|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
ja z Korony wzialem ze bedzie red card, Korzym i Kuzera postaraja sie o ot  do tego gdyby zagral Janczyk ktory jest bez formy rowniez pisze sie na czerwo bo traci glowe gdy mu cos nie wychodzi Gdzie mozna grac takie rzeczy jak czerwo albo zolte w polskiej lidze i nie tylko ? Ogolnie chodzi mi o buka, ktory oferuje najwiecej zakladow z kartkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
z 1 ligi to dla mnie Nieciecza  troszke mnie martwi ten nagly zryw w Nowym Saczu Mi sie wydaje ze to Sacz dal dupy niz Polonia az tak sie wzniosla na wyzyny swych mozliwosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Witam panowie o co tam dzisiaj pogrywamy ?
Interesuje mnie wisła i skład jakim dzisiaj zagrają ? Do Kielc nie pojechali Kew Jaliens, Radosław Sobolewski i Maor Melikson. Z powodu zawieszenia nie wystąpi Marko Jovanović, kontuzje leczy natomiast Michael Lamey. Duże szanse na występ od pierwszej minuty mają Andraż Kirm, Gordan Bunoza, Cezary Wilk, Dragan Paljić, Łukasz Garguła i Dudu Biton. bts jak najbardziej do gry, i moze over. Czyli tak jak się spodziewałem ... ale bardziej bym się skłaniał ku underkowi . Wisła w lidze do tej pory trzy undery, w końcu padnie over, 2,3 wygląda smakowicie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
LTP lubanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ja z Korony wzialem ze bedzie red card, Korzym i Kuzera postaraja sie o ot  do tego gdyby zagral Janczyk ktory jest bez formy rowniez pisze sie na czerwo bo traci glowe gdy mu cos nie wychodzi Gdzie mozna grac takie rzeczy jak czerwo albo zolte w polskiej lidze i nie tylko ? Ogolnie chodzi mi o buka, ktory oferuje najwiecej zakladow z kartkami ja na betssonie zagralem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2011
Posty: 140 |
Szczerze mówiąc nie dawałbym Korony, bo Wisła musi zacząć zdobywać punkty. Zagrają rezerwowi? Okej, ale oni i tak są lepsi od Scyzorów, a poza tym będą zapieprzać. Wieśniaki, BVB, Bayern 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
gdyby Urawa wyrownala... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Widzew faworytem w meczu z Polonią  Polonia dnb under 2,5 ktos za?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
LTP lubanie  odpisuj pipo! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Szczerze mówiąc nie dawałbym Korony, bo Wisła musi zacząć zdobywać punkty. Zagrają rezerwowi? Okej, ale oni i tak są lepsi od Scyzorów, a poza tym będą zapieprzać.Wieśniaki, BVB, Bayern  a od Widzewa nie sa lepsi ? Korona nogi nie odstawi, Wisla juz pokazala, ze ta ich lawka nie jest tak mocna jak ja maluja - wg mnie Kielce nie przegraja ( Wisle zawsze mega ciezko sie gra z Korona, teraz sie zapowiada jeszcze trudniej - jeszcze wyniku nie znamy a Maaskant juz placze... )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
RTS nie strzeli gola kurs ladny @2.82 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Działa komuś tobet w telefonie. Czy moja nokia 6300 jest taka archaiczna że tu leży przyczyna? Ściagałem soft z ich strony...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
z niemiec ktos cos ruszal ? wiesniakow  Niby powinni wygrać ale Augsburg ma znimi świetny bilans h2h widać ze im hoffe leży w dodatku napastnik AUG sasha molders  ciężko będzie wiśniakom . tylko ten bilans jest z lat 03-07  a teraz mamy rok 2011  i przez ten czasu duzo sie zmienilo. nieogladalem meczu z BVB ale podobno wiesniaki grali bardzo fajna i szybka pilke i wygladali duzo lepiej od BVB Wieśniaki grali do 1 bramki później standard w ich wykonaniu murujemy i przerywamy wszystko faulem licząc na jakąś kontrę .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
ale skutecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Newcastle+0.5  Ameobi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Arka Czelsi Novak 8/10 @ 2.65 Everton BVB Benfa CSKA Hibs DNB Bellinzona x2 Basel USA siatka 2/10 @ 12.66 gb Czelsi -1.5 5/10 @ 1.85 b365 i starczy na dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
RTS nie strzeli gola kurs ladny @2.82  raczej wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
RTS nie strzeli gola kurs ladny @2.82  raczej wygra  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|