|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Berdych dziś zmłóci Tipsara, aż nie przyzwoicie  i ja widzę małe value na świetnie grającą Niemkę. berdych cie porwal wczorajsza gra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Berdych dziś zmłóci Tipsara, aż nie przyzwoicie  i ja widzę małe value na świetnie grającą Niemkę. berdych cie porwal wczorajsza gra? Jego zawsze porywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
bylby ktos w stanie od czasu do czasu podsylac wynik meczu Stosur - Vinci na playa ??? odwdzieczylbym sie tym samym w przyszlosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
bylby ktos w stanie od czasu do czasu podsylac wynik meczu Stosur - Vinci na playa ??? odwdzieczylbym sie tym samym w przyszlosci ja moge, tylko link do bramki pusc i nr na pw
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
Berdych dziś zmłóci Tipsara, aż nie przyzwoicie  i ja widzę małe value na świetnie grającą Niemkę. ...swietnie grajaca Niemka ma 0-3 z Agą w tym porażka w ub tygodniu w Carlsbadzie...to czego ma sie obawiac swietnie grająca Polka ???...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Berdych dziś zmłóci Tipsara, aż nie przyzwoicie  i ja widzę małe value na świetnie grającą Niemkę. ...swietnie grajaca Niemka ma 0-3 z Agą w tym porażka w ub tygodniu w Carlsbadzie...to czego ma sie obawiac swietnie grająca Polka ???... dzis bedzie druga czesc uwolnic orke 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
bylby ktos w stanie od czasu do czasu podsylac wynik meczu Stosur - Vinci na playa ??? odwdzieczylbym sie tym samym w przyszlosci ja moge, tylko link do bramki pusc i nr na pw cos chujnia z bramkami, bo wiekszosc ma jakis problem z siecia Play obecnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
bylby ktos w stanie od czasu do czasu podsylac wynik meczu Stosur - Vinci na playa ??? odwdzieczylbym sie tym samym w przyszlosci ja moge, tylko link do bramki pusc i nr na pw cos chujnia z bramkami, bo wiekszosc ma jakis problem z siecia Play obecnie  daj nr na pw sprawdzi sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
ej ja widze ze Capdeville i Van den Merwe na kwalach do Cinn maja jutro byc  podstawia sie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
Tomas Berdych, Jo Wilfried Tsonga,Agnieszka Radwanska,Wayne Odesnik,Max Mirnyj i Daniel Nestor,Mona Barthel...propozycje do zrobienia ciekawych kuponow....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
ej ja widze ze Capdeville i Van den Merwe na kwalach do Cinn maja jutro byc  podstawia sie? mógłbyś wysłać całą listę kwalifikacji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
ej ja widze ze Capdeville i Van den Merwe na kwalach do Cinn maja jutro byc  podstawia sie? mógłbyś wysłać całą listę kwalifikacji ? http://assets.usta.com/assets/663/15/MQual1.PDF
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
ale dzięki, jutro się już zaczynają kwalifikacje tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
ale dzięki, jutro się już zaczynają kwalifikacje tak? ta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
powinni oddac jak jutro kwale
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
ej ja widze ze Capdeville i Van den Merwe na kwalach do Cinn maja jutro byc  podstawia sie? to by wczoraj z wardem przegral .... jezeli dizs przegra to tylko przez to ze przeciwnik lepszy nie widze szans na zaden sold
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Panowie. Potrzebuje 1k na moneybookers do 21 na kontre.
o 22 kasa wraca.
Wrazie niepewności można pisać do llkudzi od których juz tutaj pożyczałem i którym pożyczałem.
jak coś to pw ....to Radwanska gra o 21....ale pewny jestes ,że do 22 sie wyrobi ???//.... wyobraźcie sobie, że Boubson mnie przed niejakim kkkrrrooopppaaa ostrzegał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Panowie. Potrzebuje 1k na moneybookers do 21 na kontre.
o 22 kasa wraca.
Wrazie niepewności można pisać do llkudzi od których juz tutaj pożyczałem i którym pożyczałem.
jak coś to pw ....to Radwanska gra o 21....ale pewny jestes ,że do 22 sie wyrobi ???//.... wyobraźcie sobie, że Boubson mnie przed niejakim kkkrrrooopppaaa ostrzegał   "Swój swojego zawsze pozna" oczywiscie No Offense
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|