|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
nosz k***a Ujpest wyrównał zanim kontrę przyjęło...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Craax, widzę powrót Visnakovsa i od razu są punkty  jeszcze jutro Kahlon, powrot Suarta i Nawotczynskiego i JEDZIEMY  dzis dobrze to wygladalo, duzo lepsi bylismy - a moze ta Lechia przeceniana nie przesadzaj, poza tymi kilkoma kontrami to cracovia nie za bardzo sobie radzila. fakt, lechia nie lepsza ale mecz wyrownany pod wzgledem mozliwosciTO BYL WYROWNANY MECZ ? STRZALY 15-4 Cracovia, nieuznany prawidlowy gol Cracovia, sytuacje klarowne 5-2 Cracovia , w czym byl wyrownany ? W POSIADANIU PILKI ? tylko ze chyba zapomniales, ze prawie caly mecz toczyl sie na polowie cracovii. lechia prowadzila gre, duzo czesciej zagrazala w polu karnym cracovii, tylko ze robila to nieporadnie. cracovia kontrowala, zwlaszcza w drugiej polowie. w pierwszej to lechia byla lepsza. w przerwie chyba trener cracovii cos podpowiedzial swoim pilkarzom ze zaczeli grac duzo madrzej niz wczesniej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
a o strzalach cracovii nic nie pisz bo to czasami byl smiech na sali (stadionie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Samara ustawka dzisiaj była - rano wleciało na Krylię jakieś 150.000 Eur po kursie > 2 taka ustawka jak rano na Iwatę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
no kurwa nie wierzę, Ujpest 222 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
Kibickr, może spróbuj przenieś się do Spinxa, 2 kafle + napiwki  kiedyś pracowałem Powiem Ci, że dobra pensja  Ale teraz po obronie chciałbym uderzyć gdzie indziej  zobaczymy jak to będzie  Dzięki za info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
4k w sumie ??? gadam z chlopem takim i mowie ze 6 tys wystarczy dla 2 osob a on pier....ze nie...mi stykloby  1700 to wiadomo pensja dla kawalera
ktos powie ze malo i nie biedzie robil jego sprawa niech
siedzi w domu.
ja mam rodzine 2+1 na jako takie zycie bez szalenstw potrzeba okolo 4k msc i nie ma co sie oszukiwac .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
HUGE w czym byla lepsza w pierwszej polowie ? czy tu chodzi o wrazenie artystyczne i przewage w posiadaniu pilki w okolicach 4% ?
dobra koniec dyskusji - spodziewales sie rozwalenia Pasow a wielkim fartem nie dostala batow Lechia - ode mnie koniec tematu, przyznaje ci racje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Kibickr, może spróbuj przenieś się do Spinxa, 2 kafle + napiwki  kiedyś pracowałem Powiem Ci, że dobra pensja  Ale teraz po obronie chciałbym uderzyć gdzie indziej  zobaczymy jak to będzie  Dzięki za info  ale nogi w dupe włażą po same kolana chyba - nie pracowałem ale patrząc na oblężenie tych restauracji i ile się chłopaki nachodzić muszą to takie mam odczucia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a o strzalach cracovii nic nie pisz bo to czasami byl smiech na sali (stadionie) tak jest, dokladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
do tego, jak blisko mnie  Kurdwanow? tam na Bojki chyba jest lipa i w wierzowcach.to prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Samara ustawka dzisiaj była - rano wleciało na Krylię jakieś 150.000 Eur po kursie > 2 taka ustawka jak rano na Iwatę  piszę serio , jak zobaczyłem wolumen obrotów to się mocno zdziwiłem a jak zobaczyłem ,że 90 % klasy leży na Samarze to myślę ustawka trzeba poobserowować - no i mamy 0:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Samo wynajęcie mieszkania to koszt 1000zł a gdzie opłaty czynszowe media i życie. no ok ale ja kupuje swoje to juz lepszy start , koszty odchodza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
do tego, jak blisko mnie  Kurdwanow? tam na Bojki chyba jest lipa i w wierzowcach.to prawda? na Bojki jest ten patos wislacki ( zostaly same menele itp bo reszta uciekla po pamietnej sprawie ) ale sa to niskie bloki, dalej tj Wyslouchow masz wysokie 10-cio pietrowe bloki a im dalej to mieszanka blokowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
qrwa jak ta cipa tego nie strzeliła !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667 |
a gdzie można sprawdzić jakie są obroty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
co to za mecz Malmoe - Milan? jakim składem grają Mediolańczycy? 2:1 w 60 minucie... over 3 na 2DNB
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Samara ustawka dzisiaj była - rano wleciało na Krylię jakieś 150.000 Eur po kursie > 2 taka ustawka jak rano na Iwatę  piszę serio , jak zobaczyłem wolumen obrotów to się mocno zdziwiłem a jak zobaczyłem ,że 90 % klasy leży na Samarze to myślę ustawka trzeba poobserowować - no i mamy 0:2 mogę poręczyć, że wspominał o tym wcześniej .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
Samo wynajęcie mieszkania to koszt 1000zł a gdzie opłaty czynszowe media i życie. no ok ale ja kupuje swoje to juz lepszy start , koszty odchodza  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
do tego, jak blisko mnie  Kurdwanow? tam na Bojki chyba jest lipa i w wierzowcach.to prawda? na Bojki jest ten patos wislacki ( zostaly same menele itp bo reszta uciekla po pamietnej sprawie ) ale sa to niskie bloki, dalej tj Wyslouchow masz wysokie 10-cio pietrowe bloki a im dalej to mieszanka blokowa kolega kupil na Stolajowskiego w 4 pietrowym to tam spoko na bojki ten wislak Shrek byl co sie sterydow najadl? ale to malolat byl
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|