|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Czy bede jeszcze wystawione handicapy punktowe,w zakladach sezonowych na ekstraklase ? Po tej kolejce na specjalne życzenie będą wystawione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
wiidac jacy wasi analitycy są ssmieszni jak kurs spada z 2,4 na 1,3 (polowe ludzi powinni tam wy..ac na urlopy) czat to teraz chyba z pół roku nie bedziie chodziil
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
już wpłacać nie można przez przelewy 24 ?
do mb mnie wywala
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
wpłacać można jedynie poprzez MB, straciłem na tym 20zł jak wpłacałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
email z mb moze być inny niż na tobet mam ?
tzn na mnie jest mb ale inny niż w Tobet
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Tobet po prostu przerzucił opłaty za transakcje na klientów (stąd zapewne zmiana płatności via mb) Wcześniej klient nie ponosił z tego tytułu kosztów, teraz jest inaczej.. Oj nie ładnie nie ładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
niekoniecznie, wpłaciłem ostatnio 120 zł. żeby dostać ten bonus przez przelewy24 via moneybookers i tyle pobrało mi z konta w banku
tylko zdenerwowała mnie próba wypłaty, byłem przekonany że skoro wpłacam VIA MONEYBOOKERS przez przelewy24 to nie ma różnicy czy wypłacam na konto czy moneybookers skoro jakby nie patrzeć wpłacam przez moneybookers, jednak zleciłem wypłatę po tym jak czekałem prawie godzinę na rozliczenie Chinek o 15:59 i okazało się że ją odrzucili o 17:30, oczywiście zleciłem następną bo w ofercie tobet brakuje wielu imprez i kasa zamrożona na weekend...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 238 |
Polski suport po jakim czasie załatwia sprawy ? Chciałem coś obstawić z telefonu i konto zablokowane 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
namieszali coś i teraz lipa same problemy nie da się wpłacić  Banik przekaż dalej aby coś z tym zrobili
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
TObet ma zamiar wystawic Superpuchar Wloch? Wg to ladnie sie opierdalaja z wystawieniem kompletnej oferty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Rzeczywiście się opier.. nie kompletna oferta na tenis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
niech nowych zatrudnia;p a nie sie opierdalaja bo na wczasy wyjechali ciezko ich zastąpic? watpie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Kurwa caly Tobet na urlopie? mogli polowe wyslac w lipcu a reszte w sierpniu albo niech zatrudnia kogos proste  "Klient nasz Pan" do kurwy nedzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Banik kiedy macie zamiar wystawic 4 lige malopolska i czy bedzie mozliwosc zagrania awansow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Dokonywał ktoś ostatnio wypłat z tobetu w niedziele? Chodzi mi o wyplate na mbank, jesli dzis wykonam kiedy moge sie spodziewac pieniedzy na koncie?
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Tobet/Nordicbet nie wykonują wypłat w weekend. Tak więc, wypłatę możesz zlecić teraz, ale jej realizacja nastąpi jutro.
Myślę, że 2 dni będziesz czekać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Czat tobetu niedostepny juz tak dlugo ze...
Wywaliliscie te Justyne ktora robila na czacie?
bet365 ma chyba z kilkanascie osob co robia na czacie wy niemozecie znalezc jednej po polsku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Tobet po prostu przerzucił opłaty za transakcje na klientów (stąd zapewne zmiana płatności via mb) Wcześniej klient nie ponosił z tego tytułu kosztów, teraz jest inaczej.. Oj nieładnie nieładnie  Gdzie jest taka informacja? Tobet, tak jak kilku innych bukacherów, miał jedną wypłatę na MB/Neteller w miesiącu gratis a potem bodajże 2% opłaty za transakcję (max.30USD). Coś się zmieniło? Co do Przelewy24, to dziwne jeśli faktycznie zniknęła ta opcja dla wpłat. Tobet z tego co pamiętam ma(miał) konta w Banku Zachodnim WBK (PLN/EUR) czy Pekao SA i skoro nie mają problemu z dalszą obsługą swoich kont w polskich bankach, to tym bardziej P24 powinno "hulać".
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Nie napisałem że pobiera opłaty za wypłaty, po prostu jak dokonuję obecnie depozytu przez p24 - to łączy za pośrednictwem moneybookers, i wtedy jest pobierana prowizja. Reasumując depozyt przez p24 jest możliwy ale dodatkowym pośrednikiem jest moneybookers..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|