|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Oryginalnie wysłał Shoti: [qb]Czy od Hilla jest tylko jedna możliwośc wypłaty (tzn. tak ,że blokują) czy da się to jakoś obejść?[/qb] Jezeli Inteligo blokuje to mozna pewnie dokonac wyplaty na konto w innym banku? A'propos - dlaczego (przynajmniej u mnie)nie ma opcji wplaty z powrotem na karte.Pisalo o takiej mozliwosci sporo osob w poprzednim temacie o Hillu.Czy dobre czasy sie skonczyly, czy ja nie mam szczescia ? A moze jest jakas prawidlowosc, o ktorej nie wiem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Najprawdopodobniej jest "jakaś prawidłowość", ale to wie tylko William Hill. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wypłacając np. do mBanku nie ma żadnych blokad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Czy buki mają prawo traktować nierówno swoich klientów ??? Przeciez wszyscy powinni byc tak samo traktowani..Kurde a to blokady ,a to blokowanie kont ... czy nad tymi firmami nikt nie sprawuje kontroli , czy te dzialania sa zgodne z prawem? (heh tylko jakim) pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Inspirator: [qb]Czy buki mają prawo traktować nierówno swoich klientów ??? Przeciez wszyscy powinni byc tak samo traktowani..Kurde a to blokady ,a to blokowanie kont ... czy nad tymi firmami nikt nie sprawuje kontroli , czy te dzialania sa zgodne z prawem? (heh tylko jakim) pozdr[/qb] Mają prawo, to prywatnie zarządzane firmy. Sam William Hill natomiast jest najwyżej średnim bukiem, jeśli chodzi o możliwość wygrywania. Na szczęście jest wiele alternatyw. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
Oryginalnie wysłał qwerty: Sam William Hill natomiast jest najwyżej średnim bukiem, jeśli chodzi o możliwość wygrywania. Na szczęście jest wiele alternatyw. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/QB] Qwerty - mógłbyś rozwinąć pierwszą ze swoich myśli? Może wiesz, u którego buka można spokojnie wygrywać powiedzmy 10 kawałków dolków rocznie? Wcale się nie przypieprzam, tylko faktycznie ten temat mnie nurtuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam. Daimler
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
Qwerty - dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrówka. Daimler
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56 |
czy do tego buka trzeba przesylac jakies scany probuje wplacic karta kred.(a karta jest ok) i ciagle mi odrzucaja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Czy do kasyna W. Hilla mogę wpłacić cash za pomocą Netellera? na stronie jest logo netellera, ale nigdzie nie znalazlem zapisu w regulaminie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
Jaka jest minimalna stawka na zakład?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał jacku2: [qb]czy do tego buka trzeba przesylac jakies scany probuje wplacic karta kred.(a karta jest ok) i ciagle mi odrzucaja ?[/qb] Mam identyczny problem. Chciałem wpłacić na próbę i nie da rady (ekarta)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb] Oryginalnie wysłał jacku2: [qb]czy do tego buka trzeba przesylac jakies scany probuje wplacic karta kred.(a karta jest ok) i ciagle mi odrzucaja ?[/qb] Mam identyczny problem. Chciałem wpłacić na próbę i nie da rady (ekarta)[/qb] Pewnie juz nie chcą tam polaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
a ja dostalem poczta, reklamowa plyte CD Williama Hilla, wlasciwie to chyba reklama ich kasyna, nawet jej nie odpalalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
cholera a moze to nie reklama tylko nielegalne oprogramowanie albo wąglik jakis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Oryginalnie wysłał luc: [qb]cholera a moze to nie reklama tylko nielegalne oprogramowanie albo wąglik jakis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Ja dostalem to samo kilka dni temu i rowniez nie odpalalem. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
Interesuje mnie MAKSymalna stawka w WH na zakład zna ktos ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Oryginalnie wysłał Bógmacher: [qb]Interesuje mnie MAKSymalna stawka w WH na zakład zna ktos ?[/qb] Max. stawka zależy od zakładów jakie grasz. Na każde zakłady (poszczególne mecze) są inne, max. stawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
>>> Chuligan. A mozesz powiedziile maksymalnie mozna wyciągnąć z singla na czysto bo np. W gamebookers jest to 3000 Euro tak dobierają stawki maksymalne do kursów aby wygrana na czysto nie przekroczyła 3000 Euro , podobnie jest w WH tak?
|
|
|
Link skopiowany do schowka