Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Conrad #4861693 20/08/2011 02:36
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Nie rozumiesz koles, wczesniej ani razu nie miałem limitu, a zdarzało się że grałem również za 5.000 tys, chodzi o to ze dzis chcialem zagrac dwa mecze i za kazdym razem mialem limit raz na 1.800 a raz na 3.000.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by simons1986
Nie rozumiesz koles, wczesniej ani razu nie miałem limitu, a zdarzało się że grałem również za 5.000 tys, chodzi o to ze dzis chcialem zagrac dwa mecze i za kazdym razem mialem limit raz na 1.800 a raz na 3.000.

kultury troche bo sloma Ci z butow wystaje

byl taki limit na zdarzenie i tyle , widac przez piec lat musiales grac wylacznie na mecze typu Barcelona-Real skoro zawsze przyjmowali zaklady po kilka tysiecy ... ewentualnie jako Vip klient (w bukmacherce to nic dobrego - oznacza ,ze zwykle przegrywasz) masz podwyzszone limity - innej opcji nie widze jak mozna tyle grac bez limitow - tez tak chcialbym frown

Conrad #4862071 20/08/2011 05:51
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Weźżesz chłopie spróbuj nie na 2, ale np. na 20 rynkach i będziesz wiedział (w bet3,65 to akurat nie problem sprawdzić).

Conrad #4862078 20/08/2011 06:00
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
grać za 5000 tys to naprawdę hard core

Maciek #4862095 20/08/2011 06:28
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by Maciek
grać za 5000 tys to naprawdę hard core

:))).
Nic dziwnego, ze go zlimitowali, gdyby tak kazdy stawial po 5.000.000, to by buki poszły z torbami.

Bombej22 #4862793 20/08/2011 18:25
Dołączył: Aug 2011
Posty: 184
B
member
member
B Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 184
na czym polega bonus lojalnosci? ostanio dostalem 50 zl

Conrad #4862835 20/08/2011 19:04
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
jak postawisz w jakimś okresie odpowiednią sumę to dają takie prezenciki. w stanie konta powinno pisać jaki został obrót tym bonusem.

mez #4862872 20/08/2011 19:29
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by mez
[quote=simons1986]Nie rozumiesz koles, wczesniej ani razu nie miałem limitu, a zdarzało się że grałem również za 5.000 tys, chodzi o to ze dzis chcialem zagrac dwa mecze i za kazdym razem mialem limit raz na 1.800 a raz na 3.000.

kultury troche bo sloma Ci z butow wystaje

byl taki limit na zdarzenie i tyle , widac przez piec lat musiales grac wylacznie na mecze typu Barcelona-Real skoro zawsze przyjmowali zaklady po kilka tysiecy ... ewentualnie jako Vip klient (w bukmacherce to nic dobrego - oznacza ,ze zwykle przegrywasz) masz podwyzszone limity - innej opcji nie widze jak mozna tyle grac bez limitow - tez tak chcialbym frown [/quote


naucz sie czytac ze zrozumieniem, pytam tylko czy bet365 w ostatnim czasie przylozyl sie do limitowania czy tylko ja mam z tym problem. Dla mnie stawki jakie gram sa umiarkowane, a gdybym przegrywal to nie mialbym skad wyskrobac tych 5.000 smile

Bombej22 #4862876 20/08/2011 19:33
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by Maciek
grać za 5000 tys to naprawdę hard core

:))).
Nic dziwnego, ze go zlimitowali, gdyby tak kazdy stawial po 5.000.000, to by buki poszły z torbami.


za 5.000 gram raz - dwa razy w miesiacu, zwykle 1.000-2.000 :)Nie ukrywam ze ostatnio mam dobra passe i byc moze stad ten limit wink

Dołączył: Aug 2011
Posty: 184
B
member
member
B Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 184
czy taki bonus moze byc kilka razy w miesiacu jesli obroce kasa na odpowiednim poziomie?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
Originally Posted by [email protected]
czy taki bonus moze byc kilka razy w miesiacu jesli obroce kasa na odpowiednim poziomie?

co tydzien

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by Maciek
grać za 5000 tys to naprawdę hard core

:))).
Nic dziwnego, ze go zlimitowali, gdyby tak kazdy stawial po 5.000.000, to by buki poszły z torbami.


za 5.000 gram raz - dwa razy w miesiacu, zwykle 1.000-2.000 :)Nie ukrywam ze ostatnio mam dobra passe i byc moze stad ten limit wink

pfff, tu nikt nie mowi o marnych 5000, a o 5000 tys!!!!!

Conrad #4865472 21/08/2011 21:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
panowie prosze o info :

mozna grac w bet365 z innych ip :

tzn. loguje sie w domu ze stalego , innym razem z play. czasami u niektorych sa problemy ...moze ktos odp ja tutaj ?

loipop #4865741 21/08/2011 23:28
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Originally Posted by loipop
panowie prosze o info :

mozna grac w bet365 z innych ip :

tzn. loguje sie w domu ze stalego , innym razem z play. czasami u niektorych sa problemy ...moze ktos odp ja tutaj ?
U buka nie jest problem z logowania się z innych żródeł i grać ,problem może się zacząć jak z każdego żródła logowania brany jest bonus.Natomiast u nich nie powinno być problemów ,zdarzało mi się puszczać kupony w "gościach" którzy mają aktywne konta i nigdy nie miałem problemów

Conrad #4866283 22/08/2011 03:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
a no to super. nie nie nie chce stu kont zakladac nie o to mi chodzi. poprostu kojarzylem ze w ktoryms buku byl z tym problem i chcialem zapytac. Dzieki serdeczne

Conrad #4867205 23/08/2011 00:41
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Coś ostatnio czesto nie można z ich skorzystać. Wchodząc na stronę szary obraz jest. Też tak macie czasem?

Conrad #4867231 23/08/2011 00:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
U mnie wszystko ok.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Originally Posted by Sphinx
Coś ostatnio czesto nie można z ich skorzystać. Wchodząc na stronę szary obraz jest. Też tak macie czasem?
Pod mozillą śmiga az miło

Conrad #4885586 31/08/2011 15:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Czy przy grze 5000 szybko nakladaja limty, czy raczej "wysokie" stawki nie stanowia dla Nich problemu?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Aquarius80
Czy przy grze 5000 szybko nakladaja limty, czy raczej "wysokie" stawki nie stanowia dla Nich problemu?

kwestia czy będziesz trafiał czy nie wink

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1