Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17
Piostar #4824568 02/08/2011 03:50
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
U nas to policja tak pracuje, że wyjeżdża naładowaną suka i wyrzucają na dzielnicy 2-3 największych osłów z ekipy.
Reszta jeździ sobie na kebaby a potem stoją gdzieś w uboczu z wyciągniętymi nogami (potem zabierają krawężnych zapierdalaczy na inny rejon) grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
W uroczystościach przypadajacej dzisiaj rocznicy bardzo aktywny udział brali kibice. Na pewno wkrótce pojawią się jakieś materiały.

Było wspaniale. Jeden z najbardziej wyjątkowych dni w moim życiu.

Piostar #4825060 02/08/2011 18:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10047241,Staruch_w_rekach_policji.html

to KURWY POLICYJNE

pawcio1 #4825074 02/08/2011 19:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by pawcio1
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10047241,Staruch_w_rekach_policji.html

to KURWY POLICYJNE

Jako sprawcę wskazała go ofiara przestępstwa...Starucha najprawdopodobniej ujęto w związku z rozbojem.

smirk

Piostar #4825089 02/08/2011 19:11
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
Coś mi tu nie gra , Staruch robi "dziesionę" i idzie w miejsce gdzie jest dużo psów , zreszta wątpie żeby cos takiego odjebał w momencie gdy policja tylko czeka aż sie wysika w miejscu publicznym albo przejdzie na czerwonym świetle........

Piostar #4825173 02/08/2011 20:07
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969

Stoin #4825454 02/08/2011 22:10
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by pawcio1
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10047241,Staruch_w_rekach_policji.html

to KURWY POLICYJNE

Jako sprawcę wskazała go ofiara przestępstwa...Starucha najprawdopodobniej ujęto w związku z rozbojem.

smirk
E tam pewnie wpierdolili tym z Konwiktorskiej za próbę obchodów powstania. Zabawne to jest jak w rocznice narodowe typu Święto Niepodległości, 3maja czy wybuch Powstania Polacy okładają się między sobą po gębach ;p

Piostar #4825710 03/08/2011 00:03
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Jak pies pozniej spierda przed kamera taki "cwaniak" z niego albo jak stado idiotow na koncu stoi i nie umie odpowiedziec na proste pytanie: "kto tu dowodzi" smirk

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444

Piostar #4826167 03/08/2011 03:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Porąbany kraj.
Byle do wyborow.

Piostar #4826306 03/08/2011 04:22
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
A co wybory pomogą? Jedyny ratunek dla Polski to koniec świata w 2012r. ;p

lupus #4826372 03/08/2011 05:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
- nie ten temat

Dzięki, C.

Last edited by Conrad; 03/08/2011 05:13.
Piostar #4826661 03/08/2011 12:47
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Nie wiem czy rzeczywiście mieli powód żeby go zatrzymać (czy popełnił przestępstwo, czy nie), ale coś czuję, że niedługo się okaże sytuacja identyczna jak z tym gówniarzem co pociął się żyletkami i mówił, że to wina kiboli.

Ale... zatrzymanie go w TAKIM momencie, o tej porze gdy wokół pełno kibiców Legii - to jest tylko i wyłącznie prowokacja. 50 suk potrzebnych potrzebnych do zatrzymania jednego gościa... Staruch rzeczywiście dorobi się legendy przy której Al Capone będzie dzieckiem z piaskownicy.
Obliczona na to, że komuś puszczą nerwy, że dojdzie do rozróby i aparat władzy usankcjonuje kolejne represje.

Na szczęście tym razem do niczego poważnego nie doszło poza standardowymi słownymi przepychankami.

Piostar #4826668 03/08/2011 13:25
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
Prowokacja sie nie powiodła ,Matoł pewnie liczył ze dojdzie do wielkiej rozróby i bedzie można ogłosić wszem i wobec jacy to kibice są beee , że kibice nie potrafia nawet uszanować takiego dnia jak rocznica Powstania Warszawskiego ..

Piostar #4826934 03/08/2011 17:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Co za skurwysynstwo, nawet Powstania nie potrafia uszanowac.

lupus #4827144 03/08/2011 19:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by lupus
Porąbany kraj.
Byle do wyborow.


a na pewno zenujacy kraj

po obydwu stronach niestety

Bzyku #4827359 03/08/2011 21:40
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Bzyku
Ale... zatrzymanie go w TAKIM momencie, o tej porze gdy wokół pełno kibiców Legii - to jest tylko i wyłącznie prowokacja.

Jasne. grin

Policja ma grzecznie czekać na właściwy moment, i nie aresztować od razu kogoś kto jest poszukiwany z uwagi na podejrzenie popełnienia przestępstwa, do tego dokonanego wcześniej tego samego dnia.

Jeśli już to jest to sygnał, że policja się wcale nie boi wkroczyć w dowolnym momencie, nawet jeśli podejrzany jest otoczony masą kolesi. I tak też się stało. Jaka to prowokacja? Że przyszli jedną osobę zgarnąć? I co niby miała dać bijatyka i opór skoro postępowanie jest i tak już wszczęte?

Zresztą, nie tak dawno narzekano na zupełnie odwrotną sytuacją, że policja zatrzymuje pojedynczo poszukiwane osoby podczas "pory śniadaniowej"... Jak widać i tak źle i tak źle. Proponuję stadionowym przestępcom przesłać list do policji i podać akceptowane przez nich godziny zatrzymań, np. od 08:00-14:00, tylko w poniedziałki, środy i piątki. laugh

Piostar #4827450 03/08/2011 22:42
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Według ciebie z logistycznego punktu widzenia policji lepiej wysłać parę oddziałów prewencji w miejsce zgromadzenia ,,stadionowych bandytów,, gdzie istnieje duże ryzyko zamieszek i kalkulować dodatkowe szkody kosztem polskiego podatnika?
Czy lepiej wysłać patrol pod dom podejrzanego i unikając niepotrzebnych sytuacji i kosztów, doprowadzić podejrzanego pod wymiar sprawiedliwości?
Staruch to zdaje się nie jest jakiś uciekinier ścigany międzynarodowym listem gończym żeby wyprawiać takie cyrki, raczej celebryta i osoba wszystkim dobrze znana (policji także)
Zrobili akcje jakby zawijali jakiegoś Najmrockiego albo typa który zaszlachtował kobietę w ciąży, a z tego co się mówi dał zwykle komuś po gębie.
O braku kompetencji funkcjonariuszy którzy walą tekstami typu ,szkoda kul na takie bydło, (do ludzi którzy uczcili rocznicę wybuchu P.W.) w dodatku nie potrafiące się wylegitymować to już szkoda pisać.Pewnie co druga pała stojąca tam w mundurze przed interwencją zapomniała o tym wydarzeniu.


Piostar #4827458 03/08/2011 22:51
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
royalflush on i tak tego nie zrozumie , to tak jakbys gadał do ściany

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Oddziały i tak pewnie były w pobliżu ze względu na sytuację, natomiast nikt się nie będzie cackał i dobierał "właściwy moment" tylko jak mają nakaz zatrzymania to go wykonują. Może pokazówka polegała właśnie na tym, że przyjdą po kogoś nawet jak się otoczy kolesiami i będzie święcie przekonany, że akurat w tej chwili jest nietykalny. Ale to już jest osobna kwestia...

Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, ANZELMO, Lukasz111, Sensei, aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,823 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1