|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Nie rozumiesz koles, wczesniej ani razu nie miałem limitu, a zdarzało się że grałem również za 5.000 tys, chodzi o to ze dzis chcialem zagrac dwa mecze i za kazdym razem mialem limit raz na 1.800 a raz na 3.000.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
Nie rozumiesz koles, wczesniej ani razu nie miałem limitu, a zdarzało się że grałem również za 5.000 tys, chodzi o to ze dzis chcialem zagrac dwa mecze i za kazdym razem mialem limit raz na 1.800 a raz na 3.000. kultury troche bo sloma Ci z butow wystaje byl taki limit na zdarzenie i tyle , widac przez piec lat musiales grac wylacznie na mecze typu Barcelona-Real skoro zawsze przyjmowali zaklady po kilka tysiecy ... ewentualnie jako Vip klient (w bukmacherce to nic dobrego - oznacza ,ze zwykle przegrywasz) masz podwyzszone limity - innej opcji nie widze jak mozna tyle grac bez limitow - tez tak chcialbym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Weźżesz chłopie spróbuj nie na 2, ale np. na 20 rynkach i będziesz wiedział (w bet3,65 to akurat nie problem sprawdzić).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
grać za 5000 tys to naprawdę hard core
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
grać za 5000 tys to naprawdę hard core :))). Nic dziwnego, ze go zlimitowali, gdyby tak kazdy stawial po 5.000.000, to by buki poszły z torbami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2011
Posty: 184 |
na czym polega bonus lojalnosci? ostanio dostalem 50 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
jak postawisz w jakimś okresie odpowiednią sumę to dają takie prezenciki. w stanie konta powinno pisać jaki został obrót tym bonusem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
[quote=simons1986]Nie rozumiesz koles, wczesniej ani razu nie miałem limitu, a zdarzało się że grałem również za 5.000 tys, chodzi o to ze dzis chcialem zagrac dwa mecze i za kazdym razem mialem limit raz na 1.800 a raz na 3.000. kultury troche bo sloma Ci z butow wystaje byl taki limit na zdarzenie i tyle , widac przez piec lat musiales grac wylacznie na mecze typu Barcelona-Real skoro zawsze przyjmowali zaklady po kilka tysiecy ... ewentualnie jako Vip klient (w bukmacherce to nic dobrego - oznacza ,ze zwykle przegrywasz) masz podwyzszone limity - innej opcji nie widze jak mozna tyle grac bez limitow - tez tak chcialbym  [/quote naucz sie czytac ze zrozumieniem, pytam tylko czy bet365 w ostatnim czasie przylozyl sie do limitowania czy tylko ja mam z tym problem. Dla mnie stawki jakie gram sa umiarkowane, a gdybym przegrywal to nie mialbym skad wyskrobac tych 5.000 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
grać za 5000 tys to naprawdę hard core :))). Nic dziwnego, ze go zlimitowali, gdyby tak kazdy stawial po 5.000.000, to by buki poszły z torbami. za 5.000 gram raz - dwa razy w miesiacu, zwykle 1.000-2.000 :)Nie ukrywam ze ostatnio mam dobra passe i byc moze stad ten limit 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2011
Posty: 184 |
czy taki bonus moze byc kilka razy w miesiacu jesli obroce kasa na odpowiednim poziomie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
|
|
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385 |
czy taki bonus moze byc kilka razy w miesiacu jesli obroce kasa na odpowiednim poziomie? co tydzien
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
grać za 5000 tys to naprawdę hard core :))). Nic dziwnego, ze go zlimitowali, gdyby tak kazdy stawial po 5.000.000, to by buki poszły z torbami. za 5.000 gram raz - dwa razy w miesiacu, zwykle 1.000-2.000 :)Nie ukrywam ze ostatnio mam dobra passe i byc moze stad ten limit  pfff, tu nikt nie mowi o marnych 5000, a o 5000 tys!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
panowie prosze o info :
mozna grac w bet365 z innych ip :
tzn. loguje sie w domu ze stalego , innym razem z play. czasami u niektorych sa problemy ...moze ktos odp ja tutaj ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
panowie prosze o info :
mozna grac w bet365 z innych ip :
tzn. loguje sie w domu ze stalego , innym razem z play. czasami u niektorych sa problemy ...moze ktos odp ja tutaj ? U buka nie jest problem z logowania się z innych żródeł i grać ,problem może się zacząć jak z każdego żródła logowania brany jest bonus.Natomiast u nich nie powinno być problemów ,zdarzało mi się puszczać kupony w "gościach" którzy mają aktywne konta i nigdy nie miałem problemów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
a no to super. nie nie nie chce stu kont zakladac nie o to mi chodzi. poprostu kojarzylem ze w ktoryms buku byl z tym problem i chcialem zapytac. Dzieki serdeczne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Coś ostatnio czesto nie można z ich skorzystać. Wchodząc na stronę szary obraz jest. Też tak macie czasem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Coś ostatnio czesto nie można z ich skorzystać. Wchodząc na stronę szary obraz jest. Też tak macie czasem? Pod mozillą śmiga az miło
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
Czy przy grze 5000 szybko nakladaja limty, czy raczej "wysokie" stawki nie stanowia dla Nich problemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Czy przy grze 5000 szybko nakladaja limty, czy raczej "wysokie" stawki nie stanowia dla Nich problemu? kwestia czy będziesz trafiał czy nie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|