Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#48627 25/11/2003 02:05
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Quote
Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]Czy od Hilla jest tylko jedna możliwośc wypłaty (tzn. tak ,że blokują) czy da się to jakoś obejść?[/qb]
Jezeli Inteligo blokuje to mozna pewnie dokonac wyplaty na konto w innym banku?
A'propos - dlaczego (przynajmniej u mnie)nie ma opcji wplaty z powrotem na karte.Pisalo o takiej mozliwosci sporo osob w poprzednim temacie o Hillu.Czy dobre czasy sie skonczyly, czy ja nie mam szczescia ? A moze jest jakas prawidlowosc, o ktorej nie wiem ?

Bonus: Unibet
#48628 25/11/2003 03:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Najprawdopodobniej jest "jakaś prawidłowość", ale to wie tylko William Hill. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wypłacając np. do mBanku nie ma żadnych blokad.

#48629 27/11/2003 20:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231

#48630 28/11/2003 15:09
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Czy buki mają prawo traktować nierówno swoich klientów ???
Przeciez wszyscy powinni byc tak samo traktowani..Kurde a to blokady ,a to blokowanie kont ... czy nad tymi firmami nikt nie sprawuje kontroli , czy te dzialania sa zgodne z prawem? (heh tylko jakim)
pozdr

#48631 28/11/2003 16:15
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]Czy buki mają prawo traktować nierówno swoich klientów ???
Przeciez wszyscy powinni byc tak samo traktowani..Kurde a to blokady ,a to blokowanie kont ... czy nad tymi firmami nikt nie sprawuje kontroli , czy te dzialania sa zgodne z prawem? (heh tylko jakim)
pozdr[/qb]
Mają prawo, to prywatnie zarządzane firmy. Sam William Hill natomiast jest najwyżej średnim bukiem, jeśli chodzi o możliwość wygrywania. Na szczęście jest wiele alternatyw. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48632 03/12/2003 15:51
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
Sam William Hill natomiast jest najwyżej średnim bukiem, jeśli chodzi o możliwość wygrywania. Na szczęście jest wiele alternatyw. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/QB]
Qwerty - mógłbyś rozwinąć pierwszą ze swoich myśli? Może wiesz, u którego buka można spokojnie wygrywać powiedzmy 10 kawałków dolków rocznie?
Wcale się nie przypieprzam, tylko faktycznie ten temat mnie nurtuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
Daimler

#48633 03/12/2003 18:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Daimler, jeśli mowa o $10000 rocznie to jest dość duży wybór:

Pinnacle [pinnaclesports.com];
Hollywood [hollywoodsportsbook.com];
CRIS [betcris.com];
Grande [betgrande.com];
ABC Islands [abcislands.com];
WSEX [wsex.com];
Cascade [betcascade.com];
Royal [betroyal.com];
Olympic [thegreek.com];
BetJamaica [betjamaica.com];
Casablanca [betcbs.com].

W powyższych firmach nie będzie problemu z graniem za wysokie stawki, jak również z odbiorem wygranych, znacznie większych zresztą, niż $10000 rocznie.

#48634 03/12/2003 18:38
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
Qwerty - dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrówka.
Daimler

#48635 13/02/2004 17:02
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
czy do tego buka trzeba przesylac jakies scany
probuje wplacic karta kred.(a karta jest ok)
i ciagle mi odrzucaja ?

#48636 13/02/2004 18:37
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Czy do kasyna W. Hilla mogę wpłacić cash za pomocą Netellera? na stronie jest logo netellera, ale nigdzie nie znalazlem zapisu w regulaminie.

#48637 14/02/2004 02:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Jaka jest minimalna stawka na zakład?

#48638 14/02/2004 02:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
.1E

#48639 14/02/2004 02:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał jacku2:
[qb]czy do tego buka trzeba przesylac jakies scany
probuje wplacic karta kred.(a karta jest ok)
i ciagle mi odrzucaja ?[/qb]
Mam identyczny problem. Chciałem wpłacić na próbę i nie da rady (ekarta)

#48640 14/02/2004 02:49
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jacku2:
[qb]czy do tego buka trzeba przesylac jakies scany
probuje wplacic karta kred.(a karta jest ok)
i ciagle mi odrzucaja ?[/qb]
Mam identyczny problem. Chciałem wpłacić na próbę i nie da rady (ekarta)[/qb]
Pewnie juz nie chcą tam polaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48641 15/02/2004 03:23
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
a ja dostalem poczta, reklamowa plyte CD Williama Hilla, wlasciwie to chyba reklama ich kasyna, nawet jej nie odpalalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#48642 15/02/2004 03:25
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
cholera a moze to nie reklama tylko nielegalne oprogramowanie albo wąglik jakis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48643 16/02/2004 20:04
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał luc:
[qb]cholera a moze to nie reklama tylko nielegalne oprogramowanie albo wąglik jakis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Ja dostalem to samo kilka dni temu i rowniez nie odpalalem.

pozdr

#48644 19/02/2004 01:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Interesuje mnie MAKSymalna stawka w WH na zakład
zna ktos ?

#48645 19/02/2004 01:25
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Oryginalnie wysłał Bógmacher:
[qb]Interesuje mnie MAKSymalna stawka w WH na zakład
zna ktos ?[/qb]
Max. stawka zależy od zakładów jakie grasz. Na każde zakłady (poszczególne mecze) są inne, max. stawki

#48646 19/02/2004 01:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
>>> Chuligan. A mozesz powiedziile maksymalnie mozna wyciągnąć z singla na czysto bo np. W gamebookers jest to 3000 Euro tak dobierają stawki maksymalne do kursów aby wygrana na czysto nie przekroczyła 3000 Euro , podobnie jest w WH tak?

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1