Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 29 1 2 15 16 17 18 19 28 29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
no ja tak myślałem, że 200/300 od osoby, czyli 400/600 razem.

dodatkwo młodzi zamiast kwiatów zazyczyli sobie lotto lub ksiazki, ehhh blush

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
teraz to juz normalna praktyka... ja bym wolal wino zamiast kwiatow albo wlasnie lotka wink

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
400-500 od pary to juz jest naprawde dobrze, jesli chodzi o kolegow smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
dodam, ze pytanie dotyczy tylko 'koperty' nie licze tuttaj innych kosztow, ktore sam musze pokryc:

- paliwo
- 3 noclegi
- jedzenie

nie zebym sie zalil, bron boże, ale takie wesele po drugiej stronie Polski w ch.. kosztuje

dzięki za podpowiedzi piwo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Ojro
dodam, ze pytanie dotyczy tylko 'koperty' nie licze tuttaj innych kosztow, ktore sam musze pokryc:

- paliwo
- 3 noclegi
- jedzenie

nie zebym sie zalil, bron boże, ale takie wesele po drugiej stronie Polski w ch.. kosztuje

dzięki za podpowiedzi piwo
Według mnie koszt noclegu po weselu powinni pokryć młodzi. Szczególnie dla gości przyjeżdżających z drugiego końca Polski.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Szukam jakis sluchaweczek do mp3 (iphone). Zalezy mi na dwoch rzeczach - aby byly w miare tanie i aby nie rozwalaly sie kabelki przy wtyczce/jack'u i przy samej sluchaweczce. Zawsze dreczyl mnie ten problem i nigdy jeszcze sluchawki nie wytrzymaly zbyt dlugo smile

Ostatnio mialem doczynienia z sluchawkami od Nokii, zajebiste - kabelek taki jakby wzmacnniany/pleciony, tylko ze bardzo krotkie a przedluzka ktora byla w zestawie nie wwspolgrala z telefonem :/

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Jutro jest mecz Wisły o 20:45 niestety muszę odebrać w tym czasie siostrę z okęcia, a że do domu mam >200km więc mam pytanie czy gdzieś na miejscu lub też w pobliżu da radę obejrzeć to spotkanie?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Gaske, nie watpie ale cena 130zl troche mnie nie ratuje wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
jak wpisac na klawiaturze polskie znaki łę ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Nie da się, musisz mieć specjalną klawiaturę (ok. 650zł) albo kopiować od innych.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
a nie da się tak? Pasek Start->Akcesoria->Narzędzia systemowe->Tablica znaków??


Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Da sie chociazby Start->Akcesoria->Ulatwienie dostepu->Klawiatura ekranowa,
ale wydaje mi sie, ze magic321 nie pytal na powaznie. smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
nie będę zakładał nowego tematu, poproszę Was tutaj o uwagi co do stronki:

uncharted.pl [uncharted.pl]

Dla sympatyków PS3 tytułu nie trzeba przedstawiać. Stronka stworzona przez moich kolegów, jedyna w Polsce, podobno też unikatowa w skali Europy.
Jakieś sugestie co by jeszcze zmienić? Co dodać?
Dzięki wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Witam
Moze mi ktos polecic nazwe jakiegos dobrego spalacza tłuszczu
Na poczatek cena tak do 50 zł, najlepiej ww kapsułach
A trening to jest bieganie i rower

Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
hej
nie wiem co sie stalo ale zniknal mi ten zielony znaczek kolo paska adresu mowiacy czy strona jest dobra czy nie(cos w tym stylu) a na pasku adresu wyraznie jest napisane tylko glowna strona na jakiej jestem np mecz.pl onet.pl a cala reszta jest jakby ukryta np https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4662559&page=17 tylko mecz.pl jest na czarno a reszta na szaro
mam firefoxa i chcialbym zeby bylo jak dawniej
jesli kumacie o co mi chodzi dzieki za jakas podpowiedz

Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
Originally Posted by grekugreku
hej
nie wiem co sie stalo ale zniknal mi ten zielony znaczek kolo paska adresu mowiacy czy strona jest dobra czy nie(cos w tym stylu) a na pasku adresu wyraznie jest napisane tylko glowna strona na jakiej jestem np mecz.pl onet.pl a cala reszta jest jakby ukryta np https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4662559&page=17 tylko mecz.pl jest na czarno a reszta na szaro
mam firefoxa i chcialbym zeby bylo jak dawniej
jesli kumacie o co mi chodzi dzieki za jakas podpowiedz

i np przy logowaniu na strone banku w miejscu gdzie sprawdza sie bezpieczenstwo strony kolo paska adresu mam niebieskiego ludzika a powinien byc zielony (pisze : polaczono z witryna ..... prowadzona przez >nieznany<

cos z szyfrowaniem czy jak?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
panowie co to za kawałek w tle?
znany fajny ale nie moge znalezc tytulu

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Don Omar - Danza Kuduro

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
dziekuje smile

Strona 17 z 29 1 2 15 16 17 18 19 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, rymoholik, rafal08, forty, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, kamel), 884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,676
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1