Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 42 1 2 3 4 5 6 41 42
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by tronk
po rogers cup jaki od poniedzielku turniej?
do szkoly od wrzesnia ? wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Bet3654
Originally Posted by Danielsan
Stasiek @ 2.33 + Aza boks boks

Berdicz @ 1.61 boks
jakis argument za Stachem?
Stachu w formie, Fish tak wybornie podania nie trzyma w Kanadzie, dodatkowo finał w ubiegłym tygodniu, wg mnie value po stronie Szwajcara

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
za dwojaka chyba walne

klizan,tipsa,frytki,vinci,tsonga w deblu

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by tronk
za dwojaka chyba walne

klizan,tipsa,frytki,vinci,tsonga w deblu

brak jakiego kolwiek argumentu shocked

Sed #4845298 12/08/2011 17:47
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Sed
Originally Posted by tronk
po rogers cup jaki od poniedzielku turniej?
do szkoly od wrzesnia ? wink

sed, nie pytalem kiedy zaczynasz szkole, tylko co grane od poniedzielku smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by tronk
za dwojaka chyba walne

klizan,tipsa,frytki,vinci,tsonga w deblu

brak jakiego kolwiek argumentu shocked

kurs wysmienity,tsonga w formie stasiu tez w miare, powinny byc na rowni kursy wiec zagram ich, no i murki tez mialy tankowac dawno temu laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by tronk
za dwojaka chyba walne

klizan,tipsa,frytki,vinci,tsonga w deblu

brak jakiego kolwiek argumentu shocked

kurs wysmienity,tsonga w formie stasiu tez w miare, powinny byc na rowni kursy wiec zagram ich, no i murki tez mialy tankowac dawno temu laugh

obaj maja ciezkie mecze singlowe jak chcoiaz 1 z nich przejdzie dalej to nie ebdzie sie pierdolil w deblu ... brak argumentow i szans na ich win

Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
zagra ktos w dmtp ??????????

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by hunter07
zagra ktos w dmtp ??????????

za 25min bede mogl dopiero

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by tronk
za dwojaka chyba walne

klizan,tipsa,frytki,vinci,tsonga w deblu

brak jakiego kolwiek argumentu shocked

kurs wysmienity,tsonga w formie stasiu tez w miare, powinny byc na rowni kursy wiec zagram ich, no i murki tez mialy tankowac dawno temu laugh

obaj maja ciezkie mecze singlowe jak chcoiaz 1 z nich przejdzie dalej to nie ebdzie sie pierdolil w deblu ... brak argumentow i szans na ich win

ciezkie? tsonga powinien w 2setach odprawic cygana bez klopotu, stasiu moze miec ciezko tam na 3sety sie zapowiada boj, a deble to nie sa jakies wyczerpujace mecze, zreszta jak beda chcieli tankowac czyli sie nie pierdolic to oddac przed meczem jak np zrobil konio przed meczem z monfim

Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by hunter07
zagra ktos w dmtp ??????????

za 25min bede mogl dopiero

a mozesz na minute wejsc i sprawdzic czy mozna do mnie dolanczac? bo cos tam zrobiłem z portami

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by hunter07
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by hunter07
zagra ktos w dmtp ??????????

za 25min bede mogl dopiero

a mozesz na minute wejsc i sprawdzic czy mozna do mnie dolanczac? bo cos tam zrobiłem z portami

ok stawiaj

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by tronk
ciezkie? tsonga powinien w 2setach odprawic cygana bez klopotu, stasiu moze miec ciezko tam na 3sety sie zapowiada boj, a deble to nie sa jakies wyczerpujace mecze, zreszta jak beda chcieli tankowac czyli sie nie pierdolic to oddac przed meczem jak np zrobil konio przed meczem z monfim


laugh tak, Ty wiesz co bedą chcieli zrobic. Zdrowy jeden i drugi wyjdą. Nie szukaj argumentu na sile. To nie deblisci, singiel ważniejszy po ewentalnym awansie.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by crova
Originally Posted by tronk
ciezkie? tsonga powinien w 2setach odprawic cygana bez klopotu, stasiu moze miec ciezko tam na 3sety sie zapowiada boj, a deble to nie sa jakies wyczerpujace mecze, zreszta jak beda chcieli tankowac czyli sie nie pierdolic to oddac przed meczem jak np zrobil konio przed meczem z monfim


laugh tak, Ty wiesz co bedą chcieli zrobic. Zdrowy jeden i drugi wyjdą. Nie szukaj argumentu na sile. To nie deblisci, singiel ważniejszy po ewentalnym awansie.

ty tak samo nie wiesz, no ale pomysl jesli jeden przejdzie przynajmniej to jesli nie beda sie chcieli trudzic w deblu to na logike(nie na sile) oddadza przed spotkaniem, ja to tak widze bo po co wychodzic na kort jak nie ma zadnych argumentow i szans na ich win laugh smile

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by tronk
Originally Posted by crova
Originally Posted by tronk
ciezkie? tsonga powinien w 2setach odprawic cygana bez klopotu, stasiu moze miec ciezko tam na 3sety sie zapowiada boj, a deble to nie sa jakies wyczerpujace mecze, zreszta jak beda chcieli tankowac czyli sie nie pierdolic to oddac przed meczem jak np zrobil konio przed meczem z monfim


laugh tak, Ty wiesz co bedą chcieli zrobic. Zdrowy jeden i drugi wyjdą. Nie szukaj argumentu na sile. To nie deblisci, singiel ważniejszy po ewentalnym awansie.

ty tak samo nie wiesz, no ale pomysl jesli jeden przejdzie przynajmniej to jesli nie beda sie chcieli trudzic w deblu to na logike(nie na sile) oddadza przed spotkaniem, ja to tak widze bo po co wychodzic na kort jak nie ma zadnych argumentow i szans na ich win laugh smile

dla $ tongue pozatym Tsonga ma przestoje i Mugro spokojnie moze seta z nim wygrac tongue

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
zreszta tutaj juz pisano ze muraj po przegranym singlu nie bedzie sie pierdolil w deblu bo to nie deblista a juz jest w 1/4 hehe

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by tronk
Originally Posted by crova
Originally Posted by tronk
ciezkie? tsonga powinien w 2setach odprawic cygana bez klopotu, stasiu moze miec ciezko tam na 3sety sie zapowiada boj, a deble to nie sa jakies wyczerpujace mecze, zreszta jak beda chcieli tankowac czyli sie nie pierdolic to oddac przed meczem jak np zrobil konio przed meczem z monfim


laugh tak, Ty wiesz co bedą chcieli zrobic. Zdrowy jeden i drugi wyjdą. Nie szukaj argumentu na sile. To nie deblisci, singiel ważniejszy po ewentalnym awansie.

ty tak samo nie wiesz, no ale pomysl jesli jeden przejdzie przynajmniej to jesli nie beda sie chcieli trudzic w deblu to na logike(nie na sile) oddadza przed spotkaniem, ja to tak widze bo po co wychodzic na kort jak nie ma zadnych argumentow i szans na ich win laugh smile


laugh dziś masz arument na takim samym poziomie jak wczoraj na Chela/Monaco. Jak na tym zarobiłeś chyba sam wiesz wink
Stawiaj. Go on boks

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by crova
Originally Posted by tronk
Originally Posted by crova
Originally Posted by tronk
ciezkie? tsonga powinien w 2setach odprawic cygana bez klopotu, stasiu moze miec ciezko tam na 3sety sie zapowiada boj, a deble to nie sa jakies wyczerpujace mecze, zreszta jak beda chcieli tankowac czyli sie nie pierdolic to oddac przed meczem jak np zrobil konio przed meczem z monfim


laugh tak, Ty wiesz co bedą chcieli zrobic. Zdrowy jeden i drugi wyjdą. Nie szukaj argumentu na sile. To nie deblisci, singiel ważniejszy po ewentalnym awansie.

ty tak samo nie wiesz, no ale pomysl jesli jeden przejdzie przynajmniej to jesli nie beda sie chcieli trudzic w deblu to na logike(nie na sile) oddadza przed spotkaniem, ja to tak widze bo po co wychodzic na kort jak nie ma zadnych argumentow i szans na ich win laugh smile


laugh dziś masz arument na takim samym poziomie jak wczoraj na Chela/Monaco. Jak na tym zarobiłeś chyba sam wiesz wink
Stawiaj. Go on boks

argument ze llodra kontuzja dloni to dla ciebie zaden argument? to jak sie skonczylo to przemilczec symulanta, zreszta co ma tamten mecz do dzisiejszego smirk napisalem za dwojaka stawiam te mecze bo mi szkoda kasy pompowac w tego tenisa.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by tronk
zreszta tutaj juz pisano ze muraj po przegranym singlu nie bedzie sie pierdolil w deblu bo to nie deblista a juz jest w 1/4 hehe

gowno prawda Murray nigdy jak odpadal z singla a gra w parze deblowej z bratem to nie odpuszcza debla !!

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by tronk
zreszta tutaj juz pisano ze muraj po przegranym singlu nie bedzie sie pierdolil w deblu bo to nie deblista a juz jest w 1/4 hehe

gowno prawda Murray nigdy jak odpadal z singla a gra w parze deblowej z bratem to nie odpuszcza debla !!


zgadza sie laugh

Strona 4 z 42 1 2 3 4 5 6 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, betowiec, Sensei, forty, bukma, Lukasz111, burbon, $-man, 11kera11), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1