|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
heh 6-6 a pisales ze serwowal na mecz... widac, ze cigale mu ich brakuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Grigor jest niesamowity. Stracil serwis przy serwisie na mecz jak to mlokosom moze sie przydarzyc, ale wielu by kolejnego gema przegralo gladko, a pozniej moze i mecz bez tb, a on wyciagnal tego gema i ponownie serwuje na mecz  no niesamowity na tle smyczka... bez urazy dla mnie jest gowno wart ten Grigor jako zawodnik Smyczek go pyknie , gowno wort Grigor sprzedaje mecze Sory, ale kim ty w ogole jestes?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Grigor jest niesamowity. Stracil serwis przy serwisie na mecz jak to mlokosom moze sie przydarzyc, ale wielu by kolejnego gema przegralo gladko, a pozniej moze i mecz bez tb, a on wyciagnal tego gema i ponownie serwuje na mecz  no niesamowity na tle smyczka... bez urazy dla mnie jest gowno wart ten Grigor jako zawodnik Daj mu czas. On ma dopiero 20 lat. Czy Federer w jego wieku byl takim pewniakiem? Fedex był w jego wieku w topie Cicho mlody  Moze nie najlepsze porownanie, ale te style...tak musialem napisac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294 |
Grigor jest niesamowity. Stracil serwis przy serwisie na mecz jak to mlokosom moze sie przydarzyc, ale wielu by kolejnego gema przegralo gladko, a pozniej moze i mecz bez tb, a on wyciagnal tego gema i ponownie serwuje na mecz  no niesamowity na tle smyczka... bez urazy dla mnie jest gowno wart ten Grigor jako zawodnik Smyczek go pyknie , gowno wort Grigor sprzedaje mecze Sory, ale kim ty w ogole jestes? Zalezy kto pyta
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
A jednak wygral mecz, ktorego na dobra sprawe wygrac [w wiekszosci podobnych przypadkow!] nie powinien 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Daj mu czas. On ma dopiero 20 lat. Czy Federer w jego wieku byl takim pewniakiem? Fedex był w jego wieku w topie Roger w wieku 20 lub 21 byl w top 10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
już to napisałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
No jeblem sie z tym Rogerem, nie wypominajcie mi  A co do COME BACKOW to jednak nie byl to taki drugi przypadek w sezonie, ale trzeci - jeszcze na trawie z Evansem byl w dupie, a jednak wygral.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Blake miał już kończyć karierę, zbierał baty w challengerach. A tu niektórzy wspominają, że może namieszać na wielkim szlemie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Blake miał już kończyć karierę, zbierał baty w challengerach. A tu niektórzy wspominają, że może namieszać na wielkim szlemie  a kogo on pokonal by tak sadzic ?;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
coś Anderson strasznie męczy przy swoim serwisie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Krecik co na jutro widzisz wartego zainwestowania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
ciekawe czy zvonka mi ujebie kupon... dzieki niej ladnie 3.01 wyszlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Blake miał już kończyć karierę, zbierał baty w challengerach. A tu niektórzy wspominają, że może namieszać na wielkim szlemie  a kogo on pokonal by tak sadzic ?;) właśnie jedzie Nalbaldiana, po za tym mówię co czytam na forum zagranicznym. Ostatnio podobno gra bardzo dobrze i widzę, że miał niezłe wyniki. Kto wie, może machnie jaki ćwierćfinał na pożegnanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Blake miał już kończyć karierę, zbierał baty w challengerach. A tu niektórzy wspominają, że może namieszać na wielkim szlemie  a kogo on pokonal by tak sadzic ?;) właśnie jedzie Nalbaldiana, po za tym mówię co czytam na forum zagranicznym. Ostatnio podobno gra bardzo dobrze i widzę, że miał niezłe wyniki. Kto wie, może machnie jaki ćwierćfinał na pożegnanie ? a masz link do tego meczu ? pewnie Nalbi ma problemy by lapac powietrze przez nadwage 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Krecik co na jutro widzisz wartego zainwestowania? Stepanek i setowa na Zheng, pierwsze luźne pomysły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
od dawna już tak ma, a jeszcze rok temu potrafił tu wygrać, zresztą on z miejsca potrafi posłać jakiś kosmiczny return.
Nie mówię, że wygra szlema, ale jeszcze niedawno wyglądał tragicznie, czytało się o końcu kariery, a tu zaczyna coś grać, dobry podobno mecz z Potro, wyrównany bój z Isnerem. Wygrana z Gulbisem, który właśnie wygrał
coś tam jeszcze gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
dawno go nie widziałem, ale po wynikach widzę, że marnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
1.42 na denko hmmm ma ktos numer do jego brata ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|