się okaże sytuacja identyczna jak z tym gówniarzem co pociął się żyletkami i mówił, że to wina kiboli.
Ale... zatrzymanie go w TAKIM momencie, o tej porze gdy wokół pełno kibiców Legii - to jest tylko i wyłącznie prowokacja. 50 suk potrzebnych potrzebnych do zatrzymania jednego gościa... Staruch rzeczywiście dorobi się legendy przy której Al Capone będzie dzieckiem z piaskownicy. Obliczona na to, że komuś puszczą nerwy, że dojdzie do rozróby i aparat władzy usankcjonuje kolejne represje.
Na szczęście tym razem do niczego poważnego nie doszło poza standardowymi słownymi przepychankami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155 |
Prowokacja sie nie powiodła ,Matoł pewnie liczył ze dojdzie do wielkiej rozróby i bedzie można ogłosić wszem i wobec jacy to kibice są beee , że kibice nie potrafia nawet uszanować takiego dnia jak rocznica Powstania Warszawskiego ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Co za skurwysynstwo, nawet Powstania nie potrafia uszanowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Porąbany kraj. Byle do wyborow. a na pewno zenujacy kraj po obydwu stronach niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ale... zatrzymanie go w TAKIM momencie, o tej porze gdy wokół pełno kibiców Legii - to jest tylko i wyłącznie prowokacja. Jasne.  Policja ma grzecznie czekać na właściwy moment, i nie aresztować od razu kogoś kto jest poszukiwany z uwagi na podejrzenie popełnienia przestępstwa, do tego dokonanego wcześniej tego samego dnia. Jeśli już to jest to sygnał, że policja się wcale nie boi wkroczyć w dowolnym momencie, nawet jeśli podejrzany jest otoczony masą kolesi. I tak też się stało. Jaka to prowokacja? Że przyszli jedną osobę zgarnąć? I co niby miała dać bijatyka i opór skoro postępowanie jest i tak już wszczęte? Zresztą, nie tak dawno narzekano na zupełnie odwrotną sytuacją, że policja zatrzymuje pojedynczo poszukiwane osoby podczas "pory śniadaniowej"... Jak widać i tak źle i tak źle. Proponuję stadionowym przestępcom przesłać list do policji i podać akceptowane przez nich godziny zatrzymań, np. od 08:00-14:00, tylko w poniedziałki, środy i piątki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Według ciebie z logistycznego punktu widzenia policji lepiej wysłać parę oddziałów prewencji w miejsce zgromadzenia ,,stadionowych bandytów,, gdzie istnieje duże ryzyko zamieszek i kalkulować dodatkowe szkody kosztem polskiego podatnika? Czy lepiej wysłać patrol pod dom podejrzanego i unikając niepotrzebnych sytuacji i kosztów, doprowadzić podejrzanego pod wymiar sprawiedliwości? Staruch to zdaje się nie jest jakiś uciekinier ścigany międzynarodowym listem gończym żeby wyprawiać takie cyrki, raczej celebryta i osoba wszystkim dobrze znana (policji także) Zrobili akcje jakby zawijali jakiegoś Najmrockiego albo typa który zaszlachtował kobietę w ciąży, a z tego co się mówi dał zwykle komuś po gębie. O braku kompetencji funkcjonariuszy którzy walą tekstami typu ,szkoda kul na takie bydło, (do ludzi którzy uczcili rocznicę wybuchu P.W.) w dodatku nie potrafiące się wylegitymować to już szkoda pisać.Pewnie co druga pała stojąca tam w mundurze przed interwencją zapomniała o tym wydarzeniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155 |
royalflush on i tak tego nie zrozumie , to tak jakbys gadał do ściany
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oddziały i tak pewnie były w pobliżu ze względu na sytuację, natomiast nikt się nie będzie cackał i dobierał "właściwy moment" tylko jak mają nakaz zatrzymania to go wykonują. Może pokazówka polegała właśnie na tym, że przyjdą po kogoś nawet jak się otoczy kolesiami i będzie święcie przekonany, że akurat w tej chwili jest nietykalny. Ale to już jest osobna kwestia...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|