|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
po rogers cup jaki od poniedzielku turniej? do szkoly od wrzesnia ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Stasiek @ 2.33 + Aza  Berdicz @ 1.61  jakis argument za Stachem? Stachu w formie, Fish tak wybornie podania nie trzyma w Kanadzie, dodatkowo finał w ubiegłym tygodniu, wg mnie value po stronie Szwajcara
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
za dwojaka chyba walne
klizan,tipsa,frytki,vinci,tsonga w deblu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
za dwojaka chyba walne
klizan,tipsa,frytki,vinci,tsonga w deblu brak jakiego kolwiek argumentu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
po rogers cup jaki od poniedzielku turniej? do szkoly od wrzesnia ?  sed, nie pytalem kiedy zaczynasz szkole, tylko co grane od poniedzielku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
za dwojaka chyba walne
klizan,tipsa,frytki,vinci,tsonga w deblu brak jakiego kolwiek argumentu  kurs wysmienity,tsonga w formie stasiu tez w miare, powinny byc na rowni kursy wiec zagram ich, no i murki tez mialy tankowac dawno temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
za dwojaka chyba walne
klizan,tipsa,frytki,vinci,tsonga w deblu brak jakiego kolwiek argumentu  kurs wysmienity,tsonga w formie stasiu tez w miare, powinny byc na rowni kursy wiec zagram ich, no i murki tez mialy tankowac dawno temu  obaj maja ciezkie mecze singlowe jak chcoiaz 1 z nich przejdzie dalej to nie ebdzie sie pierdolil w deblu ... brak argumentow i szans na ich win
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
zagra ktos w dmtp ??????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
zagra ktos w dmtp ?????????? za 25min bede mogl dopiero
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
za dwojaka chyba walne
klizan,tipsa,frytki,vinci,tsonga w deblu brak jakiego kolwiek argumentu  kurs wysmienity,tsonga w formie stasiu tez w miare, powinny byc na rowni kursy wiec zagram ich, no i murki tez mialy tankowac dawno temu  obaj maja ciezkie mecze singlowe jak chcoiaz 1 z nich przejdzie dalej to nie ebdzie sie pierdolil w deblu ... brak argumentow i szans na ich win ciezkie? tsonga powinien w 2setach odprawic cygana bez klopotu, stasiu moze miec ciezko tam na 3sety sie zapowiada boj, a deble to nie sa jakies wyczerpujace mecze, zreszta jak beda chcieli tankowac czyli sie nie pierdolic to oddac przed meczem jak np zrobil konio przed meczem z monfim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
zagra ktos w dmtp ?????????? za 25min bede mogl dopiero a mozesz na minute wejsc i sprawdzic czy mozna do mnie dolanczac? bo cos tam zrobiłem z portami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
zagra ktos w dmtp ?????????? za 25min bede mogl dopiero a mozesz na minute wejsc i sprawdzic czy mozna do mnie dolanczac? bo cos tam zrobiłem z portami ok stawiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
ciezkie? tsonga powinien w 2setach odprawic cygana bez klopotu, stasiu moze miec ciezko tam na 3sety sie zapowiada boj, a deble to nie sa jakies wyczerpujace mecze, zreszta jak beda chcieli tankowac czyli sie nie pierdolic to oddac przed meczem jak np zrobil konio przed meczem z monfim  tak, Ty wiesz co bedą chcieli zrobic. Zdrowy jeden i drugi wyjdą. Nie szukaj argumentu na sile. To nie deblisci, singiel ważniejszy po ewentalnym awansie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ciezkie? tsonga powinien w 2setach odprawic cygana bez klopotu, stasiu moze miec ciezko tam na 3sety sie zapowiada boj, a deble to nie sa jakies wyczerpujace mecze, zreszta jak beda chcieli tankowac czyli sie nie pierdolic to oddac przed meczem jak np zrobil konio przed meczem z monfim  tak, Ty wiesz co bedą chcieli zrobic. Zdrowy jeden i drugi wyjdą. Nie szukaj argumentu na sile. To nie deblisci, singiel ważniejszy po ewentalnym awansie. ty tak samo nie wiesz, no ale pomysl jesli jeden przejdzie przynajmniej to jesli nie beda sie chcieli trudzic w deblu to na logike(nie na sile) oddadza przed spotkaniem, ja to tak widze bo po co wychodzic na kort jak nie ma zadnych argumentow i szans na ich win 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ciezkie? tsonga powinien w 2setach odprawic cygana bez klopotu, stasiu moze miec ciezko tam na 3sety sie zapowiada boj, a deble to nie sa jakies wyczerpujace mecze, zreszta jak beda chcieli tankowac czyli sie nie pierdolic to oddac przed meczem jak np zrobil konio przed meczem z monfim  tak, Ty wiesz co bedą chcieli zrobic. Zdrowy jeden i drugi wyjdą. Nie szukaj argumentu na sile. To nie deblisci, singiel ważniejszy po ewentalnym awansie. ty tak samo nie wiesz, no ale pomysl jesli jeden przejdzie przynajmniej to jesli nie beda sie chcieli trudzic w deblu to na logike(nie na sile) oddadza przed spotkaniem, ja to tak widze bo po co wychodzic na kort jak nie ma zadnych argumentow i szans na ich win  dla $  pozatym Tsonga ma przestoje i Mugro spokojnie moze seta z nim wygrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
zreszta tutaj juz pisano ze muraj po przegranym singlu nie bedzie sie pierdolil w deblu bo to nie deblista a juz jest w 1/4 hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
ciezkie? tsonga powinien w 2setach odprawic cygana bez klopotu, stasiu moze miec ciezko tam na 3sety sie zapowiada boj, a deble to nie sa jakies wyczerpujace mecze, zreszta jak beda chcieli tankowac czyli sie nie pierdolic to oddac przed meczem jak np zrobil konio przed meczem z monfim  tak, Ty wiesz co bedą chcieli zrobic. Zdrowy jeden i drugi wyjdą. Nie szukaj argumentu na sile. To nie deblisci, singiel ważniejszy po ewentalnym awansie. ty tak samo nie wiesz, no ale pomysl jesli jeden przejdzie przynajmniej to jesli nie beda sie chcieli trudzic w deblu to na logike(nie na sile) oddadza przed spotkaniem, ja to tak widze bo po co wychodzic na kort jak nie ma zadnych argumentow i szans na ich win   dziś masz arument na takim samym poziomie jak wczoraj na Chela/Monaco. Jak na tym zarobiłeś chyba sam wiesz  Stawiaj. Go on 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ciezkie? tsonga powinien w 2setach odprawic cygana bez klopotu, stasiu moze miec ciezko tam na 3sety sie zapowiada boj, a deble to nie sa jakies wyczerpujace mecze, zreszta jak beda chcieli tankowac czyli sie nie pierdolic to oddac przed meczem jak np zrobil konio przed meczem z monfim  tak, Ty wiesz co bedą chcieli zrobic. Zdrowy jeden i drugi wyjdą. Nie szukaj argumentu na sile. To nie deblisci, singiel ważniejszy po ewentalnym awansie. ty tak samo nie wiesz, no ale pomysl jesli jeden przejdzie przynajmniej to jesli nie beda sie chcieli trudzic w deblu to na logike(nie na sile) oddadza przed spotkaniem, ja to tak widze bo po co wychodzic na kort jak nie ma zadnych argumentow i szans na ich win   dziś masz arument na takim samym poziomie jak wczoraj na Chela/Monaco. Jak na tym zarobiłeś chyba sam wiesz  Stawiaj. Go on  argument ze llodra kontuzja dloni to dla ciebie zaden argument? to jak sie skonczylo to przemilczec symulanta, zreszta co ma tamten mecz do dzisiejszego  napisalem za dwojaka stawiam te mecze bo mi szkoda kasy pompowac w tego tenisa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
zreszta tutaj juz pisano ze muraj po przegranym singlu nie bedzie sie pierdolil w deblu bo to nie deblista a juz jest w 1/4 hehe gowno prawda Murray nigdy jak odpadal z singla a gra w parze deblowej z bratem to nie odpuszcza debla !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
zreszta tutaj juz pisano ze muraj po przegranym singlu nie bedzie sie pierdolil w deblu bo to nie deblista a juz jest w 1/4 hehe gowno prawda Murray nigdy jak odpadal z singla a gra w parze deblowej z bratem to nie odpuszcza debla !! zgadza sie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|