|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
odejdz od Genku - tam sie zle dzieje co masz na mysli  ? trener odszedl do innego klubu aby zarabiac wieksze $ kilku podstawowych zawodnikow kontuzjowanych wyniki bardzo slabe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
APOEL -2 6.4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zmiana trenera, spojrz z kim oni dali rade do tej pory wygrac w lidze - straszna cienizna, na wyjezdzie byli ZDECYDOWANIE gorsi - moga miec zajebisty problem dzis - jeszcze musze rzucic okiem na oslabienia i kontuzje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Czemu wszyscy tak w ten APOEL wierzycie? Przecież oni nie pokazali nic wielkiego w Krakowie, ze Slovanem u siebie w tych podobno niesamowicie ciezkich warunkach zremisowali 0-0, jak Wisla cos ukuje na kontrze to bedzie pozamiatane, 1-0 to bardzo dobry wynik do bronienia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Czemu wszyscy tak w ten APOEL wierzycie? Przecież oni nie pokazali nic wielkiego w Krakowie, ze Slovanem u siebie w tych podobno niesamowicie ciezkich warunkach zremisowali 0-0, jak Wisla cos ukuje na kontrze to bedzie pozamiatane, 1-0 to bardzo dobry wynik do bronienia jak APOEL nic nie pokazal to Wisly wogole widac nie bylo na boisku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
dzieki chlopaki  to odpuszcze GENK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
@Uve87, a czy ja napisalem ze Wisla grala pieknie? Oba zespoly nie graly do przodu, a APOEL najlepsza sytuacje stworzyl chyba w 92' min po dosrodkowaniu jak defensywa zrobila blad. Jak oni tak samo zaatakuja na swoim stadionie to powodzenia zycze. Szczegolnie, ze jak jeszcze raz wyjdzie taka kontra to APOEL potrzebuje 3 bramek, a to juz bardzo bardzo malo prawdopodobne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Czemu wszyscy tak w ten APOEL wierzycie? Przecież oni nie pokazali nic wielkiego w Krakowie, ze Slovanem u siebie w tych podobno niesamowicie ciezkich warunkach zremisowali 0-0, jak Wisla cos ukuje na kontrze to bedzie pozamiatane, 1-0 to bardzo dobry wynik do bronienia przeciez oni jak tam strzelą to bedzie zyciowy ssukcess a w to nie wierze bo grali dno i caly czas to robią Apoel to peeffa i nie ma co gadac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Czemu wszyscy tak w ten APOEL wierzycie? Przecież oni nie pokazali nic wielkiego w Krakowie, ze Slovanem u siebie w tych podobno niesamowicie ciezkich warunkach zremisowali 0-0, jak Wisla cos ukuje na kontrze to bedzie pozamiatane, 1-0 to bardzo dobry wynik do bronienia jak APOEL nic nie pokazal to Wisly wogole widac nie bylo na boisku  wisla przynajmniej stworzyla sobie sytuacje a apoel? pod bramka wisly sie gubil. jezeli dobra druzyna nie potrafi sobie stworzyc dobrej sytuacji to... chyba nie jest az taka dobra druzyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Zagrzeb awans @ 1.45 + Genk awans @ 1.85 6/10 Genk awans @ 1.85 + Kijów awans @ 1.08 4/10 Villareal awans @ 1.42 + Graz awans @ 1.50 4/10 Genki napierać dzisiaj  Yellow submarines to samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@Uve87, a czy ja napisalem ze Wisla grala pieknie? Oba zespoly nie graly do przodu, a APOEL najlepsza sytuacje stworzyl chyba w 92' min po dosrodkowaniu jak defensywa zrobila blad. Jak oni tak samo zaatakuja na swoim stadionie to powodzenia zycze. Szczegolnie, ze jak jeszcze raz wyjdzie taka kontra to APOEL potrzebuje 3 bramek, a to juz bardzo bardzo malo prawdopodobne. Ty to powaznie napisales ? pole do popisu maja obaj trenerzy odnosnie taktyki - bedzie na pewno ciekawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
i to ze Slovanem grali o 20stej, a dzis graja o 21.45
zreszta temat tych warunkow jest juz skonczony, juz pisalismy tutaj wczoraj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
kowalczyk sie prawie spuscil na temat tego apoelu, a prawie wszyscy razem z nim zrobili z nich druzyne regularnie grajaca w lm.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
kowalczyk sie prawie spuscil na temat tego apoelu, a prawie wszyscy razem z nim zrobili z nich druzyne regularnie grajaca w lm. jak wisla awansuje to pewnie powiedza, ze apoel byl slaby i ze prawdziwi rywale beda dopiero w grupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
nie popadajcie tez w skrajnosci skrajnosc i nie robcie pewniaka z awansu Wisly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ja nie przekreślam Wiślaków, ale nie wydaje mi się żeby w tym meczu padł bezbramkowy remis. Gospodarze będą musieli się otworzyć tak czy siak - rozgrywać piłkę umieją, a obrona Wisły nie tworzy monolitu. Dla mnie Apoel over 1,5 gola @2,1 + Vesnina @4 bety tygodnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
nie popadajcie tez w skrajnosci skrajnosc i nie robcie pewniaka z awansu Wisly. lol obiektywnie apoel strzeli 2-3 bramki oby bylo to dwie ale Wisła jak sstrzeli to bedzie cud
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Podsumowując - widzę to następująco: APOEL 2-1, 3-1, 3-2. Vesnina 1-0 i krecz Jankovic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
nie popadajcie tez w skrajnosci skrajnosc i nie robcie pewniaka z awansu Wisly. lol obiektywnie apoel strzeli 2-3 bramki oby bylo to dwie ale Wisła jak sstrzeli to bedzie cud tak, prorokuj prorokuj 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|