Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 20 1 2 5 6 7 8 9 19 20
TriumfWoli #4831222 05/08/2011 20:19
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by TriumfWoli
Czy bede jeszcze wystawione handicapy punktowe,w zakladach sezonowych na ekstraklase ?

Po tej kolejce na specjalne życzenie będą wystawione wink


Bonus: Unibet
Piostar #4831227 05/08/2011 20:21
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Dwie oferty na 2.kolejkę Ekstraklasy:

"Ekstrakasa na piątaka":
http://www.tobet.com/docs?content=regulamin&content_only=false&ads=false

oraz nowość "Tobet.com sponsoruje Ligopedię 2011"
https://www.tobet.com/docs?content=ligopedia&content_only=false&ads=false

Piostar #4831240 05/08/2011 20:24
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
wiidac jacy wasi analitycy są ssmieszni jak kurs spada z 2,4 na 1,3 (polowe ludzi powinni tam wy..ac na urlopy) czat to teraz chyba z pół roku nie bedziie chodziil

Piostar #4831247 05/08/2011 20:30
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
już wpłacać nie można przez przelewy 24 ?

do mb mnie wywala

Piostar #4831251 05/08/2011 20:32
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
wpłacać można jedynie poprzez MB, straciłem na tym 20zł jak wpłacałem smirk

Piostar #4831328 05/08/2011 21:08
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
email z mb moze być inny niż na tobet mam ?

tzn na mnie jest mb ale inny niż w Tobet

Piostar #4831590 06/08/2011 00:28
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Tobet po prostu przerzucił opłaty za transakcje na klientów (stąd zapewne zmiana płatności via mb) Wcześniej klient nie ponosił z tego tytułu kosztów, teraz jest inaczej.. Oj nie ładnie nie ładnie wink

Piostar #4831702 06/08/2011 01:21
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
niekoniecznie, wpłaciłem ostatnio 120 zł. żeby dostać ten bonus przez przelewy24 via moneybookers i tyle pobrało mi z konta w banku

tylko zdenerwowała mnie próba wypłaty, byłem przekonany że skoro wpłacam VIA MONEYBOOKERS przez przelewy24 to nie ma różnicy czy wypłacam na konto czy moneybookers skoro jakby nie patrzeć wpłacam przez moneybookers, jednak zleciłem wypłatę po tym jak czekałem prawie godzinę na rozliczenie Chinek o 15:59 i okazało się że ją odrzucili o 17:30, oczywiście zleciłem następną bo w ofercie tobet brakuje wielu imprez i kasa zamrożona na weekend...

Brator #4831777 06/08/2011 01:50
Dołączył: Nov 2010
Posty: 238
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 238
Polski suport po jakim czasie załatwia sprawy ?
Chciałem coś obstawić z telefonu i konto zablokowane puke

Piostar #4831898 06/08/2011 02:21
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
namieszali coś i teraz lipa same problemy
nie da się wpłacić frown
Banik przekaż dalej aby coś z tym zrobili

Piostar #4832594 06/08/2011 15:59
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
TObet ma zamiar wystawic Superpuchar Wloch? smirk
Wg to ladnie sie opierdalaja z wystawieniem kompletnej oferty puke

Piostar #4832870 06/08/2011 18:38
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Rzeczywiście się opier.. nie kompletna oferta na tenis.

Piostar #4832882 06/08/2011 18:40
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
niech nowych zatrudnia;p a nie sie opierdalaja bo na wczasy wyjechali ciezko ich zastąpic? watpie...

Piostar #4832893 06/08/2011 18:42
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Kurwa caly Tobet na urlopie? mogli polowe wyslac w lipcu a reszte w sierpniu albo niech zatrudnia kogos proste smile "Klient nasz Pan" do kurwy nedzy smirk

Piostar #4833714 06/08/2011 23:50
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Banik kiedy macie zamiar wystawic 4 lige malopolska i czy bedzie mozliwosc zagrania awansow?

Piostar #4834769 07/08/2011 15:40
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Dokonywał ktoś ostatnio wypłat z tobetu w niedziele? Chodzi mi o wyplate na mbank, jesli dzis wykonam kiedy moge sie spodziewac pieniedzy na koncie?

Pozdrawiam.

rcsade #4834776 07/08/2011 15:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Tobet/Nordicbet nie wykonują wypłat w weekend. Tak więc, wypłatę możesz zlecić teraz, ale jej realizacja nastąpi jutro.

Myślę, że 2 dni będziesz czekać.

Piostar #4836832 08/08/2011 14:54
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Czat tobetu niedostepny juz tak dlugo ze...

Wywaliliscie te Justyne ktora robila na czacie?

bet365 ma chyba z kilkanascie osob co robia na czacie wy niemozecie znalezc jednej po polsku?

rcsade #4836873 08/08/2011 16:05
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by rcsade
Tobet po prostu przerzucił opłaty za transakcje na klientów (stąd zapewne zmiana płatności via mb) Wcześniej klient nie ponosił z tego tytułu kosztów, teraz jest inaczej.. Oj nieładnie nieładnie wink

Gdzie jest taka informacja? Tobet, tak jak kilku innych bukacherów, miał jedną wypłatę na MB/Neteller w miesiącu gratis a potem bodajże 2% opłaty za transakcję (max.30USD). Coś się zmieniło?

Co do Przelewy24, to dziwne jeśli faktycznie zniknęła ta opcja dla wpłat. Tobet z tego co pamiętam ma(miał) konta w Banku Zachodnim WBK (PLN/EUR) czy Pekao SA i skoro nie mają problemu z dalszą obsługą swoich kont w polskich bankach, to tym bardziej P24 powinno "hulać".

Piostar #4836925 08/08/2011 18:25
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Nie napisałem że pobiera opłaty za wypłaty, po prostu jak dokonuję obecnie depozytu przez p24 - to łączy za pośrednictwem moneybookers, i wtedy jest pobierana prowizja. Reasumując depozyt przez p24 jest możliwy ale dodatkowym pośrednikiem jest moneybookers..

Strona 7 z 20 1 2 5 6 7 8 9 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1