Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 41 z 64 1 2 39 40 41 42 43 63 64
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
nosz k***a Ujpest wyrównał zanim kontrę przyjęło...

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
Originally Posted by młody gniewny
Craax, widzę powrót Visnakovsa i od razu są punkty piwo

jeszcze jutro Kahlon, powrot Suarta i Nawotczynskiego i JEDZIEMY wink dzis dobrze to wygladalo, duzo lepsi bylismy - a moze ta Lechia przeceniana

nie przesadzaj, poza tymi kilkoma kontrami to cracovia nie za bardzo sobie radzila. fakt, lechia nie lepsza ale mecz wyrownany pod wzgledem mozliwosci

TO BYL WYROWNANY MECZ ? STRZALY 15-4 Cracovia, nieuznany prawidlowy gol Cracovia, sytuacje klarowne 5-2 Cracovia , w czym byl wyrownany ? W POSIADANIU PILKI ?

tylko ze chyba zapomniales, ze prawie caly mecz toczyl sie na polowie cracovii. lechia prowadzila gre, duzo czesciej zagrazala w polu karnym cracovii, tylko ze robila to nieporadnie. cracovia kontrowala, zwlaszcza w drugiej polowie. w pierwszej to lechia byla lepsza. w przerwie chyba trener cracovii cos podpowiedzial swoim pilkarzom ze zaczeli grac duzo madrzej niz wczesniej

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
a o strzalach cracovii nic nie pisz bo to czasami byl smiech na sali (stadionie)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by vecchio cucs
Samara ustawka dzisiaj była - rano wleciało na Krylię jakieś 150.000 Eur po kursie > 2


taka ustawka jak rano na Iwatę wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
no kurwa nie wierzę, Ujpest 222 frown

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
Originally Posted by młody gniewny
Kibickr, może spróbuj przenieś się do Spinxa, 2 kafle + napiwki smile kiedyś pracowałem

Powiem Ci, że dobra pensja smile Ale teraz po obronie chciałbym uderzyć gdzie indziej smile zobaczymy jak to będzie smile Dzięki za info wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
4k w sumie ???

gadam z chlopem takim i mowie ze 6 tys wystarczy dla 2 osob a on pier....ze nie...mi stykloby smile

Originally Posted by pacyfista
1700 to wiadomo pensja dla kawalera

ktos powie ze malo i nie biedzie robil jego sprawa niech

siedzi w domu.

ja mam rodzine 2+1 na jako takie zycie bez szalenstw potrzeba okolo 4k msc i nie ma co sie oszukiwac .

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
HUGE w czym byla lepsza w pierwszej polowie ? czy tu chodzi o wrazenie artystyczne i przewage w posiadaniu pilki w okolicach 4% ?

dobra koniec dyskusji - spodziewales sie rozwalenia Pasow a wielkim fartem nie dostala batow Lechia - ode mnie koniec tematu, przyznaje ci racje

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Kibickr
Originally Posted by młody gniewny
Kibickr, może spróbuj przenieś się do Spinxa, 2 kafle + napiwki smile kiedyś pracowałem

Powiem Ci, że dobra pensja smile Ale teraz po obronie chciałbym uderzyć gdzie indziej smile zobaczymy jak to będzie smile Dzięki za info wink


ale nogi w dupe włażą po same kolana chyba - nie pracowałem ale patrząc na oblężenie tych restauracji i ile się chłopaki nachodzić muszą to takie mam odczucia smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by huge
a o strzalach cracovii nic nie pisz bo to czasami byl smiech na sali (stadionie)

tak jest, dokladnie

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by craax
Originally Posted by analityk
dzieki Craax za info

do tego, jak blisko mnie grin

Kurdwanow?

tam na Bojki chyba jest lipa i w wierzowcach.to prawda?

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by marzano
Originally Posted by vecchio cucs
Samara ustawka dzisiaj była - rano wleciało na Krylię jakieś 150.000 Eur po kursie > 2


taka ustawka jak rano na Iwatę wink

piszę serio , jak zobaczyłem wolumen obrotów to się mocno zdziwiłem a jak zobaczyłem ,że 90 % klasy leży na Samarze to myślę ustawka trzeba poobserowować - no i mamy 0:2

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Kibickr
Samo wynajęcie mieszkania to koszt 1000zł a gdzie opłaty czynszowe media i życie.

no ok ale ja kupuje swoje to juz lepszy start , koszty odchodza laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by analityk
Originally Posted by craax
Originally Posted by analityk
dzieki Craax za info

do tego, jak blisko mnie grin

Kurdwanow?

tam na Bojki chyba jest lipa i w wierzowcach.to prawda?

na Bojki jest ten patos wislacki ( zostaly same menele itp bo reszta uciekla po pamietnej sprawie ) ale sa to niskie bloki, dalej tj Wyslouchow masz wysokie 10-cio pietrowe bloki a im dalej to mieszanka blokowa

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
qrwa jak ta cipa tego nie strzeliła !!!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
a gdzie można sprawdzić jakie są obroty?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
co to za mecz Malmoe - Milan? jakim składem grają Mediolańczycy? 2:1 w 60 minucie... over 3 na 2DNB

Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by marzano
Originally Posted by vecchio cucs
Samara ustawka dzisiaj była - rano wleciało na Krylię jakieś 150.000 Eur po kursie > 2


taka ustawka jak rano na Iwatę wink

piszę serio , jak zobaczyłem wolumen obrotów to się mocno zdziwiłem a jak zobaczyłem ,że 90 % klasy leży na Samarze to myślę ustawka trzeba poobserowować - no i mamy 0:2


mogę poręczyć, że wspominał o tym wcześniej .

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
Originally Posted by analityk
Originally Posted by Kibickr
Samo wynajęcie mieszkania to koszt 1000zł a gdzie opłaty czynszowe media i życie.

no ok ale ja kupuje swoje to juz lepszy start , koszty odchodza laugh

grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by craax
Originally Posted by analityk
Originally Posted by craax
Originally Posted by analityk
dzieki Craax za info

do tego, jak blisko mnie grin

Kurdwanow?

tam na Bojki chyba jest lipa i w wierzowcach.to prawda?

na Bojki jest ten patos wislacki ( zostaly same menele itp bo reszta uciekla po pamietnej sprawie ) ale sa to niskie bloki, dalej tj Wyslouchow masz wysokie 10-cio pietrowe bloki a im dalej to mieszanka blokowa

kolega kupil na Stolajowskiego w 4 pietrowym to tam spoko

na bojki ten wislak Shrek byl co sie sterydow najadl? ale to malolat byl

Strona 41 z 64 1 2 39 40 41 42 43 63 64

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ElNinho[mmdea], rafal08, burbon), 1,378 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,247
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1