Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 32 1 2 27 28 29 30 31 32
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by craax
odejdz od Genku - tam sie zle dzieje

co masz na mysli wink ?

trener odszedl do innego klubu aby zarabiac wieksze $
kilku podstawowych zawodnikow kontuzjowanych
wyniki bardzo slabe

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
APOEL -2 6.4 boks tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
zmiana trenera, spojrz z kim oni dali rade do tej pory wygrac w lidze - straszna cienizna, na wyjezdzie byli ZDECYDOWANIE gorsi - moga miec zajebisty problem dzis - jeszcze musze rzucic okiem na oslabienia i kontuzje

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by AG
APOEL -2 6.4 boks tongue

grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Czemu wszyscy tak w ten APOEL wierzycie?
Przecież oni nie pokazali nic wielkiego w Krakowie,
ze Slovanem u siebie w tych podobno niesamowicie ciezkich warunkach zremisowali 0-0,
jak Wisla cos ukuje na kontrze to bedzie pozamiatane, 1-0 to bardzo dobry wynik do bronienia

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Gaske
Czemu wszyscy tak w ten APOEL wierzycie?
Przecież oni nie pokazali nic wielkiego w Krakowie,
ze Slovanem u siebie w tych podobno niesamowicie ciezkich warunkach zremisowali 0-0,
jak Wisla cos ukuje na kontrze to bedzie pozamiatane, 1-0 to bardzo dobry wynik do bronienia

jak APOEL nic nie pokazal to Wisly wogole widac nie bylo na boisku laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
dzieki chlopaki wink to odpuszcze GENK wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
@Uve87, a czy ja napisalem ze Wisla grala pieknie?
Oba zespoly nie graly do przodu, a APOEL najlepsza sytuacje stworzyl chyba w 92' min po dosrodkowaniu jak defensywa zrobila blad.
Jak oni tak samo zaatakuja na swoim stadionie to powodzenia zycze.
Szczegolnie, ze jak jeszcze raz wyjdzie taka kontra to APOEL potrzebuje 3 bramek, a to juz bardzo bardzo malo prawdopodobne.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Gaske
Czemu wszyscy tak w ten APOEL wierzycie?
Przecież oni nie pokazali nic wielkiego w Krakowie,
ze Slovanem u siebie w tych podobno niesamowicie ciezkich warunkach zremisowali 0-0,
jak Wisla cos ukuje na kontrze to bedzie pozamiatane, 1-0 to bardzo dobry wynik do bronienia

przeciez oni jak tam strzelą to bedzie zyciowy ssukcess a w to nie wierze bo grali dno i caly czas to robią

Apoel to peeffa i nie ma co gadac tongue

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Gaske
Czemu wszyscy tak w ten APOEL wierzycie?
Przecież oni nie pokazali nic wielkiego w Krakowie,
ze Slovanem u siebie w tych podobno niesamowicie ciezkich warunkach zremisowali 0-0,
jak Wisla cos ukuje na kontrze to bedzie pozamiatane, 1-0 to bardzo dobry wynik do bronienia

jak APOEL nic nie pokazal to Wisly wogole widac nie bylo na boisku laugh

wisla przynajmniej stworzyla sobie sytuacje a apoel? pod bramka wisly sie gubil. jezeli dobra druzyna nie potrafi sobie stworzyc dobrej sytuacji to... chyba nie jest az taka dobra druzyna

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Zagrzeb awans @ 1.45 + Genk awans @ 1.85 6/10

Genk awans @ 1.85 + Kijów awans @ 1.08 4/10

Villareal awans @ 1.42 + Graz awans @ 1.50 4/10

Genki napierać dzisiaj boks boks
Yellow submarines to samo boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Gaske
@Uve87, a czy ja napisalem ze Wisla grala pieknie?
Oba zespoly nie graly do przodu, a APOEL najlepsza sytuacje stworzyl chyba w 92' min po dosrodkowaniu jak defensywa zrobila blad.
Jak oni tak samo zaatakuja na swoim stadionie to powodzenia zycze.
Szczegolnie, ze jak jeszcze raz wyjdzie taka kontra to APOEL potrzebuje 3 bramek, a to juz bardzo bardzo malo prawdopodobne.

Ty to powaznie napisales ? pole do popisu maja obaj trenerzy odnosnie taktyki - bedzie na pewno ciekawie

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
i to ze Slovanem grali o 20stej, a dzis graja o 21.45

zreszta temat tych warunkow jest juz skonczony, juz pisalismy tutaj wczoraj

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
kowalczyk sie prawie spuscil na temat tego apoelu, a prawie wszyscy razem z nim zrobili z nich druzyne regularnie grajaca w lm.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Gaske
kowalczyk sie prawie spuscil na temat tego apoelu, a prawie wszyscy razem z nim zrobili z nich druzyne regularnie grajaca w lm.

jak wisla awansuje to pewnie powiedza, ze apoel byl slaby i ze prawdziwi rywale beda dopiero w grupie laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
nie popadajcie tez w skrajnosci skrajnosc i nie robcie pewniaka z awansu Wisly.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Ja nie przekreślam Wiślaków, ale nie wydaje mi się żeby w tym meczu padł bezbramkowy remis. Gospodarze będą musieli się otworzyć tak czy siak - rozgrywać piłkę umieją, a obrona Wisły nie tworzy monolitu.
Dla mnie Apoel over 1,5 gola @2,1 + Vesnina @4 bety tygodnia tongue

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Krystian
nie popadajcie tez w skrajnosci skrajnosc i nie robcie pewniaka z awansu Wisly.


lol

obiektywnie apoel strzeli 2-3 bramki oby bylo to dwie ale Wisła jak sstrzeli to bedzie cud

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Podsumowując - widzę to następująco:
APOEL 2-1, 3-1, 3-2.
Vesnina 1-0 i krecz Jankovic wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Kieras
Originally Posted by Krystian
nie popadajcie tez w skrajnosci skrajnosc i nie robcie pewniaka z awansu Wisly.


lol

obiektywnie apoel strzeli 2-3 bramki oby bylo to dwie ale Wisła jak sstrzeli to bedzie cud

tak, prorokuj prorokuj laugh

Strona 29 z 32 1 2 27 28 29 30 31 32

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1